Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Graj na żywą kasę. Nie będzie zawodu w postaci "szkoda, że to tylko gra". Za to będzie zawód "szkoda, że to za prawdziwą kasę, bo znów przegrałem" ;-). Dołącz do klubu!
 
Trudna walka do wytypowania, ja się od tego trzymam z daleka. Gdyby Belfort nie był na TRT to bym nie miał wątpliwości na kogo stawiać, ale w tym wypadku nie mam pojęcia.
 
Nie znam przeciwnika Thiago więc tu nie pmoge.



Co do Lentza nie widze go w roli faworyta,nie zdziwie się jak przegra-ja bym ten pojedynek zostawił jak nie jesteś pewien
 
Czy wiecie moze jak wyglada rozliczanie zakladow przy zmianie wyniku walki? Tak sie sklada, ze mialem na jednym kupownie walke Miller - Healy i byla to jedyna walka z kuponu ktora mi nie weszla. Napisalem o to maila do betsafe, ale dostalem odpowiedz ze przy zmianie rezultatu po czasie dluzszym niz do godz. 24 nastepnego dnia, nie wyplacaja pieniedzy i jest taki pkt w regulaminie. Czy ktos sie orientuje czy da rade jeszcze cos z tego ugrac? Mial ktos podobna sytuacje? Troche niefajnie, ze wszystkie typy mi weszly, a teraz jedna walka jest uznana za no contest, a i tak nie wyplaca mi kasy.
 
no contest, to ewentualnie mogliby Ci zwrócić pieniądze które postawiłeś na kupon,ale nie oddadzą Ci tej kasy.
 
Liczy się tylko i wyłącznie werdykt orzeczony przez sędziego.
Wyobraź sobie sytuację, że ci, którzy postawili na Healyego postawili kolejne zakłady.
I co z ich kasą?
 
Fabio Maldonado - Roger Holllet - 1 (1.40)



Glover Teixeira - James Te Huna - 1 (1.36)



Cain Velasquez - Antonio Silva - 1 (1.15)



Stawka - 100 zł



Kurs - 2.19
 
Co za kurwa pierdolony suchar. Postawiłem na Dunhama a tu mnie znowu oszukali. Zobaczcie, która to już walka, która dobrze typuje a na końcu sędziowie ruchają mnie bez mydła.
 
Wałek jak wałek. U mnie Podobnie jak markhunto, tylko w drugą stronę. Ledwo się kupon zaczął i już byłem pewien, że hajs w błoto. Jednak sędziowie typowali inaczej niż ja i udało się parę złotówek przytulić :-).


Myślę, że sporo osób po walce typowało Dunhama jako zwycięzcę.
 
Czy jak się stawia zakłądy na mecze pucharowe i w regulaminowym czasie gry będzie remis a w dogrywce wygra typ 1 lub 2 to który wynik jest brany pod uwagę przy rozliczaniu kuponu? (typ zakłądu 1 x 2)

np.
mecz pucharowy 1 vs 2
regulaminowy czas - wynik 0:0 a w dogrywce strzela 1 i wygrywa.

Jeżeli postawiłem na 1 to wygram? Czy przegram, a spotkanie zostanie uzanane za zremisowane - x
 
Przegrany. Zakłady liczą tylko 90 minut, chyba że jakieś specjalne które uwzględniają dogrywkę i całość...
 
Cain vs. Bigfoot - 1 (1.13)



Teixeira vs. Te huna - 1 (1.33)



Abel Trujillo vs. Khabib Nurmagomedov - 2 (1.34)



Stawka - 300 zł



Kurs - 2.01
 
[strike]Hej mam kolejne pytanko. Postawiłem multi na tenis. 3 mecze ako 1.80. Jeden mecz został anulowany (walkower). Tylko, że na kuponie dalej widnieje kurs 1.80.
I tu moje pytanie. Im się powaliło i kupon będzie dalej po 1.80, czy po prostu kurs sięnei zmienił a kupon będzie traktowany jakby były na nim 2 mecze z kursem z nich wynikającym?[/strike]


Edit: już ogarnąłem sam ;)
 
Witam co sądzicie o takim triplu



Cain - Bigfoot | 1 kurs 1.12



Junior - Hunt | 1 kurs 1.22



Donald Cerrone - K J Noons | 1 kurs 1.3



AKO: 1.78
 
Trujillo super się pokazał w debiucie wiadomo faworytem nie jest, ale różnie może być, a kurs średni, tak samo Te-Huna to jest dobry zawodnik. Może narobić problemów Teixeirze.
 
Back
Top