Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

mi merida zjebala, bo stracili z karnego w koncowce. tez espanyol chcialem dawac, ale pomyslalem, te athletic dobry u siebie, a tu taki klops
 
Panowie...


Awans liga mistrzów: Bayern + Juventus + Barcelon= kurs w okolicy 1.75 (williamhill).


Awans puchar europejski: Anży Machaczkała (1.55) lub na zwycięstwo Anży w pierwszym meczu (1.65). Anży szalenie mocne, mocny trener, super transfer Willian z Szachtaru, tracą mało bramek. Hannover dobre, ale tylko u siebie, generalnie słaba obrona, więc Anży u siebie dużym faworytem.



Gołota + David Price= 1.55.


Te 3 typy zagrać na każdy tyle samo gotówki i nie wierzę by przynajmniej 2/3 tutaj nie pyknęło.
 
Nigdy :D Bo wtedy wychodzę na równo ledwie, a jak gram AKO to moge przegrać 8 kuponów a wygram 3 a i tak jestem do przodu :)
 
ale lyon mi spierdolil. ale i tak na plusie dzisiaj, wczoraj tez. w nocy dobre mecze w ameryce pld
 
No Z dzisiejszych kilku kuponikow Ameryka Pld calkiem niezle (jedynie Santos mi zawalil). Jutro jeszcze Liverpool i dzisiaj Portland i Houston i dzien zakoncze na plus.







Jak lepiej obstawiac. Wplacilem 100zl na bwin. Grac np po 5 zl kilka meczy czy od razu wieksze stawki na 1-2 mecze? Kumpel gra za 1000-2000zl na 1-2 mecze. Ale do jego salda mi jeszcze daleko
 
Jak się zapartujecie na Hunt vs Struve? Dziurawa garda i słaba szczęka Holendra kuszą, tym bardziej, że ostatnio rozochocił się na stójkę i nie sprowadza. Jedyne co mnie martwi, to roczna przerwa Hunta.
2.53 Hunt
1.58 Struve
 
@Przemek

Uważam podobnie wszystko zależy od tego gdzie będzie się toczyła walka
@TheChosenl

Właśnie obawiam się że Swanson może go trafić w stójcę, Poirer ma trochę dziurawą gardę

Ciężka walka do wytypowania jednak kurs kusi

@Puczi

Ja chyba zagram Hunta myślę że będzie w stanie ustrzelić olbrzyma

A co powiecie na Sass vs Castillo
 
@uefo co tam dzisiaj amsz ciekawego na NBA ... jestem do tył po weekandowych meczach i 156 500zl musze to jakoś nadrobić :)
 
ale chujki z bwinu, anulowali mecz hibernian st johnstone, a taki ladny kurs. mecz sie normalnie odbywa, zlodzieje
 
Jak dla mnie Hunt - Struve 50/50, bo stójka Hunta jest w stanie powalić Struve. Ale wydaje mi się, że Holender w tej walce będzie jednak sprowadzać...
 
Struve nadal sie bardzo mocno rozwija i ze swoimi warunkami fizycznymi ma mega potencjal dlatego nie wiadomo jaki Stefan wyjdzie w nastepnej walce. Mark ma ciezkie zadanie, slabe do obstawiania.
 
taa luzik ;-) mialem over 3,5 a mieli chyba 5 czy 6 rogow, wkoncu sie odbilem po ostatnich nieudanych typach;-)
 
@baju
Stefan nic nie zmieni w swojej grze dopóki nie zmieni gymu. Umówmy się że Bob Schrijber i tak już nauczył go więcej niż sam umie:D
 
na twitterze bodajze widzialem jak z Mousasi'm cos tam trenuje. zobaczymy jak to wyjdzie.
 
Kurs na PSG jest 3,15. Valencia gra w kratkę, więc stawiam na szejków. Do tego chyba zagram na remis Juve za 3,60.
 
Liga mistrzów rządzi się swoimi prawami, na bank będzie jakaś niespodzianka :D



Jakby ryzykować to tylko na psg, albo psg z remisem
 
PSG moze dzis pyknac Valencie, a Celtic ma potencjal u siebie na niespodzianke, powodzenia. :)
 
x2 na psg po kursie 1,2 to chyba nie ma sensu, oczywiscie lepiej grac na psg czysto, ale z tymi 2-meczami roznie bywa, przeciez remis bramkowy tez ich zadowoli
 
No to wczoraj faworyci w NBA pojechali z tematem:







1. Milwaukee Bucks - Washington Wizards



Koszykówka - NBA - NBA Sezon Zasadniczy



Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: 1



1.54



Lost



2. Dallas Mavericks - Atlanta Hawks



Koszykówka - NBA - NBA Sezon Zasadniczy



Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: 1 1.49



Lost



3. Indiana Pacers - Brooklyn Nets



Koszykówka - NBA - NBA Sezon Zasadniczy



Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: 1 1.21



Lost



4. Charlotte Bobcats - Boston Celtics



Koszykówka - NBA - NBA Sezon Zasadniczy



Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: 2 1.57



Lost
 
Nie zdziwiłbym się jakby i Celtic i Valencia wygrały swoje mecze... Sam przejechałem się tyle razy na faworytach że fazy pucharowej już nie tykam :D



Ostatni miałem kupon na 500 zł do wygrania, wszystko powchodziło (Arsenal, Real, Chelsea, Swensea, Bayern z handi i tam ze dwa jakieś inne) został mecz Southampton-City i zamiast zrobić kontre liczyłem że faworyt nie zawiedzie i skończyło się jak zawsze :DD
 
Back
Top