Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

przemek wybacz, ze na Twojej skrzynce nie lądują swiezo zagrane skany z moimi typami, poprawie się



tens nie gram Maii, bo nie wierze ze podda Fitcha
 
wybaczam;), po prostu pamietam ze napisałes coś w stylu ze wrzucasz to co ci wejdzie-ale mogę się mylić..
 
I kupon: Rivera + Tibau + Overeem



II: Benavidez + Overeem + Evans (tak wiem, źle robie, że stawiam Overeema na dwóch kuponach)



III: walka wieczoru: Frankie - Jose, ładny kurs
 
Jakby McCall utrzymal Josepha na glebie po sprowadzeniu w trzeciej rundzie to nie było by tej rozmowy :) Wyrównana walka, na pewno nie na kursy 1,30-2,95 czy jakos tak
 
ktos stawial 1000 na aliego :D to jest ladnie w plecy .dla mnie gala tragedia dwa kupony do tylu -50
 
Overeem + Evans. No to ładny kupon. Masakra. Pozostaje walnąc głową o mur i zamilknąć na najbliższe pół roku.
 
No i ciekawe czy dziś ktoś kto postawił na aliego albo Evans dużą kasę pochwali się kuponikiem ;)



Gala -30 :)
 
Zdziwilibyśmy się pewnie ilu ludzi postawiło grubą kasę na faworytów, ale jak zawsze jak wtopa jest to nikt się nie chwali już wtedy :)
 
no napewno a gala miala duzo niespodzianek , tak jak mowilem ze pewniakow nie ma ,na alim mozna bylo zarobic stawiajac over 1.5 rundy ale sie wachalem i postawilem na co innego i poracha::-)
 
Całe szczęście że nie obstawiłem, bo Woodley, Dunham i Maia by weszli, Evans zniszczył kupon.



Już nigdy nie obstawie kursu poniżej 1.4, nie oplaca się.
 
To jest niemożliweee... Antonio miał szansę wiadomo waga ciezka ale Rogerio nie dawałem kurwa żadnych szans :) Chociaż przejebałem kasę to się śmiałem sam od ucha do ucha myśląc MMA tutaj nie ma nic pewnego, najbardziej chyba nieprzewidywalny sport...
 
Nie odbierajcie bonusu na betsafe, syf,że ja pierdole. Musicie łącznie obstawić 1200 PLN,żeby móc wybrać kasę...
 
Back
Top