Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Huckaba mi też wydaje się sensownym underdogiem, lekko zardzewiały Sefo zbyt wiele już raczej nie pokaże, a Dave moim zdaniem decyzję ma w zasięgu.
 
ten kaldwell moze byc takim samym ogorem, jakich jednoreki pokonywal, takze z tym bym sie wstrzymal. huckaba ciekawy, wiadomo, ze odnosnikiem nie moze byc walka z graba, bo damian tam walczyl sam ze soba, no ale ogorem nie jest



@down i do tego wychodzi dobre ako, jak za takie pewne typy, chyba tylko kontuzje moglyby to spierdolic
 
Poszedł Conor+Faber za 25 zł oraz małe szaleństwo na kuponie,za wielką kwotę 5 zł :D! Huckaba+Conor+Faber+Wisła remisuje z Jagielonią, do wygrania ponad 90 zł.
 
Jakie macie opinie o betsafe? Zalożyłem konto właśnie i zagrałem Huckabę za drobniaki.



Myślę jeszscze nad Shogunem i Brownem na singlach.
 
Jeszcze się wszyscy przejedziecie na tym McGregorze


Coś w tym może być, ma wielki potencjał, ale i Holloway sroce spod ogona nie wypadł. Dla mnie chyba najciekawsza walka prelimsów.
 
Siema, mam pytanie



. Obstawiam na Williamie Hill'u i niby spoko, ale nie mogę obstawiać polskich gal. Jakaś propozycja na rozsądną stronę bukmacherską ? Pozdro
 
Kurde, obstawiłbym przeciwnika Sponga (kurs 6,00), gdyby miał chociaż jedną wygraną przez suba w swojej karierze...
 
JZ Cavalcante mnie kusi. Chyba obstawię jego i Huckabe pojedynczo. I jeszce jeden kupon z nimi dwoma razem. Zobaczymy co będzie :)
 
Nie ma co obstawiać na deAndę, to zawodnik bez parteru, w dodatku nie mający mocnej szczęki. Wzięty po to żeby Tyrone mógł zaprezentować jakiś ładny nokaut, i dlatego że jest z Kaliforni.



Ja rozważam puszczenie kasy na Browne'a i Hollowaya. Mam jakieś dziwne wrażenie że sprawią niespodziankę. Do tego zagram potrójny Shogun + Lauzon + Hall i zobaczę co z tego będzie.



Oglądał ktoś TUF'a 15 i może mi powiedzieć na co stać Jamesa Vicka?
 
W ogóle dzisiaj rano przeszła mnie myśl, że Sefo obstawił u buka swoją przegraną za gruby hajs i podłoży się Huckaba'ie, żeby ratować fatalną sytuację finansową WSOF.



:-)
 
Ja skromnie Huckaba za 50zł i Kaldwell za 30zł. Mam ogromny szacunek do Newella, ale to jest niemożliwe w końcu musi ktoś go trafić bądź poddać.
 
Co Ci mogę powiedzieć - ja zagrałem McGregora... I ciągle się zastanawiam z kolei nad singlem na Shoguna (kurs 2,27)
 
Zastanawiam się nad postawieniem tak jak piszecie, Faber, Reem i Sonnen, tylko własnie sonnen.. on mnie martwi najbardziej szczerze mówiąc, mimo, że wierzę w mistrza, to chyba jednak jego odpuszczę i postawię stówkę na pozostałych dwóch.
 
@Harker



Moim zdaniem rozsądnie, walka niepewna, lepiej dodaj Lauzona, powinien wygrać przez poddanie z Johnsonem.
 
Dzięki, zastanowię się :) Jeszcze sporo czasu, prawdopodobnie postawię kasę dopiero po ważeniu.
 
Mam zamiar postawić na Huckabę i Griffina. Boję się trochę tego Huckaby, ale majątku znowu też nie postawię, a zawsze to 4 do 1
 
Back
Top