Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

enteryoname, nie wiem czy warto to postawić. osobiście sądzę, że Wisła wygra 1:0 lub 2:0. ja postawiłem na Wisłę po kursie 2.40 chyba - sądzę, że chłopaki wygrają. miałem iść na mecz, ale średnio mi się chciało.



Z dzisiejszego UFC wydaje mi się, że warto postawic na Kedzie. Nie widzę De Randamie w tej walce. Specem od WMMA nie jestem, ale sądzę, że górą będzie doświadczenie. Poza tą walką kompletnie nie wiem na kogo stawiać.
 
Kees jeżeli miałbym stawiać na wygranego to również bym grał na Wisłe ale myśle że będzie 2-1. Co by nie mówić w Miedzi ma kto strzelać no ale zobaczymy. Moim meczem na dzisiaj jest Legia i tutaj troche pieniążków ulokowałem:) oby na +++ Powodzenia nam.
 
;)



Próbuje jeszcze za skromną stawke Legia 2/2 i Dwaliszwili gol(ostatnio sie odblokował) ale tak jak mówie bez wariacji. Bo grubiej mam pograną 2. Oby wskoczylo wszystko :)
 
W środę Legia gra mecz w LM z Molde. Jeżeli Urban dziś nie wystawi rezerwowego składu to będę zaskoczony. Pogoń ostatnio też dobrze się zaprezentowała na tle Zagłębia. Może być mała niespodzianka.
 
Legia tak czy tak ma lepszy rezerwowy niż Pogoń pierwszy. Jak dobrze wejdą w mecz to będzie okej... Zakładów już nie cofne czekamy do wieczora :)
 
No to Bayern dzisiaj odpierdolił manianę, brawo obrona. Mam nadzieję,że nikt nie korzystał z tego co napisałem... Oni chyba w całej poprzedniej lidze stracili mniej goli, niż w 5 ostatnich meczach z BvB. Żółci mają na nich patent.
 
brawa dla tego pana, ktory za pewniaka dnia uwazal olimpie grudziadz z dolcanem zabki po kursie 2,25, wynik 0:5 w plecy, tylko pogratulowac typu :-)
 
A ja skromną stawką takie coś :

Lech Poznań - Cracovia Kraków
Twój typ: 1
1.40

GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomica
Twój typ: 1
1.60

ako. 2.24
 
Awans Legii pograny w poniedziałek po kursie @1.70.



lukasz4491 ogarniasz ten patent że do 10 sierpnia tylko Tobet śmiga?
 
Legia mizernie ale myślę, że w Warszawie zagrają lepiej i awans wejdzie.



Gdzie gracie gale MMA, kto ma najlepsze kursy?
 
@up



Ja gram na betsafe, nie wiem czy najwyższe kursy,ale oferta naprawdę spora, chyba tylko Pinnacle ma większą jeżeli chodzi o MMA.



Wczoraj po raz pierwszy zagrałem tasiemca... i po raz pierwszy od UFC 162 coś wygrałem. Nie chciałem tutaj wrzucać, bo spodziewałem sie zbesztania . Puściłem za 10zł Freire+Lawal+Chandler+Askren+Minakov+ Legia remis z Molde. Wygrana 73.20zł.



Teraz pytanie, gra ktoś coś ciekawego na UFC najbliższe? Bo ja poza Marunde i Watsonem nie widzę ciekawych underdogów do zagrania, a poza tym to są tak niskie kursy,że chyba tylko za 1000zł Ci co grają to im się opłaca lub jakis minitasiemiec.
 
A co za różnica odnośnie opłacalności, czy grasz za 1000, czy 50 zł?
enter www.pinnaclesports.com ma najwyższe kursy wśród wszystkich bukmacherów, za to można grać tylko single, a oferta nie jest zbyt bogata (wszystkie walki z UFC, main card Bellatora, WSOF, innych gal chyba nie ma). Można wybrać zwycięzców oraz under/over ilości rund (z góry narzucona ilość). Sporo osób gra na betsafe, jeśli lubi kombinacje.
 
To jeżeli tak, to słabo, bo zawsze main card Bellatora,WSOF jest na Betsafe, nawet Cage Warriors tam bywa. I przede wszystkim można łączyć, bo granie samych singli dla mnie wygląda słabo, bo czasami dobrze jest połączyć dwa, a nawet trzy zdarzenia po niższym kursie.
 
I tak właśnie robie jak piszecie z Tobet przenoszę sie na Pinnacle dużo dobrych opini słyszałem.. A na dziś :

R.Stepanek - D.Tursunov
typ: R.Stepanek
kurs: 1,63

Takie coś próbuje..
 
Back
Top