Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

bonusy sa teraz jakies dobre na bukach? na unibecie i bah'u nie ma nic, a szykuje sie zeby stawiac na Chrisa szybciutko.



any help?
 
Monitoruj rynek, na pewno będzie coś z okazji Wimbledonu



Praktycznie każdy bukmacher ma bonus powitalny - przy otwarciu konta i pierwszego depozytu
 
Hiszpania U20 vs. Ghana U20 - 1 (1.22)



Hiszpania vs. Włochy - 1 (1.37)



Brazylia vs. Urugwaj - 1 (1.35)



Agnieszka Radwańska vs. Yvonne Meusburger - 1 (1.04)



AKO - 2.35
 
Było już wiele razy pewnie, ale jakiego buka online polecacie? Nie tylko do MMA, najlepiej również z ofertą live.
 
Gram tylko MMA i korzystam z oferty Betsafe. Mają dobre kursy i często też można u nich stawiać większe polskie gale.
 
Dobra,wracam po przerwie, na początek mały kurs mała stawka:


2013-06-26 23:19

Zakład złożony na 1 @ 1.36 Otwarty

Brazylia - Uruguay

• Zwyciezca Meczu

Stawka: 25.00 Możliwy zwrot: 34.00
 
Musze w tej chwili bardzo pochwalić Betsafe, gdyż postawiłem na Azarenke, a jak wiadomo wycofała się z turnieju przed meczem i zakład został unieważniony i pieniądze zwrócone, a nie został zaliczony jako przegrany.
 
No mi ostatnio oddali postawiony hajs za walkę Aldo - Pettis. Jakby mieli nie zwracać pieniędzy, to obstawianie zdarzeń na dłużej niż tydzień przed nie miałoby sensu, bo różne wypadki chodzą po ludziach - kontuzje, itp.
 
Szkoda tylo, że jeżeli takie coś się zdarza w kuponie, to całego nie wycofują, tylko uszczuplają go o jedną walkę.
 
Jasna sprawa, że Aldo. :) 1,70 kurs był. W ewentualnym starciu z Bensonem też bym stawiał przeciwko niemu. Dla mnie on zawsze się będzie kręcić w okolicach TOP 5, ale pasa mistrzowskiego ani w koguciej ani w lekkiej na biodra nie założy. ;)



@Heban



A ja jestem zdania, że właśnie to "uszczuplenie" jest lepsze od unieważnienia całego kuponu. Czysto hipotetycznie: stawiasz taśmę z ośmiu zdarzeń za 20 zł, do wygrania około 2000 zł. Wypada ci jedna walka, to i tak zgarniasz ten powiedzmy 1700-1800 zł, niż by wszystko miało przepaść.
 
Z drugiej strony, jak stawiasz stówę czy dwie na taką taśmę i wypada Ci najwyższy zakład z kuponu, to:
- raz, że masz zablokowane środki, które mógłbyś zagrać na coś innego,
- dwa, jak z takiego uszczuplonego, nic nie wartego kuponu jeszcze coś nie wejdzie, to juz wkurw na maxa :-).

Mogła by być chociaż decyzja, czy dalej chcesz go zachować, czy wycofać.
 
Co do sytuacji, że jak ktoś sie wycofuje i zwracają kase to ja mialem identyczna pół roku temu na bet-at-home i mi nie analuwali kuponu tylko zaliczyli ,że przegrał zawodnik akurat na niego stawiałem więc moja odpowiedż jest taka , że nie wszędzie tak jest. Pisałem w tej sprawie do supportu i dostałem odpowiedz w stylu "nie gra dalej więc przegrał na chu... drążyć temat" oczywiście w grzeczniejszy sposób.
 
Zgadzam się z Hebanem. Pograłem dzisiaj grubo tenis Janowicz Kvitova oraz Minri/Teceu w debla i zamiast ako ok 2.60 czekam aż skończy się mecz po kursie 1.11 który był tylko dopychaczem... Większe kursy anulowane.
 
Back
Top