Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

poszło za stówkę:



Craig(1,7) + Munoz(1,8)+ Frankie(1,2)



hajs się będzie zgadzał :-)
 
1Kupon:



1.Anderson Silva - Chris Weidman Typ1 Kurs: 1.46



2. Tim Kennedy - Roger Gracie Typ 1 Kurs: 1.67



AKO:2.39 Stawka:20







2Kupon:



1. Dave Herman - Gabriel Gonzaga Typ1 Kurs:3.1



AKO:3.1 Stawka:15







3Kupon:



1.Andrew Craig - Chris Leben Typ1 Kurs:1.7



2. Kazuki Tokudome - Norman Parke Typ 2 Kurs:1.6



AKO:2.72 Stawka:25



4Kupon:



1. Cub Swanson - Dennis Siver Typ:1 Kurs:1.45



2. Mark Munoz - Tim Boetsch Typ1 Kurs:1.91



AKO:2.77 Stawka:25



zainwestowane 85
 
kierowalem sie analiza slimpycha w jego beting clubie.dobry kurs warty zagrania a gonzaga tez do tytanum ciezkiej nie nalezy .
 
tez sie zastanawialem ale chyba wieksze ma szanse herman jako underdog niz gra przeciwko edgarow
 
ja obstawiłem na chybił trafił po najniższych kursach całą gale. po 2 walki na kuponie, na ostatnim 3 walki. w sumie 5 kuponow , stawka na kupon 5zł. zobaczymy jak bedzie;D
 
Rzadko gram ale jak grać to grubo :-)



xczxcvzx.jpg




AKO 25,64



30 zł -> 769,25 zł



Jak się ma udać to uda. Najwyżej zaoszczędze na piwie ... 2 tyg :-)



A teraz pytanie. Kto ukradnie mi moje trzy dyszki :-)
 
ja bym z tym gonzagą też nie szalał za bardzo, potrafi zaskoczyć (w sensie negatywnym)



edit:



tym którzy obstawili mój typ na hiroszime gratuluję, ja jestem 82,50 do przodu :-) a weekend sie jeszcze nie skończył i poszło 50 PLN na rogera gracie, zobaczymy (kurs 2,10)... a jeszcze ligi europejskie i nie tylko muszę oblukać
 
kurs 1.33, a zostal zmiazdzony w 1 rundzie. o to mi chodzilo gdy pisalem o kursach w mma, smieszne po prostu. :)



dobrze, ze nie masz hajsu Gaara, bo na tym treblu bys srogo przejebal juz na fejsbuku. :-)
 
ile jeszcze osob mialo Baczynskiego na tasmie jako pewniaka? to powinno byc troche inaczej rozwiazane, kursy ponizej 1.50 w walkach o nic to padaka.



Oliveira wygrywa dzisiaj. :)
 
Dlatego lepiej nie obstawiać walk debiutantów bo nie wiadomo czego się po nich spodziewać.
 
Heh, nawet mnie to nie dziwi :-) Wpadka już w drugiej walce a liczyłem na gale zwycięstw faworytów :-) Pozdro dla tych co równiż stracili hajs :-)
 
Weszło wszystko oprócz Silvy. Mimo, że jestem z hajsem do przodu, to jest niesmak. Już więcej nie będę niczyim psychofanem. :/ No i muszę mykać z luzerem przez tydzień. :-)
 
Kurde, niech Novak przegra dzisiaj finał bo wpadne w mega super hiper załamke ...



Seth dopadne cie :-)
 
Wielkie podziękowania dla MICKAP'a chciałem postawić to co ty, ale się wachałem po twoim typie mowię " przegram nie bedę jedyny " i elegancko weszło za 200zł wygrana 606,06zł
 
Co za gala. Ostatni raz stawiam na Lebena i wielkie gwiazdy tylko BJJ. Jak Gracie mógł to przegrać? :-) Pewnie Błachowicz i Materla byliby w stanie go pokonać z taką samą taktyką...



Zawsze obstawiam typy Venoma na walkę wieczoru. Teraz było tylko skromne 20 zł i to mnie uratowało
 
Back
Top