Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Rozważam oprócz jednego wielokrotnego z 4 walkami, zagrać pojedynczy na Rampage'a, bo kto wie, czy jakiś lucky punch nie poleci w stronę Teixeiry...
 
@Puczi



No, wiem. Zawsze obstawiałem single w MMA ale teraz zaryzykowałem i tasiemiec poszedł. Ale to pierwszy i ostatni raz.
 
Ryan Bader (USA) - Vladimir Matyushenko (BLR) (Typ) 1 1,17




Poważnie chcesz to zagrać? KURS 1,17!!! Z Ortizem był podobny i co? Różnica w wygranej niewielka, a do przegrania kupon.




Rampage czy Texiera ?
confused.gif


Texiera pewnie wygra, ale trzeba pamiętać, że to nie jest Anderson Silva (Glover pływał z Maldonado), a Rampage jak się przygotował (mało prawdopodobne, ale jednak) to jednym ciosem może zgasić światło. Nie polecam kursu 1,313. Już lepiej zastanowić się, czy Rampage przetrwa 150 sekund dłużej od Maldonado i jak ktoś odpowie twierdząco, to postawić powyżej 2,5 rundy po kursie 2,1.
 
ktos wie jak betsafe rozlicza zaklady o/u na rundy? bo pamietam w bet365 byly polowki rund liczone, ale chyba roznie bywa u bukmacherow, a na stronce niestety nie moge nic znalezc
 
Demetrious Johnson vs John Dodson - Typ 1 (1.42)



Anthony Pettis vs. Donald Cerrone - Typ 1 (1.78)



Glover Teixeira vs. Quinton Jackson - Typ 1 (1.29)



Matt Wiman vs. T.J Grant - Typ 2 (1.91)



Clay Guida vs. Hatsu Hioki - Typ 1 (1.40)
 
Gwizdonek, pisałem o tym stronę czy dwie wcześniej. Betsafe nie liczy połówek rund(czasu). Over 2,5 rundy=3 przewalczone rundy, over 1,5 wchodzi, gdy przewalczą dwie rundy. Tak mi babka na czacie tłumaczyła, ale dla pewności zawsze możesz dopytać.

Demetrious Johnson- John DodsonTo mój główny i w sumie jedyny grany przeze mnie typ na tą galę. Z pozoru wydawać się może, że walka będzie wyrównana, jednak ja tu widzę przewagę mistrza. Przede wszystkim doskonałe zapasy Johnsona powinny poprowadzić go do zwycięstwa. Stójka także jest na bardzo dobrym poziomie. Dodson jest wybuchowym, szybkim zawodnikiem o mocnym ciosie, jednak wydaje mi się, że to będze za mało na tak doświadczonego i raczej nie ustepujacemu tą szybkością Demetriousowi. Ciągła presja przeplatana obaleniami powinna dać decyzję dla DEMETRIOUSA JOHNSONA(1,44).

Poza tym, już bez głębszych analiz, bardzo prawdopodobne zwycięstwa Texeiry, Pascala Kraussa. Z wyższych kursów widzę możliwe "niespodzianki" w postaci wygranych Lamasa(2,25) i Hiokiego(3,00).
 
Podaję underdogów, którzy mogą wygrać :



Minnesota Timberwolves (3.10)



Boston Celtics (2,73) - jeśli horford i pachulia nie zagrają to są spore szanse.



Brooklyn Nets (2,50)



Houston Rockets (2,18)



Cleveland Cavaliers (2,50)







Z tego co podałem ze dwa powinny siąść przynajmniej.
 
Ok dzięki... zauważyłem ze NBA to jest loteria.. tutaj lider może przegrac z jednym z najsłabszych drużyn w lidzę :)
 
Mam pytanie jak wygląda sytuacja z Bonusem początkowym na Betsafe.



Jako nowy członek jeżeli postawie do 100zł i przegram to dostane zwrot tych pieniędzy?
 
Kukul, czytaj---> https://odds.betsafe.com/pl/promocje/promocje/bonus-na-start



Fajnie by było, jakby każdy, kto typuje, w kilku słowach uzasadniał swoje typy.
 
Dziś trochę kaski weszło stawiając live na Azarenke gdy straciła 1 seta więc może UFC dla zabawy ogarne, same underdogi.... Za małą kasę Władka, Rampa oraz Pettisa i Wimana, raczej single.
 
Ja dwa duble Johnsona i Pettisa połączylem i Wimana z Thoresenem i 2 tasiemce :) pierwszy raz zagrałem nie singlami zobaczymy cot o będzie :)
 
Zobaczymy dwa najbardziej wyrównanne pojedynki chyba na gali... ale Pettis po prostu musi to wygrac nie widze innej mozliwości a na Wimana był kurs ponad 2 więc dlaczego nie zaryzykować :)
 
//imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



Uploaded with ImageShack.us







Zagrałem system 3/4



Co to rampage vs texira nie wiadomo czt rampage sie nie zmotywuję na ostatnią walkę i pokażę faka ufc odchodzać pokoując Glovera .



kowboj vs petis tu też mam wątpliwości i wynik może pójść w 2 strony kowboj od starcie z diazem sporo poprawił stójke tak w tej walce padł jakiś rekord ciosów wyprowadznych przez neta od tego czasu widac lepszego kowboja
 
Back
Top