Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Hubi a co w tym dziwnego? Każdy bonus trzeba obrócić daną ilość razy za odpowiedni kurs. Myślałeś, że tak o dali Ci 100 zł?
 
Ale nie podejrzewałem,że sześciokrotnie wraz z moją wygraną, debilne niedoczytanie i 100zł w plecy, bo w życiu z 200zł nie zrobię 1200 raczej i nie przepieprzę tego wszystkiego,żeby moc zacząć wypłacać pieniądze. Mogłem nie brać bonusu i wszystko byłoby okej..
 
Nie lepiej Hubi było Ci zagrać darmowy zakład 100 zł na bet-clicu i w razie porażki wypłacić sobie swoja kase bez problemu ? Jedyne godne polecenia bonusy to BetClic (darmowa 100 na zakład) no i sts (200 do obracania). Nic się nie traci, mozna jedynie zyskać...
 
Na bet365 jest bonus 200 PLN i obrót 3 krotny. Na pewno lepszy deal.


Ale Hubi, nie nazywaj złodziejami kogoś, bo sam nie doczytałeś...
 
ile razy jeszcze trzeba powtorzyc, ze nie ma czegos takiego jak 'bezpiecznie' czy 'pewniak' - wczorajsza gala musiala przekonac o tym wszystkich. :-)
 
No jasne, ale jeśli masz 100 tysięcy tylko na zakład w walce Sapp v Cain to bezpieczniej jest postawić na tego drugiego ;)
 
Durny przykład, po pierwsze nie ma przymusu stawiania, po drugie kursy 1,10-1,35 to śmieszna sprawa i nie mają sensu.
 
@ kurekq



Moim zdaniem jest jedna zasada przy stawianiu walk: ryzyko proporcjonalnie mniejsze do kursu. A nie jakieś filozofie czy dać 1,10 bo mały kurs, czy nie... 1,69 to zysk 69%, więc pytanie brzmi: czy prawdopodobieństwo, że Szpilka + Overeem + Evans wejdzie wynosi więcej niż 69%, czy mniej? Moim zdaniem wynosi 90%, a nawet więcej, więc stawiam bez zastanowienia. Ktoś pisał, że "jak ktoś stawia 1000 PLN, to...". Ja jakoś stawiłem na ten potrójny 1200 i nie mam szczególnych obaw. Wiadomo, że ryzyko jest, ale jak patrzę na te walki to nie widzę niczego innego jak deklasacja







jak by to było takie proste to każdy by grał i każdy by wygrywał i buki by nie istniały ... hahah zostałes zdeklasowany przez buki :D
 
Durny? Mam tłumaczyć dlaczego postawienie na Reema było wg. bezpieczniejszą opcją? Zdaje sobię sprawę z ryzyka i go nie neguję tylko wcześniej stawiałem na underdoogów i ani razu nie wygrałem dziś postawiłem więcej na łączony Rashad, Reem a pewnie zagrałbym odwrotnie normalnie ;)
A co do kursów to w sytuacji 1.35 to z 200 zł masz 70 zł wygranej a jednak prawdopodobnieństwo, że wygrasz jest większe.
 
Rozgraniczcie też obstawianie a typowanie. Typowałem Overeema, ale jeśli miałbym grać tę walkę to tylko na BF.
 
Najpierw to trzeba rozgraniczyć kto na forum gra za 10, kto za 100, a kto za 1000. Hubi pamiętam, że kiedyś najlepszy bonus był na betclicku, bo w przypadku pierwszej przegranej zwracali całą stawkę do 55pln. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy nie było żadnego problemu.



A co do pewniaków to nawet były takie typy jak Federer po kursie 1,05 i też przegrywał. Tylko problem w tym, że jak ktoś stawia takie niskie kursy to ile później musi postawić pojedyńczych zakładów, żeby odrobić przegrane pieniądze?
 
Nadal jest ten bonus na bet, darmowy zakład 100 zł bez warunków obrotu :)

AL



Najpierw to trzeba rozgraniczyć kto na forum gra za 10, kto za 100, a kto za 1000.


Dokładnie, i niech Ci którzy grają za te wielkie stawki chwalą się też tymi kuponami wtopionymi a nie pokazują tylko to co wejdzie i wtedy jest gadanie jakich to kursów grać nie należy...
 
Hunto znowu zarobiony. Wiedziałem, że buki mocno przecenili kursy na Silve i Rogerio. Kurs na Maie to już w ogóle był dla mnie kosmos choć sam byłem w szoku w jakim stylu Demian zdominował Fitcha. Tibau i McCall trochę zepsuli bajkę ale i tak ładnie pomnożyłem hajs.
 
nie wierze ;D ze Nogueire i Silve obstawiles. . . ;D szczerze musze zobaczyc dowod jakis ;D wiem ze jestes genialnym bukmacherem ale i tak kusi mnie to zobaczyc ;d
 
On po prostu często wali underdogów singlami, którzy mają jakieś realne szanse. Myśle, że jak siądzie 20% z tego to i tak jest do przodu. A w MMA zawsze są spore szanse, że wygra ktoś teoretycznie słabszy w porównaniu do innych sportów.
 
Przecież on na Bigfoota postawił tylko 10zł. Na McCalla postawił 20zł i wątpie, żeby Evansa grał za wiekszą stawkę. Nikt z was też nie wie ile przejebał kasy na singlu stawiając na Tibau. Fakt, że wyszedł na plusie, bo postawił jeszcze singla na Maie.
 
jak ktoś lubi grać tenisa to polecam na jutro dwa mecze:



Davydenko - Stakhovsky 2 @4,00 i Kubot - Rosol 1 @1,80



Wogole witam, bo to mój pierwszy post na forum :)
 
@rkn, Witamy. Jak typy nie wejdą, to będzie Twój pierwszy i ostatni post. :P



Co do markhunto, to widać, że ma nosa do bukmacherki i dla mnie nie musi nic udowadniać wrzucając screeny, bo to, ile wygrał mnie nie obchodzi. Daje swoje typy przed walkami i duża część z nich wchodzi, także nie rozumiem, dlaczego niektórzy (sami mało wnosząc do tematu) się go czepiają.



@Przemek



Carlos już dawno postawiony, ale za małe pieniądze, bo nie jestem pewny tego typu. Obaj zrobili postępy od czasu ich pierwszej walki, ale wydaje mi się, że Rory jednak trochę większe i teraz może mu starczyć prądu na pełne 3 rundy.
 
Oj nie byłbym taki pewny tego typu przeciwko Davydyence, on jest strasznie nieobliczalny, jak ma swój dzień nie pozostawi złudzeń rywalowi...
 
Racja, ale Davydenko za tydzień ma ważniejszy - dla niego turniej w Rotterdamie, gdzie będzie bronił punktów z połfinału - przegrał tam dopiero w pólfinale z Federerem. A Stako to niezły serwis, i dobra gra przy siatce. Zobaczymy, oczywiscie Davydenko jest faworytem, ale 4,0 na Staszka to duża przesada, i warto to zagrać, w mojej opini za jakieś skromne pieniadze. :)
A Kubot niestety sie wycofal z turnieju z powodu kontuzji.
 
Lol. Bron Boze sie jego czepiam, bo kiedys z nim pisalem na fejsie i pamietam Boetscha itp., a ze chce to po prostu z ciekawosci ;)))
 
Back
Top