Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

One FC 9 - Rise to Power



1Kupon:



1. Masakatsu Ueda (JPN) - Kevin Belingon (PHI) Typ1 Kurs:1.40



2. Yasuhiro Urushitani (JPN) - Rey Docyogen (PHI) Typ1 Kurs:1.45



3. Eduard Folayang (PHI) - Kamal Shalorus (IRI) (Typ) Typ2 Kurs:1.50



AKO:3.05 Stawka:30



zagralem cos takiego z ONE FC weterani ufc sobie poradza:) ueda to tez dyzo wyzszy poziom niz Belington
 
up@gram ,podawalem strone wczesniej,dla odwaznych mozna te typy polaczyc na Parasyiego na BaHu jest kurs2 na Betsyfie 1.8



Lukasz dobrze ze weszlo mialem dorzucic tego bonario po kursie 1.2 alesie wycofalem bo bym polegl
 
Kursy na KSW z betsyfu są trochę śmieszne.



Kurs 6;00 na Manhoefa to lekka przesada. Lekka w porównaniu do tego, że kurs na McCorkle to prawie 3. Ja Seana stawiam w tej walce jako faworyta, i chyba się na ten kurs skuszę.



Dziwi mnie też , że Cipek ma tylko 1,25 , a wcale nie jest w tej walce pewniakiem, wręcz przeciwnie, jeśli jest faworytem to minimalnym.
 
widocznie buki stwierdzily ze na ksw wygrywaja tylko Polacy:Dto nie ONE FC ze z 4 Filipinczykow nawet jeden nie wygral
 
@Calo,



Dziwi Cię taki niski kurs na Michala, ale na Kendala i tak nie postawisz. Podobnie ja i pewnie jeszcze wiele osób. Znaczy, że bukie pewnie jeszcze mogłyby obniżyć kurs na Cipka, żeby skusić kursem na Grove.


Ciekaw jestem ile osób postawi na Melvina.
 
@Heban



Postawić przeciwko Cipkowi? Nigdy. :-) Gdyby w podobnej sytuacji był Mamed czy Pudzian, nie wahałbym się i obstawił obcokrajowca (na McCorkle'a na pewno się skuszę, a i na Melvina jakaś solówka za małą cenę poleci - z nim nigdy nie wiadomo).



Może i masz rację w tym wypadku, ale widać nie o to chodziło bukmacherom, ponieważ na takiego Pudziana też poleciały zaskakująco niskie kursy.
 
@Calo


Cholera wie, o co im chodzi :-). Ja mam tak 'wielkie' doświadczenie w obstawianiu, że moge sobie co najwyżej pozgadywać. Trzeba czekać na Zychala :-).
 
Zamierzam postawić na zwycięstwo Mameda przez submission + zwycięstwo Mariusza.



Pudzian tego nie przegra... :-)
 
Z Mariem, może być podobnie jak było z DVD w pierwszej walce, niby zrobił postępy, itd. ale trójkąt rękoma wszedł i było klepanie.
 
37476589.jpg
 
Laqi proszę cię przecież ja ci nie daje żadnych szans by Ci to weszło, Mamed jest zbyt szybki i twardy by się dać trafić Melvinowi. Bez przesady Larson stał przed Manhoefem i chyba Melvin tylko 2 razy skrócił dystans by przypierzyć, a Brock to nie jest jakiś Champion. To będzie bardzo szybka walka nie widze innego rozwiązania jak zwycięstwo Mameda. Może przez G&P albo poddanie.
 
No ja ostatnio stawiałem na Sappa i liczyłem na efektowne przełamanie, ale zawiodłem się i 1 000 w plecy :(



Trollface.png




Gadać każdy może jeden lepiej drugi gorzej :D
 
Back
Top