Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

8e02.jpg
 
harker, masz tez typy live? ja jakos pol roku temu przez ziomka mialem dostep, no to na live wyciagalem najwiecej, ale tez nigdy nie stawialem nie wiadomo ile
 
Gaara, nie. Mam tylko raz/dwa razy na tydzień jakąś perełkę. Ogólnie nie cierpie piłki nożnej, nie oglądam tego i się na tym w ogóle nie znam, polegam na tym co dostanę :-)
 
Panowie interesujący jest kurs na naszą Kędzie na najbliższym UFC 1.91 na betsafe.com. Ci co się znają na żeńskim MMA, mogą jakoś przybliżyć szansę jej przeciwniczki ? bo warto zagrać mi się wydaje, za jakieś grubsze pieniązki.
 
UMF Selfoss - Vikingur Reykjavik Typ:2 / Nie jest to pewniak, ale powinno wejść :-) Ode mnie poszło tylko 30zł, tak o.
 
@up



Zaufałem Ci, dorzuciłem Lecha po kursie 1.4 i zagrałem za 20zł. Pewnie Lech nie siądzie, bo zagrają mi na chuja :-) Nie no, bez przesady powinni wygrać ten mecz u siebie, tak dla pewności.



P.S. Chuja się znam na Islandzkiej lidze, ale moje przeczucie mi podpowiada,że będzie remis.
 
Ło kurwa, 3:0 dla przeciwników po pierwszej połowie xD Sorry hubi :D Tak to jest jak podaję typy publicznie ;d
 
Drużyna gości wygrywa i zachowuje czyste konto : 3.40. Moim zdaniem to bardzo prawdopodobne, bo Bayern traci bardzo mało bramek, chociaż BvB ma na strzelanie im bramek patent, więc dylemat. Jednak na moje warto zaufać defensywie Bayernu,że nic nie przepuści i wygrają z 2:0.
 
No ja na Rorego typuję, ale byłem ciekaw czy w ogóle ktoś będzie grał na sobotnią galę.
 
Nie podam nazwy strony, bo zapewne nie wolno, ale jest dość ciekawa analiza radząca jakiego underdoga warto postawić przy tej gali. Kto chce to chyba wie na jakiej to stronie się znajduje lub polecam wpisać w google: przed burza ufc on fox 8 typowanie.



Ja jak wygra Bayern z BvB w regulaminowym czasie to zagram pewnie jakiegoś singla za 30zł (pewnie pójdzie Rory lub Danzig). Dlaczego Danzig? To właśnie warto przeczytać na tej stronce,bo mam identyczne argumenty, parter Melvina prawie nie istnieje, więc Mac będzie mógł go łatwo poddać.
 
Ja sam jeszcze tego nie puściłem, bo zawsze jest ryzyko że Melvin ustrzeli czymś w stójce :-) Nie nazywam go pewniakiem.
 
Z najbliższej gali zagrałem



Rory MacDonald po kursie 1,42



Kedzie 1,91



Tim Means 2,75



Johnson 1,21
 
Ja spróbuje na Widzew po kurs godny , nie wariuje ze stawką..



edit. No i oczywiście warszawską Legie w Szczecinie, goła dwójeczka ze stawką troche agresywniej :)







Próbował ktoś grać kiedyś przez cały sezon jedną druzyne?
 
Teraz nikomu nie mówiłem o zakładzie i proszę:



Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg




Wiem, że to może być irytujące, że wrzucam wyniki a nie wrzucam typu przed rozstrzygnięciem, więc teraz jak nie dam tu wcześniej info, to po prostu nie będę pokazywał wyników :-)
 
Widzew $$$ jutro czekam na win Legii.







O co chodzi z tymi drużynami o które pytałem czy ktoś grał, planuje wybrać sobie 3 drużyny na które będe grał co tydzień. Zdaje sobie sprawe że głównym problemem będzie stawkowanie ale może akurat coś z tego wyjdzie.
 
@Harker



Jesteś nowy więc dawaj, trzeba zobaczyć czy masz dobre oko, aby wrazie czego czasami przyjrzeć się czy nie skorzystać z tego co grasz :-)
 
UFC on FOX 8



1Kupon:



1.. Danny Castillo - Tim Means Typ2 Kurs:2.75



AKO:2.75 Stawka:25







2Kupon:



1. Jake Ellenberger - Rory MacDonald Typ2 Kurs:1.42



2. Mac Danzig - Melvin Guillard Typ2 Kurs: 1.81



AKO:2.57 Stawka:27











3Kupon:



1.Germaine De Randamie - Julie Kedzie Typ2 Kurs:1.91



2. Daron Cruickshank - Yves Edwards Typ:1 Kurs : 1.85



AKO:3.53 Stakwa:20
 
Back
Top