Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja bym Magnyego nie poszedł, bo to zbyt ryzykowne. W starciu z nieco mocniejszymi rywalami Neil pokazuje że prócz warunków fizycznych ma niewiele do zaoferowania. Albo Moraes sie pogubi, i Amerykanin wyciągnie decyzję, albo Sergio ominie jego zasięg i też wygra na punkty.

Myślę nad Santos, Cezar, Yahya, Oliveira i Aldo


Który Santos?
 
Pomyłka: Ednaldo Oliveira, Rani Yahy, Ian McCall, Cezar Ferreira i Aldo. Ale po 20 sekundowym zastanowieniu raczej tylko na Aldo postawię.
 
Yahyę i McCalla możesz dorzucić, to raczej pewniaki, a trochę kasy więcej wejdzie :-)
 
Comber


Myślałem kiedyś o internetowym obstawianiu ale jeszcze nie jestem za bardzo obcykany. Na razie jestem przyzwyczajony do pieszych wycieczek do punktu obstawiania ;)
 
Tomaszu Chmuro - mam nadzieję, ze mnie posłuchałeś, bo jak byś wyrzucił tylko Oliveirę z tego tasiemca to byś przytulił troszkę hajsu.



Ja się mogę pochwalić stuprocentową skutecznością, chociaż to nie jest jakiś wielki powód do dumy, bo z tej gali zagrałem tylko 2 walki. :-)



Phil Davis po kursie 3,65



Thales Leites - kurs 1,74



Co ważne, wrzucałem te typy przed galą, a nie po fakcie, także mam prawo się pochwalić ;]
 
Gratuluję typów na Davisa, mimo, że uważam, że idiotyzm sędziów głównie zadecydował, to biję się w pierś. Spodziewałem się dominacji Lyoto.
 
Kurde korciło mnie żeby zagrać na Perosha, ale speniałem i postawiłem na Santosa który gładziuteńko przegrał ;)


Drugi kuponik: Andrade, Barrosso i Watson popsuł Angol. Szkoda :( ale, jak na powrót po 1,5 rocznej przerwie do obstawiania nie jest źle. Jest jeszcze we mnie trochę bukmacherskiego przeczucia ;)
 
i niedziela na wkurwieniu od samego rana, poszedl dobry tasiemiec z davisem na czele warty prawie 400 zlotych, to megalhaes przegral z zenujaco slabym peroshem :-)
 
Gdyby ten bark nie wypadł, bez kitu, skończyłoby się decyzją, zwłaszcza z uwagi na złamaną stopę Aldo :D Eh...







5815.jpg
 
Możecie polecić bukmacherów internetowych z najlepszymi promocjami na start teraz? Mam troszkę sianka i chciałbym jak najlepiej zainwestować :)
 
Uefo, ja bym ci odradzał te promocje na start.. Zawsze jest tak, że musisz obrócić kilka razy to co wpłacileś, żeby móc wypłacić i zazwyczaj się tego nie obraca, tylko wychodzi się na -.. :)
 
Hit był na sts.pl jak wprowadzili internetowe zakłądy. Wpłacałes 200zł dostawałes bonus 200zł swoje 2 stówki wypłacałes a grałes za ich 200 hahahhaha takiego czegoś nie widziałem nigdzie... Zobacz moze jeszcze śmiga ten bonus, fakt ze zabierają podatek no ale 200 za free...
 
Uefo



Williamhill



nie maja zadnych wymaganych obrotow, pisalem wczesniej w tym temacie Hubiemu
 
Idę za ciosem - poszedł singiel na Travisa Browne po kursie 2,75



Jeszcze zagram jeden kupon z najbliższego UFC - pewnie dwójkowy albo trójkowy, ale poczekam na więcej kursów
 
jakiego buka z dobra oferta mma (czyt. Ufc,Bellator,Ksw) polecacie ? i zeby podatki za duzo hajsow nie zabieraly ;)
 
Kolejny kupon poszedł:

Conor McGregor + Urijah Faber. Kurs łączny 1,94



Betsafe wystawiło kursy na najbliższe WSOF. Możnaby się postarać wyłowić jakiegoś underdoga.

Gesias Cavalcante - Tyson Griffin
3.25 1.30

Keon Caldwell - Nick Kewell
3.45 1.27

Dave Huckaba - Ray Sefo
3.00 1.35

Angel Deanda - Tyrone Spong
6.00 1.10

Brandon Hempleman - Marlon Moraes
4.50 1.17
 
poszlo cos do gory na conora? przy ostatnim ufc jak podawalem ta kombinacje to wyszlo mi kolo 1.7
 
Zagram Huckabę, Sefo to już dziad, w dodatku od dwóch lat nieaktywny. Zastanawiam się też nad tym całym Kaldwellem, mimo że gościa nie znam to wydaje mi się może sprawić niespodziankę, a hype na Newella jest trochę przereklamowany.
 
Back
Top