Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

nom, sa problemy Agi zdrowotne jakies. kreczuj! :-)



kurwa pomyslalem sobie wczoraj, ze nie bede sie pierwszy raz sugerowal sympatia czy faworyzowaniem wlasnie Polki, bo 'jest z Polski' i teraz mam troche rozdarcie. :C
 
Dobry Jese! Dałem ciała,ze nie zagrałem do tego Portugalia-Ghana powyżej 2.5 bramek, bo jestem pewien,że tak będzie, a coś czuje,że jak postawiłem na zwycięstwo Portugalii to padnie remis, a kursy podobne.
 
To i ja to zrobiłem, skromne 13,6zł. Trochę wbrew sobie, bo czuję,że będzie remis.



@baju



Miałeś nie grać piłki, przypomnij dziewczynie żeby Ci przyjebała :-)
 
A teraz dla odmiany zaczynam żałowac, że nie postawiłem standradowych 20 zł :-) Oby jutro Portugalia wygrała !



@down



Teraz zaczynam się wkurwiać,że jednak nie wybrałem remisu za 2.8 :-)
 
no juz wczoraj chyba byly. na Rogera Gracie bardzo kusi i jesli ostanie mi sie cos to obstawie na niego.



poszedl na jutro double - handi +2,5 Verdasco + wygrana Ferrera.



mysle, ze prawdopodobne, Fernando gra bardzo dobrze i ma renesans formy troche, Andy moze oddac mu jeden set, a Ferrer bardzo niewygodny dla Argentynczyka. 4 ich ostatnie spotkania wszystkie dla Hiszpana, oby tak tez bylo jutro. (chociaz Li mi dzis troche pstryczka w nos pierdolnela ze statystykami.)



Polakow boje sie obstawiac, ale jakbym mial cos stawiac, to pierwszy set dla Kubota albo jakies wesole handi w pierwszym, bo Jurek ma bardzo slabe starty w ostatnich meczach.
 
Agnieszka Radwańska vs. Sabine Lisicki - 1 (2.33)



Stawka - 100 zł



Genialny mecz z Chinką utwierdził mnie w przekonaniu, że w tym roku Agnieszka wygra w końcu Wielkiego Szlema. Go Isia!
 
dostawilem 3.5+ seta u Jurka i Lukasza, 1.7 kurs. mysle, ze spokojnie powinno wejsc, bedzie mecz walki.



Solaris odwaznie! :D
 
jak wygram jutro ktorykolwiek to dolaczam sie do patriotycznego obstawiania. ;)
 
Skorzystałem z tego co podał baju, nie wierze,żeby nie było 4 setów, chyba,że Kubot będzie strasznie zmęczony.


Zakład złożony na powyzej 3.5 @ 1.69

Otwarty

Lukasz Kubot - Jerzy Janowicz • Liczba setów


Stawka: 26.38

Możliwy zwrot: 44.58
 
http://www.frombar.com/



Ten fajnie śmiga



http://www.sportlemon.tv/20130623/vv51c72dc18cf740.59266086-598045.html
 
dzieki bardzo, Ferrer od poczatku juz niemrawie zaczal, zreszta jak kazdy mecz w Wimbledonie. Argentynczyk dostal koksy na kolano i jest moc. :)
 
Nie żebym Wam coś mówił, ale z własnego doświadczenia wiem że lepiej jest zagrać 1-2 kupony na tydzień na zdarzenia przemyślane niż puszczanie codziennie baardzo niepewnych typów i traceniu funduszy... Kiedyś na początku zabawy z bukami popełniałem ten sam błąd, teraz wiem że to jest strata pieniędzy, zwłaszcza w okresie wakacyjnym...
 
Mi dzisiaj nic nie wlazło, ehh. A mówiłem,że lepiej byłoby postawić powyżej 2.5 bramek w Portugalia-Ghana, bo to prawie pewne? Mówiłem, tylko czemu postawiłem inaczej:-)
 
Panowie, prośba, jest szansa, żeby ten temat wrócił na tory podawania typów i sensowych argumentacji do nich? Hubi, bez urazy, ale ciągle coś czujesz, stawiasz inaczej, i się żalisz, że wiedziałeś, że tak będzie. Do tego obstawiasz rozgrywki o których pewnie nie masz pojęcia, jak zresztą pewnie każdy tutaj. Więc pytanie, czemu dziwi Cie jakikolwiek wynik? Stawiaj rozważniej, to na czym się znasz lub korzystaj z typów sensownych ludzi, których naprawdę tutaj czy u Naivera (w kwestii mma) nie brakuje, na pewno wyjdzie Ci to na dobre. Oczywiście finansowo :)
 
Panowie, prośba, jest szansa, żeby ten temat wrócił na tory podawania typów i sensowych argumentacji do nich?


Zgadzam się w zupełnosci,bede wracał typów niedługo to postaram sie napisać
 
Andy Murray vs. Jerzy Janowicz - 2 (5.00)



Stawka - 30 zł



Kurs, jak na półfinał Wimbledonu bardzo wysoki. Jerzy już raz pokonał Murraya, a więc może zrobić to ponownie. Brytyjczyk będzie pod wielką presją publiczności. Licze na niespodzianke, come on JJ!
 
FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima : typ 2



Drużyna z Tokio ewidentnie nie radzi sobie z przeciwnikiwm z Hiroszimy, na ostatnie 8 meczy 5 razy wygrywała drużyna z Hiroszimy a 3-krotnie padł remis. Kurs na bet-at-home 2.65. Moim zdaniem warto.



Stawka 50 PLN. Wygrana = 132,5 PLN
 
Back
Top