Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kasa, którą wygrałem dzisiaj na Janowiczu i Kolumbii czyli 2 stówy przejebana na jakimś pierdolonym live. KURWA MAĆ!
 
grac po kursie 1.25 przeciwko Polsce ? come on. teraz niszcza argentyne a kurs swietny byl 2.7 za 32 :)prawie 90 jest:)
 
Możesz cofnąć bonus :)



JA PIERDOLE! Od trzech dni coś mnie powstrzymywało,żeby dać wygraną Włochów, no i masz, przejebali z Iranem..



@down



Cofnie Ci tyle ile dostałeś chyba :) Ja tak miałem, wycofywałem i mi zabrali 100zł, ale ja chyba nic nie tykałem z tej kasy to nie wiem.
 
ale jak cofne bonus to wszystkie hajsy ktore wygralem za niego pierdolna?



zagralem Dodiga + Nishikori na jutro.
 
Na pinnaclu jeszcze nie ma Boetsch-Munoz, ale jeśli kurs będzie korzystny, to na pewno postawię na Amerykanina.
 
No i wczoraj pomyślałem, skontrować kupon sobie Morą, bo dobry kurs. No i tego nie zrobiłem, a on kurwa wygrał. Ostatnio wszystko co pomyślę,a nie postawię to siada, a zazwyczaj są to wyższe kursy po 2.6.



Lisicki vs Stosour - warto zagrać Lisicki za 1.5? Ostatnio zrobiła mega wrażenie na mnie.
 
Ja tak samo Hubi, tylko że zawsze się obawiam o jakiś mecz (wczoraj Proksa - Mora, wcześniej Grecja - Mali) i mimo wszystko postawię na mojego małego faworyta. Zawsze trzeba umoczyć kasę, tym razem na Proksie...
 
a ja zagralem na noc USA i Holandie w LŚ w sumie tylko po to zeby miec ten podwojny do warunkow bonusu no i weszlo. :C



9% bonusu wypelnionego, ogarne to!!! :-)
 
na betsafe masz 2.20 na Tima. ja wierze troche w Munoza, po takiej przegranej powrot - bedzie mial motywacji w chuj. Tim jest kozakiem, ale moze pasc tak jak w poprzedniej walce.



wimbledon troche popykam. :)
 
Nie no, obaj są mocni. Ja jednak uważam, że to Boetsch jest niedoceniany, a roczna przerwa może mocno wpłynąć na Munoza.
 
jest, cala kariere jest niedoceniony, ma wielkie serducho do walki, ale mysle, ze Filipinczyk bedzie chcial za wszelka cene wziac to W, nawet jesli bedzie oznaczac to przelezenie Tima. jasne, ze wplynela, ale w wywiadach z Markiem i po tym jak sie wypowiada dla mnie tutaj jest faworytem.
 
Tak się zastanawiam nad walką Silva vs Weidman. I widzę tylko dwa wyjścia w tej walce: Spider przez KO lub Weidman przez decyzję. Kursy na to są odpowiednio 1.62 i 7.00. Jeżeli miałbym stawiać cokolwiek, to chyba bylby to któryś z tych zakładów, bo nie widzę innych możliwości.



@down



Weidman przez TKO,KO or DQ jest za 13.50, stawiaj :)
 
przerwania po lokciach czy suba od Weidmana nie widac? nie uwierze w decyzje dla Chrisa, bardziej w skonczenie na macie, czy odklepaniem czy biciem po twarzy Spidera.
 
Slipmych przeanalizował ten pojedynek w ramach Betting Club, także chyba warto poczekać na środową publikację :)
 
predzej suba bym jebnal. postawie raczej czysciocha na Chrisa, jesli w ogole jakis hajs bonusowy zostanie mi do wtedy. :D
 
07l1ka.jpg




Znając mój talent, to jak zwykle przegram. :D Pewnie Brazylia - Hiszpania okaże się tak bramkostrzelne jak Włochy - Hiszpania.
 
Znowu mi coś podpowiadało, żeby zagrać Seppiego. Teraz był po 3,25, znów nie zagrałem i znów wygrał. W następnym meczu pewnie go zagram i wtedy przegra.
 
mi dzisiaj Nishikori kosmicznie zjebal wszystko wlasnie. :)



licze na Dodiga i Haasa.
 
Jerzy Janowicz vs. Jurgen Melzer - 1 (1.25)



Novak Djokovic vs. Tomy Haas - 1 (1.10)



Agnieszka Radwańska vs. Tsvetana Pironkova - 1 (1.28)



AKO - 1.76



Skromna stawka, nie jestem pewien żadnego z tych typów.
 
no Djoko mozesz byc pewien.



ja dzisiaj licze na bramki br - esp i bedzie do grania hajs zeby ten bonus wyjebac, 85% obroconego juz mam i 3 dyszki sie ostaly. :-)



edit: pewnie jutro bede sie gryzl w jezyk z tym 'pewniakiem'. :-)
 
baju, postawiłeś taki sam kupon jak ja? :) martwię się trochę o ten mecz. Czuję, że albo będzie grad bramek, albo tak wiele, jak w półfinale.
 
tak, zgapilem. pomyslalem, ze to ma sens w sumie juz wczesniej, a Ty mi tylko wiekszej 'ochoty' narobiles. wierze w szybka bramke i chec drugiej druzyny w odrobienie, najlepszy scenariusz. ;)



bardziej sie balem o uru - ita. chociaz hiszpania lubi mnie w chuja robic, chyba wiedza o mojej antysympatii i hejcie dla ich kosmicznegomilionprocentposiadania stylu.



bylo dzis mega blisko w siatke wlochy - iran, niestety przegrali w 5 secie, ale kurs 4.7 byl kuszacy mega, rzucilem skromna dysze, szoda. ogolnie lś tez wporzo do obstawiania.
 
Espania mnie zrobiła w chuja, bo zepsuła mi meczem z Włochami kupon z 5 pozostałymi typami, które były wygrane.



:-)
 
Daj spokój z LŚ. Mi Serbowie i Włosi zjebali kupon... :/



Chodziło mi o pierwsze mecze, kiedy Serbia przegrała z Niemcami, a Włosi z Iranem. Nie grałem handicapów, tylko kto wygra.
 
handi dales na Wlochow? Iran strasznie walczyl z nimi poprzednio wiec wolalem underdoga jebnac. mi USA zjebalo nocny, dalem ich z handi na Holendrow, wiekszy kurs wszedl, a Bulgarzy sie obudzili. :C
 
I jak, poczułeś hajs :D? Podziękuj Ramosowi :-) Się cieszę,że nic wczoraj nie zagrałem, bo miałem grać remis.



Teraz czekam na Jerzego, kończy mi kupon i znów coś trzeba zagrać.
 
Back
Top