Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kendall się nie podłoży, to jasne - ale z Materlą nie wygra. Ja nawet jak będzie 1.30 to wezmę.



Co do Gamrota to też czuję u niego kurs lekko powyżej 2, ale moim zdaniem jest dość jasnym faworytem.
 
Jakby niektórzy z Was byli oddsmakerami to byłbym bogaty :)



Jeśli ktoś liczy na więcej, jak 1,40 na Cipka czy więcej jak 1,30(a nawet tego nie widzę, myślę, że z 1,2 to max będzie) na Mameda to powodzenia :)



Ja już od dawna mam swoich faworytów i tylko czekam na kursy.



Walk Mameda, Materli czy Saidova to nawet nie ma co brac pod uwagę przy tak śmiesznych kursach.
 
6752_608550709156918_1376926783_n.png




Na McCorkle bardzo dobry kurs.
 
Słaby kurs na Mario, Z drugiej strony ten na McCorkle też chyba nie warty zaryzykowania. Może w połaczeniu z Kendalem, ale ciągle czułbym, że wywalam hajs w błoto.
 
Taki kurs na McCorkle uważacie za zły?! Przecież to okazja! Chyba,że uznaliście go za kolejnego sex-turystę.
 
Dopiero zauważyłem, że na betsafe można obstawić dwie walki z Cage Wariors na 1 czerwca.
https://odds.betsafe.com/pl/#/#/Mainmarket/4338

Millsa chyba warto zagrać. Pytanie jak z tą drugą walką ?
 
warto grac dwie walki CWFC :)sam gram







Wie ktos czy beda kursy na ONE FC? BaH podal kursy na jakas gale szwecka cage to moze i na to poda??
 
Materla - Kendal 1.3-3.2



Pudzilla - Sean 1.4- 2.7



Mamed- Melvin 1.2- 4.2



BaH wystawia powoli kursy na KSW
 
hehe



http://www.dailymotion.com/video/x10bzym_sandecja-nowy-sacz-cracovia-interwencja-cabaja_sport#.UacU0tiTL1x
 
Chris Fields - Norman Paraisy 1.85 1.85 typ2 single



dubel



Neil Seery - Mikael Silander 2.70 1.40 typ2



che mills 1.5-cathal pendred 2.4



takie cos z CWFC
 
Betsafe, jakie cieniutkie kursy na KSW :-). Mam nadzieje, że dodadzą jeszcze walkę Gamera i Karoli.



Michał Materla - Kendall Grove 1.27 3.50



Aslambek Saidov - Ben Lagman 1.13 5.15



Mamed Khalidov - Melvin Manhoef 1.10 6.00



Mariusz Pudzianowski - Sean McCorkle 1.37 2.85
 
na bahu troche wieksze ale i tak nie ma co chyba ryzykowac z takimi kursami chyba ze na porake pudziana:-)
 
Można zagrać Melvina, 6 to chyba wymarzony kurs jak ktoś by chciał stawiać na niego :) Wiadomo,że Mamed jest faworytem. Ale ja chyba nic grał nie będę...
 
Back
Top