Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tiaaa... Z tym ,że Sonnen w tej walce wyglądał jak kobieta broniąca się przed gwałtem. Tak więc nie miałem wielu obaw.
 
5kola kurwa bogaty jestes:)ja jak bym mial wolny taki hajs to bym musial chociasz obrocic to razy 2 postawic 5 kola i wygrac tez 500zl to nie oplacalne za duze ryzyko:)wrazie kontuzji lezysz i kwiczysz a bylo blisko
 
No raczej to był jednorazowy wypad na taką sumkę. Przeważnie daje kombinacyjne na małe stawki, ale uznalem, że to będzie łatwe pare stówek. No nie powiem... mimo, że Jones był murowanym faworytem do tej walki to i tak był stresik o te 5 kafli :-)
 
333l46t.png




:-)
 
pewnie miales jak jak witales sie z kasa jak koksu padal po ciosach na kolana a pozniej walcz ty chuju bo Cie zdyskwalifikuja :D
 
tia emocje warte każdych pieniędzy i generalnie o to chodziło. Teraz żałuję, nie kasy, tylko tego, że w ogóle obejrzałem tą walkę:P
 
Nie wiem czy to tak dziala,ale można wypróbować. Mianowicie na betsafe, jest zakład,że Ramos w meczu z Valladoid nie dostanie żółtej kartki za 1.40. Niby nic dziwnego... Ale Ramos nawet nie dostał powołania na ten mecz, więc wiadomo,że nie dostanie. Czyżby to działało jak darmowa kasa, czy wycofają mi zakład?
 
bedziesz mial zwrot jak nie wejdzie chociasz na 1minute na boisko ,ja kiedys postawielm jak bylo euro ze chyba dwid silva nie strzeli bramki w meczu z chorwacja a wgl nie zagral i byl zwrot
 
Ehh, szkoda :-) Tylko zablokowałem sobie środki na cały dzień, a bym zagrał,że Ronaldo nie strzeli bramki, bo jak zagra to pewnie wejdzie z ławki..
 
@Hubi


Poczytaj regulamin.


Jak zawodnik nie wychodzi w pierwszym składzie to zawsze jest zwrot na strzelone bramki lub kartki. Tzn, że nawet jak wejdzie w 2 minucie za kontuzjowanego kolegę to też będzie zwrot. Jak wejdzie i strzeli, a dałeś, że strzeli to też będzie zwrot.
 
Że Ci się chciało to grać, ja po takich syfach jak bellator, sobie odpuściłem granie jakichś eksperymentów. Jakkolwiek ładny kupon :-)
 
troche przeanalizowalem i zagralem , praktycznie wszystko bez wiekszego stresu::-)ja juz tez belattora nie gram ,z 8 kuponow belatora jak gralem wszedl 1 i juz wiecej go nie zagram:):-)
 
Jak typujecie Vitora z Rockholdem? Na obu jest kurs 1,91 zł



Belfort prezentuje mega formę ostatnio. Kwestią czasu jest, że wpadnie na dopingu, ale to wychodzi po walkach, także hajs byłby na koncie. ;] Z kolei Rockhold to bardzo solidny zawodnik. Mimo, że w ostatnim starciu z Tim'em Kennedy'm nie zachwycił, to ma argumenty by wypunktować Vitora na pełnym dystansie. Nie wiem, chyba sobie odpuszczę ten pojedynek. ;)
 
Według mnie Belfort. Patrz co zrobił z Bispingiem, który totalnie zdominował Belchera. Porównaj przeciwników Belforta i Rockholda. Jedyny wartościowy tego drugiego to Jacare, który miał wyjątkowo zły dzień.
 
Bardziej upatrywałbym dyspozycje Luka jako klucz do sukcesu niz ''wyjątkowo zly dzień'' Jacare.



Bispinga zmora to heavy puncherzy-takie problemu nie ma Luke



Atutem ze Belfortem jest jego TRT.Raczej stawiałbym na Luke'a.
 
Dla mnie dość dużym faworytem w tym pojedynku jest Luke Rockhold, chyba że złapie się na jakąś bombę lub high kick. Tak to sobie poradzi.
 
Nie no, Belfort zanim zaczął brać TRT był słabiutki, dopiero TRT dało mu mocy..



@down



No i tak lepiej :) Bo wcześniej to brzmiało, jakby jedyne co sprawia,ze Belfort jest dobry to TRT.
 
Nie był słaby,ale przed TRT brał sterydy,nawet raz wpadł na dopingu.Można zatem bezpiecznie sądzić że Vitor to nie jest i nie był czysty zawodnik-co wydaje się normą w pro mma.Ja nie chcę sie oczywiście kłócić ale nie mówiłem ze jest słabiutki tylko dla mnie Luke w stosunku do Vitora to zawodnik nowej generacji i widze amerykanina w roli zwycięzcy.
 
Back
Top