Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

podlaczam sie do Solarisa, mysle, ze to bedzie moj ostatni zaklad przed przerwa jakakolwiek, bo przestalo wchodzic, szczegolnie dzis podlamka na Ferrerze, bo Verdasco swietnie zagral z Murrayem i urwal mu az 2 sety. wierze, ze Jerzy ma forme i ambicje na pokonanie Andyego. no i nie lubie brytola wiec jedziesz Jerzyk!!!



:D
 
Home United - Geyland International(S-League,Singapur) 0-1 po pierwszej połowie.



Gospodarze ostatni raz u siebie przegrali z Geyland w 2000 roku.



Home więcej atakuję i ma więcej strzałów po 1 połowie.



Można by grać na Home lub remis po kursie 1.57, ale obstwaiam czystą wygraną po kursie 3.25(remis 3.10)
 
Wygrywać 3-0 i przegrać tak to tylko Radwańska potrafi. Drugi raz na nia postawiłem i 2 wtopa... nigdy wiecej.
 
Brian Melacon vs. Seth Baczynski - 2 (1,33)



Dave Herman vs. Gabriel Gonzaga - 2 (1.38)



Charles Oliveira vs. Frankie Edgar - 2 (1.20)



AKO - 2.20



Co myślicie?
 
najmniej pewny Edgar. :D



nie wiem, cos czuje, ze Czarls niedoceniony troche przez KO od Cuba i moze zaskoczyc wielu tutaj, ale moze sie myle.
 
Pewnie Edgar wygra walkę, ale kursy są mega nieadekwatne. Duże value na Oliveire. Grać Weidmana- wygra :) Analize napiszę jutro lub w sobotę po obejrzeniu video z wagi.
 
Po prostu baju jest mad na Frankiego, że zbił jego ulubieńca i dogryza mu przy każdej okazji :P
Postawiłem Weidmana, Frankiego, Boetscha, Hermana oraz Swansona.
 
Ja jestem fanem Frankiego, ale serio ten kurs nie odzwierciedla rzeczywistości, Frankie wolno się rozpędza, dopiero tak od drugiej rundy, a to są tylko 3 rundy. Charles może coś wyczarowac w parterze. Pewnie Edgar wygra przez UD, ale nie ryzykowałbym z kursem 1.20.
 
Ten Weidman się wam czkawką odbije. Wspomnicie moje słowa. Wasze hajsy, wasza sprawa. ;)



Ja z tej gali zagrałem Silvę, Swansona i Craiga. W ogóle czuję, że będzie parę zaskoczeń i sporo ludzi popłynie finansowo, podobnie jak było poprzednio.
 
Również uważam, że Anderson jest wyraźnym faworytem. Jednak nikt nie jest niepokonany i jeżeli nie Weidman, to nikt. Przegrana z Werdumem też była dla mnie nierealna, a tu taki zonk :)
 
Zagrałem Munoza (kurs już 1.80) + Swanson (1.45) + Polska-Usa w siatke powyżej 3.5 seta (1.35) za 15zł.



Mark wydaje mi się mega pozytywnie naładowany energią i żywię nadzieję,że zobaczymy jego najlepszą wersję, a ta powinna sprostać Timowi. Swanson jest po prostu lepszym zawodnikiem i powinien to wygrać. Co do meczu w siatkę, USA ostatnio radzi sobie bardzo dobrze, ograli u siebie Bułgarów, powinni postawić twarde warunki naszym i wątpię aby przegrali bez oddania seta, szczególnie,że nasi ostatnio grają nierówno (chyba,że zagrają tak jak w ostatnim secie meczu Pol vs Arg) i powinna być batalia 4-5 setowa.
 
Zagrałem 240 zł na Djokovicia, mam do wygrania 275, Novak prowadzi 1-0 w setach. Jeżeli obejdzie się bez niespodzianki to na dzisiaj i jutro zagram 2 kupony :



Jerzy Janowicz vs. Andy Murray - 1 (4.50)



Stawka - 15 zł ; Możliwa wygrana - 67,50 zł



+



Brian Melancon vs. Seth Baczynski - 2 (1.33)



Edson Barboza vs. Rafello Oliveira - 1 (1.20)



Frankie Edgar vs. Charles Oliveira - 1 (1.20)



Stawka - 250 zł ; Możliwa wygrana - 478,80 zł
 
250zl na potrojny? lubisz zyc ryzykownie!



25zl ostatnie na Jerzego dzisiaj, wiara! :)
 
alez Djoko gra pieknie, maszyna to jest jebana. nie lubilem go, bo zawsze mi Nadala wyrzucal z turniejow (:-)), ale koles jest przegiety, serio.



stawianie na niego to praktycznie pewniak, ale kursy buki wiedza jakie dac. :C
 
na tego trebla solarisa, to sam bym postawil w chuj hajsu, gdybym go mial :D wyjebal to co mnie wydawalo sie najmniej pewne z tamtej trojki, no i moim zdaniem to wejdzie
 
Oliveira by sub, zobaczycie. :-)



btw, tylko napisalem jak to Djokovic jest maszyna to i Del Potro zaczal napierdalac jak szalony, Argentynczyk mimo braku kolana jest w mega formie, te pixy musza dzialac od lekarza. :)
 
baju, tam nawet nie bedzie parteru wiec jaki sub. to bedzie latwa walka dla frankiego, kurwa w ogole jak mozna pisac o takim fajterze, ze zostanie pojechany przez ogora (porownywujac go do ostatnich rywali edgara)
 
ja chyba postawie cos grubszego na FOTN, tylko waham sie miedzy Silva, a Siverem ze Swansonem. Na walke Silvy kurs 2.75, a na druga az 6, mysle ze Dana sie pokieruje nazwiskiem i bonus da Spiderowi, a kurs 2.75 "piechota nie chodzi"
 
masz na mysli jak Weidman znokautuje Silve i to bedzie KOTN? z pewnoscia.



czemu ma nie byc parteru. zreszta na tym poziomie bjj nie musi byc obalenia zeby probowac suba, Czarls moze zaskoczyc i ja z checia obejrze ta walke. kursy u bukow strasznie dziwne, nie podobaja mi sie ani troche. :)



serio myslisz, ze Frankie utrzyma cala walke w stojce i nie bedzie ani zejscia do parteru ani prob sciagniecia rywala na dol z klinczu?



TJ Grant szczerze mowiac to tez byl dla mnie ogor i Gray mial go zmiazdzyc, co sie stalo kazdy wie, to jest mma dlatego te kursy sa dla mnie z dupy.
 
ołemdżi, Rashad ktory rozpierdalal tylu najlepszych LHW ma przegrac z Lil Nogiem? Feijao ma dostac uppercata od Thiago Silvy? Mir ma zlamac reke Nogowi? Alistair ktory jest jednym z najlepszych stojkowiczow na swiecie ma dostac KO od BF'a? NIEMOZLIWE.



takie kursy to dla mnie bajka, szczegolnie w tej dyscyplinie.
 
nawet jakby byly jakies zejscia to nie podda frankiego, ze niby on jest slaby w parterze? a cerrone to lepszy? :D
 
tak mozna gdybac, zobaczymy w sobote, jestem bardzo ciekawy tego zestawienia i jego rozwiazania. cieszylbym sie gdyby Frankie wrocil w koncu na tor wygrywania, w chuuuj ma serducho. :)
 
jakbym postawil taki hajs na Djoko to tez by mnie nie pokoil. teraz najwazniejszy moment w sumie.



orientuje sie ktos jaki byl kurs na handi 2,5 seta dla Argentynczyka? :C
 
Back
Top