Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Otwarty2013-06-27 11:05


Zakład złożony na 2 @ 2.19 Otwarty

Sabine Lisicki - Elena Vesnina

• Zwyciezca meczu

Zakład złożony na 2 @ 1.73 Otwarty

Alison Riske - Urszula Radwanska

• Zwyciezca meczu

Stawka: 19.00 Możliwy zwrot: 72.01



Pojedynczy Otwarty

2013-06-27 11:04

Zakład złożony na 2 @ 1.71 Otwarty

Nicolas Almagro - Jerzy Janowicz

• Zwyciezca meczu

Stawka: 20.00 Możliwy zwrot: 34.20
 
ogarnia ktos co jest z rejstracja na betsafe? jakies problemy maja, bo nie moge zalozyc konta?



bonus jest na start sportowy?
 
baju, oni to robią dla Twojego dobra. Wiedzą, ze chcesz postawić Weidmana, dlatego blokują Ci tą możliwość, bo byś umoczył hajs. :-)
 
haha, spierdaaaalaj! :D



chce na Hiszpanie dzisiaj postawic cos zeby sobie zrobic na ufc jakis grosz, 1.4 z takimi Wlochami to przestepstwo. :C



przy kazdej probie wypierdala mi:



Wystąpił problem podczas rejestracji konta. Skontaktuj się z obsługą klienta, aby uzyskać więcej informacji.
 
po 10 probach sie udalo, 50% odebralem, jest luz. WAR CHRIS KURWA! :D



no i dzis gejoza z Hiszpanii tez! achhh, brakowalo mi troche buka!
 
Strasznie nie lubię Hiszpanów i życze im porażki ale chyba dzisiaj wygrają i waham się czy nie postawić na nich jakiejś kaski.
 
Widocznie mają jakieś problemy z serwerem, bo na fejkowych danych też nie szło się zarejestrować. Co jakiś czas ich strona też się rozsypuje na chwilę. Trzeba się przyzwyczaić.



Ps. Będziesz żałować tego Chrisa. To powiedziałem ja, Szady. :-)
 
ja na nich stawiam ze wzgledu na uraz Pirlo + brak Bario + najwiecej straconych bramek z polfinalistow + poprzedni final - Hiszpania raczej z Brazolami w finale.
 
9lpc.png




I believe in Weidman!
 
tez zamierzam pierdolnac na Chrisa, choc kombinacja niepotrzebna, jeszcze Czarls wyczaruje cos na Frankiem. jedyne czego sie nauczylem w ostatnich przygodach z bukiem to to zeby lepiej przyzydzic tych paru groszy z kursu i zagrac pojedynczy, bo MMA jest mega niespodziankowe. :C
 
no oby oby, myslalem zeby stawiac Frankiego ze Swansonem na double, bo singiel po tak malym kursie slabo.
 
ja pierdole, moglbym pisac instrukcje chyba jak szybko stracic hajs na bukach. :)



2 zaklady, 2 wpierdolone na jebanych hiszpankach, smutne.
 
mój też przegrany, bo wątpię w BTTS... postawiłbym coś na live, ale brak kaski :(



Solaris, są też zakłady na to, kto awansuje.
 
Te jebane zakłady na zwycięstwo powinny być brane pod uwagę również np po dogrywce, a nie tylko po 90 minutach...
 
a btts tez w regulaminowym czy dogrywka sie liczy?



okej, juz mam swoja odpowiedz. :D
 
Back
Top