Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na weekend zagralem za 5° i na 8 meczy tylko Lyon mi zwalil. Szkoda, 150° obok nosa przeszlo.
 
Muszę zacząć grać większe sumy, bo praktycznie każdy zakład który daję za 5zł mi siada, a te po 10zł to co drugi.



Podoba mi się kurs na remis Milanu z Barcą w LM(4.15). Chyba to zagram za 20zł i dorzucę jakiś meczyk.



I czekam na eliminacje do MŚ, tam praktycznie mi wchodzi 8/10 meczy, więc puszczę z 3 taśmy po 3-4 meczyki, a kursy są ciekawe przeważnie.
 
Na Rogerio dałem 60zł, na Tibau 80 i na Maie 100. Big Foota dałem za 10zł i dorzuciłem jeszcze potem za 15zł. Na McCalla też dorzuciłem jeszcze do tych 20 kolejne 15. Weszło mi też kilka na kilkanaście kombinatów. Na jednym kombinacie z mnożnikiem x 85 który obstawiłem za 5zł nie weszedł mi właśnie tylko Tibau. Ogólnie przy gali pełnej niespodzianek jestem znowu na spory plus. Nie sądzę, żebym miał wielce nosa, po prostu wole grać raczej underdogów niż faworytów. Wygrana u buków zależy trochę od wiedzy ale przede wszystkim od fuksa, który mi po prostu jakoś ostatnio sprzyja.
 
Nigdy nie zapomnę jak bodajże z 10zł wyciągnąłeś 1000zł obstawiając Polską ekstraklasę nie znając się na piłce ;)
 
Mam pytanko. Czy wie ktoś za jakie minimalne kursy trzeba obstawić żeby dostać ten bonus na bet365?
 
Duże prawdopodobieństwo : Toronto Raptors, Cleveland Cavaliers,



Spróbowałbym : Philadelphia 76ers , Indiana Pacers, Washington Wizards, Atlanta Hawks, Pistons, Bucks







Co do reszty - nie mam pojęcia :)
 
Chodziło mi o Orlando Magic... Clippersi bez Paula i Griffina a kurs pewnie kuszący. Sorry wielkie, za dwie godziny wyjeżdżam z kraju i zamotany troche jestem ;)
 
Nie było Twojej odpowiedzi jak siedziałem wczesniej to zagrałem Boston,Miami,Dallas i 76ersów na jednym kuponie, tylko 76 nie siadło.
 
@BigFoot - za ten nokaut na Reemie jestem na Ciebie zdenerwowany, ale Ci powiem - kurs 1.50.

Z tym, że trzeba pamiętać, że robiąc kombos z dwoch po 1.30 (kurs ponad 1.50) nie zaliczy Ci. W kombinacji muszą być wszystkie zdarzenia powyżej 1.50.

To dobre warunki, bo zazwyczaj jest 1.85. Trzykrotność obrotu to też nie wygórowane warunki. Trzeba też pamiętać, że jest jakiś limit czasowy na zrobienie tego obrotu, bodajże 3 miesiące, ale to trzeba sprawdzić.

@spontan
A tak nie jest? To jak jest? Oczywiste jest, że jeżeli bukmacherzy ocenią szanse na zwycięstwo kogoś na 50% dając kurs 1.95 a Ty ocenisz szanse na 70% i długoterminowo to Twoje procenty się sprawdzą to będziesz na procencie i to niezłym.

Jedna porażka nie czyni tego, że zostałem zdeklasowany przez bukmacherów. ;) Sporo wcześniej wygrałem na Cainie (rewanż z JDS) i na Dannym Garcie (boks) oraz na innych walkach. Liczą się długoterminowe cyfry, a nie pojedyncze porażki.
 
Spotkanie: Zaragoza - Real Sociedad
Typ: Real Sociedad(+0)
Kurs: 2,10

Kurs mnie skusił i może wejść ale daje jakieś 60%
 
Yoza ciężka walka,to zalezy czy Poirier dla rade sprowadzić do parteru Swansona bo uwazam że on w stójce ma przewagę.



Ciekawostka dnia: Aldo-Pettis 1,64 2,34
 
a ja gram burkine faso, w pna kazdy wygrywa z kazdym, wiec kurs ponad 4 za drobne na pewno bardziej warty gry niz te 1.9 na nigerie
 
manu plus sociedad wpadlo, teraz lyon plus atletico i tigres plus merida na wariata



i na live anderlecht, przegrywaja do przerwy, a kurs kuszacy
 
Dałem na Anderlecht + Benfice na żywo , dodatkowo wychujali mnie z kursem na Anderlecht, klikałem jak było 1.85 na nich, zmieniło mi na 1.65, dałem zakład, wracam do okienka, a tam 1.85 dalej na nich...



Ja obstawiałem przy remisie.
 
wczoraj mi tak trzy razy weszlo, ze druzyna przegrywala a wygrala. teraz anderlecht mial farta, bo mogli stracic
 
Back
Top