Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja dalem Cerrone+Nurmagomedov + Smith za 30



na Teixeire na dam bo lubie Te Hune i te jego ostatnie wejscie zajebiste:)bede mu kibicowal
 
wlasnie sie zastanawiam nad teixeira bo ten ostatni comeback te huny robi wrazenie staram sie obstawic kilka takich pewniejszych walk za te 45 ktore mysle ze wygram dzis wieczorem jesli bayern nic nie odpie**oli ;p
 
ja stawiam ze puchar wygra borusja:)kurs 3.3 moze po karnych sie uda tak jak bylo z CHELSEI:-)najwyzej przegram 25zl
 
ja postawilem ze chelsea i bayern wygraja puchar po troche mniejszych kursach i zamrozilo mi to kase bo bym to brazylijskie ufc obstawil kilka walk ;D
 
@Chmura



Khabib to wygra bez dwóch zdań.






To co? Tradycyjny zakładzik o wódkę? Przegrany wysyła wygranemu wódkę pocztą za kwotę powyżej 25 zł. Tym razem to ja mam underdoga żeby było sprawiedliwie :-).
 
Ja z dzisiejszym UFC troche przyszaleje ryzykując swoje pieniądze w typie na TJ Granta. Walkę oceniam na 50/50. Moim zdaniem to kwestia tego, czy Grantowi uda sie zatrzymac zapasy Maynarda. Jeśli tak to wygraną ma praktycznie w kieszeni. Jednak nie będzie to łatwe- wiadomo, Maynard to świetny zapaśnik. Uderza także nieźle, dobrze sie porusza, jednak w stójce, moim zdaniem, znacznie lepiej prezentuje sie TJ. Nawet, jeśli Gray będzie obalał Granta to jestem pewien, że i na ziemi, nawet z góry, nie będzie mógł czuc się pewnie. Kurs 2,80 jest zdecydowanie przeszacowany!



Jako drugi gram typ na powyżej 1,5 rundy(ponad 7,5 minuty) w walce Dos Santosa z Huntem. Uważam, że JDS będzie bezpiecznie z dystansu punktował Hunta, nie chcąc nadziać się na jakąś bombe. Nakautu ze strony Juniora tu nie widzę, ze wzgledu na twardy łeb Hunta, z kolei uważam, że walke wygra własnie Dos Santos. O ile nie wykręci jakiegoś poddania, wychodzi mi tu decyzja. Kurs w bet365 1,62.



Do tego wygrana Bayernu- 1,75.
 
Bez Malinowskiego nie ma takiej zabawy, bo zawsze mu później hejtuję na facebooku :) Kij tam z wódką, hejt na fejsie! To się liczy :D
 
Powracam do stawiania po dłuższej przerwie. Na tej gali upatrzyłem sobie:



TJ Granta (za 2,65), trzy podwójne komibnacje trójki Cerrone, Smith, Story (wszystkie wychodzą w okolicach 2,00) i dla jaj Teixeira przed poddanie za 3,60 i Cigano przez poddanie za 4,75.
 
Prędzej bym postawił na Roopa niż Bowlesa. Obaj przegrywali tylko z czołówką, ale Brian miał ponad 18 miesięcy przerwy.
 
nie będe pewnie jakoś mega odkrywczy, cain-silva under 1,5 rundy w betsafe, czyli że nie dojdzie do 3 rundy tego pojedynku, kurs 2,0
 
Gwidonek Ty postawiłeś na to, że nie dojdzie do 2 rundy pojedynku :P







Ale w sumie dobrą opcje podsunąłeś.
 
@Rades



Nic nie dodawaj, zwiększ stawkę ewentualnie. Serio, ja przez takie dodawanie sporo kasy wjebałem ostatnimi czasy.
 
dodawanie to jest tragedia przez to kupony nie wchodza albo przez zmienianie w ostaniej chwili typow
 
zmienilem bowlesa na teixeire bo sobie pomylslalem o tych 18 miesiacach przerwy i ten kupon poszedl za 40 do wyjecia 122 i na drugim postawilem stephensa+thompsona+smitha i maynarda za 5 tam mam cos kolo 30 ;p
 
Back
Top