Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

strone wczesniej pisalem ze gralem po kursach na wszystkie walki i okazalosie ze zapomnialem postawic na silve;D i dzieki temu 4/5 kuponow weszlo. gralem na malych stawkach. z 25zł zrobilo sie 42. ciekawe czy na dluzsza mete zda to egzamin.
 
dzisiaj planuję się trochę odbić na rugby



Super Liga:



Castleford Tigers - St. Helens - typ 2



kurs: 1,50



stawka: 200PLN
 
na jutro proponuję za drobne stawiać na siatkę: Polska + Niemcy, a najlepiej singlami :-)
 
Dokładnie, ja polecam grać dzisiaj na Bułgarie. To co obecnie graja polacy to kpina i jeśli nie wyjdzie im jakiś super mecz dzisiaj to nie widzę za wielkich szans na zwycięstwo. Bułgaria gra całkiem nieźle, tymbardziej u siebie raczej nie powinnni przegrać tak ważnego meczu przy pomocy sedziów i swojej pubilki ;)
 
Zagrałbym Bułgarię + Iran vs Niemcy powyżej 3.5 seta (to jest chyba pewne jak dla mnie) , ale nie gram przeciwko Polakom, bo zazwyczaj mam wyrzuty sumienia, szczególnie,że nasi jakieś małe szanse dzisiaj mają.
 
nasi mają szanse ale Bułgarzy mają pewnego Sokolova a my nikogo , do tego te przestoje , spróbuje też Bułgaria -1,5 seta
 
Właśnie na tym polega problem obstawiania meczu naszych, że chuj jeden wie czego sie można po nich dzisiaj spodziewać. Czy wyjdą w formie i będę w stanie wygrać, czy będą strasznie nierówni i w jednym secie dobrze, a w reszcie słabo? Ja dzisiaj odpuszczam, tak samo nie gram Iranu z Niemcami.
 
Zakichany "patriotyzm," a kusiło grać Bułgaria+Iran+Hiszpania U20 w kosza kurs około 3.3 był.



Gra ktoś dzisiaj coś na Invictę?
 
Kurs na Rory'ego w walce z Ellenbergerem na betsafe jest 1.48, kusi mnie żeby już zagrać za 50zł, ale nie będę łamał zasady i zagram tylko w ostatnim tygodniu to, bo jeszcze ktoś wypadnie i będzie kicha. O ile myślicie może spaść ten kurs?



@up



Ale grają na wyjeździe, prędzej zagrałbym tutaj remis. Na betsafe jest 2.75 na Śląsk. Na Lecha z Ruchem jest 2.10 na wyjeździe. Nie wiem czy grać, zazwyczaj debiutanckie kolejki wolę odpuszczać bo nie wiadomo kto w jakiej formie.
 
kursik 6,6 dzisiaj mi odpalil, pilzno vs zeljeznicar over 5,5 gola, skonczylo sie na 7 i 300zl na czysto:-)
 
To żeś trafił, niezły zakład. Gratulacje. Ma ktoś coś ciekawego do zagrania? Bo dawno nie mnożyłem kasy :-)
 
Back
Top