Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

tumblr_m329081Ix01qiy7r5.png
 
Dupa, dupa, dupa , dupa, dupa, dupa, dupa, dupa, dupa, dupa, dupa, dupa, dupa ! Nie typuję już za kasę! :-)
 
eeh, jak mozna bylo tego Coltona byc tak pewien jak jedyne co on zaprezentowal w tufie to lnp, a Robert nokautowal az milo? :)
 
Kto się zabawi w konkurs wytypowania kursów na KSW? Ostatnio bardzo mi się to podobało.

Khalidov - Manhoef 1.40 - 2.80
Pudzianowski - McCorkle 1,60 - 2,35 <-- współczuję analitykom, którzy mają dać kurs na tę walkę.
Materla - Grove 1,30 - 3,40
Saidov - Lagman 1,20 - 5,00
Kowalkiewicz - Chojnowska 1,70 - 2,10 <-- tu jestem mega ciekaw kursów
Piskorz - Simon 1,30 - 3,40
Zawadzki - Gamrot 2,10 - 1,70 <--- tu też jestem bardzo ciekaw kursów.
 
kto nie zarobiony po gali ten gapa ;-) i pomyslec, ze wczoraj przez mysl mi przeszlo takie swinstwo jak granie na lecha, dobrze ze odpuscilem ligowy syf
 
dobrze , ze zmienilem typ z bowlesa na teixeire ;) jednak to sie nie sprawdzilo o zmianie typow i dodawaniu w ostatniej chwili ;P
 
ja na gali -7 zarobilemna na TJ grancie przegralem tasme Nurmagomedow+ Cerone i nie wszedl Smith
 
Khalidov - Manhoef 1.10 - 3.5
Pudzianowski - McCorkle 1.85- 1.9
Materla - Grove 1,7 - 2.10
Saidov - Lagman 1,10 -3.5
Kowalkiewicz - Chojnowska tej walki pewnie nawet nie bedzie mozna typowac tak ja w dwoch ostatnich galach
Piskorz - Simon 1,50 - 2.4
Zawadzki - Gamrot tu nie mam pojecia
 
3 kupony, 3 weszły :-) a co do kursów na KSW to widziałbym coś takiego:


Khalidov - Manhoef 1,20 - 3

Pudzianowski - McCorkle 1,80 - 1,80

Materla - Grove 1,3 - 2.50

Saidov - Lagman 1,10 - 5

Kowalkiewicz - Chojnowska 1,7 - 2

Piskorz - Simon 1,5 - 2

Zawadzki - Gamrot 1,8 - 1,8
 
Ja wtopiłem na Maynardzie i Storym - nadrobiłem na JDS, Gloverze i under 1,5 w ME.
Ogólny bilans z postawionych 42 zł wynosi -2 grosze :P
 
Ja wczoraj 60zł na Bayernie (postawiłem po meczu z Juve,że wygrają LM za 10zł po kursie 6.00), wygrana Caina+ JDSvs Hunt powyżej 1,5 rundy za 20zł( zysk 35zł) i na dzisiaj Indiana Pacers vs Miami Heat powyzej 181,5 za 25zł po kursie 1.90.



Ma ktoś jeszcze jakieś ciekawe zakłady do zagrania na dzisiaj?
 
+300 zł na dzisiejszej gali :-).



Ciekawy kurs na dzisiaj, to 2.15 na Śląsk Wrocław w meczu z Jagiellonią. Białystok jest po serii porażek i to dość dotkliwych, bo 5-0 i 3-0.
 
Materla da radę. 1.10 na Khalidova nie będzie, przecież ostatnio było 1.50, zanim odwołali walkę...
 
gdzie ty widziales kurs 1.5? oszalales?Mamed Khalidov • Melvin Manhoef 1.22 4.00na poczatku byly takie potem spadly do 1.1



http://www.mmanews.pl/2012/11/ksw-21-kursy-u-bukmachera/ tu potwierdzenie
 
Na tej gali obstawiłem Storego ( pewien jak mało kiedy), Hollawaya (kurs mnie skusił) i Hunta ( z wiadmoych przyczyn, choć ten typ wszystkim odradzałem). Czy to jest kurwa jakiś żart czy co? Znowu 2 splity i znowu na moją niekorzyść.
 
Panowie, żadnych kursów typu 1.5, czy nawet 1.4 nie będzie na Mameda. IMO max co wystawią bukmacherzy to będzie 1.30, oczywiście z tendencją spadkową. Na Materlę może dadzą te 1.40, ale też będzie zdecydowanym faworytem. Co do walki pań - nigdy nie było kursów, może teraz na finał tego "turnieju" kobiecego coś się pojawi. Niemniej jednak, teoretycznie Karola powinna być faworytką, może nie zdecydowaną, ale jakieś 1.7 powinno być na nią co najmniej. Pudzian oczywiście też będzie faworytem - dałbym 1.5 na niego :-)



Zobaczymy wkrótce na ile moje przewidywania się sprawdzą.
 
A ja myśle, że to będzie gdzieś tak:



Mamed - Melvin 1.30 - 3.20



Pudziao - Big Sexy 1.50 - 2.35



Materla - Grove 1.40 - 2.70



Aslan - Ogórek 1.35 - 2.90



Barni - Gamer 1.60 - 2.00



Juhas - Brazol 1.55 - 2.20



I jak będą dziewczyny to będzie coś w stylu Karolina - Marta 1.70 - 1.95.
 
@raynor187 - wydaje mi się, że na Asłana będzie ciut niższy kurs. Na Juhasa 1.55 to za dużo. Może 1.45 w porywach - tak prognozuję.



A jeżeli chodzi o Gamera i Zawadzkiego, to moja pierwsza myśl była taka, że to Gamer będzie zdecydowanym faworytem (na 1.5 powiedzmy), bo buki będą się sugerowały, że a) niepokonany b)te ostatnie osiągnięcia, medale itp . Ale z drugiej strony, jak wystawią kursy sugerując się głównie rekordami, to faworytem będzie Zawadzki z racji większego doświadczenia. Tak, czy siak - na Gamera obojętnie jaki kurs nie będzie - pogram. :-)
 
Zobaczysz, Gamer w tej walce będzie dla buka Underdogiem, małym, wielkim - nie ważne. Ale będzie. Zreszta to taka spekulacja dla funu, więc zobaczymy jeszcze jak kursy beda wyglądać :-)



Edit: w sumie z tym Aslanem masz racje, może nawet 1.15 być przy 5.00 dla tamtego.
 
markhunto chyba ktoś na Ciebie jakiąś klątwe rzucił, obstawiasz prawie zawsze te walki które miały niesłuszną decyzje. :-)







następnym razem obstawie na odwrót to co Ty :-)
 
Khalidov - Manhoef 1.15 - 3.5
Pudzianowski - McCorkle 1.4- 2,6
Materla - Grove 1,85 - 1,85
Saidov - Lagman 1,15 -3.5
 
Back
Top