Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja postawiłem łączony



Krauss.



Russow- Jordan powyżej 2.5 rundy



Bader-matyuschenko poniżej 1.5 po bardzo dobrym kursie a wydje mi sie że są spore szanse powodzenia:)
 
Panowie proszę, mniej spamu. Byłbym wdzięczny, jakbyście tutaj pisali po prostu swoje propozycje i typy + uzsadanienie, bez zbędnego spamu. A kwestia połówek była poruszania kilka stron temu.
@Przemek w betsafe over 2,5 to pełne 3 rundy na pinnaclu 2,5 to 12,5 minuty.
 
Nikt by tego nie chciał oglądać ale wydaje mi się że jednak tak się skończy.



A jak skończy się szybciej to też pewnie będę zadowolnony:)
 
Teraz gram na Betsafe.



Ale przegralem niestety.



Za to wyrównało mi się na Mitchelu zobaczymy jak pójdzie reszta wieczoru:)
 
No to chyba po ptokach chyba, że dodson położy cholerną mysz :)



Chyba jednak nie przesadzili z Wimanem niezły wpi@#@$ dostał ;)
 
pettis + TJ Grant hajs sie zgadza , drugi kupon natal + guita + johnson + texeira dwa pierwsze siedza jeszcze dwa
 
żałuję, ze nie zagrałem na pettisa. Dziś tylko skromnie na wrestrelów za dyszke, czyli kombo Guida & Mighty Mouse.
 
duże ryzyko tylko juz mi nic nei zalezało, bo nie weszły mi wcześniejsze kupony i trzeba nadrabiac :)
 
Panowie jeśli weszły mi te 3 kupony dzięki Johnsonowi, lecz niestety kasy na saldzie jeszcze nie ma a po gali już trochę czasu minęło zgłaszać to gdzieś??
 
w betsafe masz? ja mam, ten sam problem ale zglaszalem po angielsku i maja problemy kasa dojdzie pozniej
 
rano pisalem i maja problemy teraz n a zywo gram na gemy na novaka i wygrywam ale hajsu nie ma ale dojdzie kiedys juz tak mialem
 
no gem sie konczy i jest wygrana kupon zatwierdzony jako wygrany a kasy nie ma rozumiesz?







tez masz kupony wygrane ? czy jeszcze nie roztrzygniete?
 
Tak tak rozumiem oczywiście tylko chodzi mi oto, że jak obstawiasz na live to dopiero kasa przyjdzie ci jak sie mecz skończy :)



wygrane wygranee
 
no co ty , odrazu po zdarzeniu np po zakonczeniu gema ,juz gram troche to tak zawsze mialem ,jak stawiasz na mecz caly to tak
 
Back
Top