Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Skusil mnie ten Wiman, ale za Pettisa i tak jestem na sporym plusie.



Lamasa tez dobrze wytypowalem, no ale byl na kupowanie z Wimanem :-)
 
Mi ładnie poszło wczoraj - HT/FT z Turcji z kursem 26.0 :-)



A w nocy Lamas za 2.56 + walka przed czasem za 2.1



Dzisiaj też coś puszczę, ale bardziej lightowo
 
Moim zdaniem warto dzisiaj się pokusić zagrać na Resovię po kursie 2.37, ale ja jestem "kibicem" tej drużyny, więc nie musicie się kierować, ale kurs jest ciekawy.



Za to zagrać Atletico Madryt z Athleticiem Bilbao za 2.54 jest naprawdę bardzo dobrym pomysłem.
 
Chyba po klopotach, bo kasa dotarła już na konto :)... Kurde nie śledze już naszej ligi siatkowej chyba 3 lata, wiec nie obstawiam, a Atletico warto zagrac
 
I szkoda,że nie dopisałem,a uważałem to za świetny kurs.



Real-Getafe poniżej 3.5bramek za 1.90 było.



Po 45 minucie jest 0-0.
 
Sorry za dubla wyżej, nie pokazywało mi posta to napisalem kolejnego a tutaj takie cos. Może jakiś admin usunąć któryś z tych postów.



Dobrze,że jednak nie napisałem bo ktoś by jeszcze to zagrał, a do gry wrócił Khedira i Real się uruchomił i jest 4-0.
 
Co myślicie o walce Michel vs Sarnavskiy? Tego pierwszego widziałem raz albo dwa (kurs na bahu 2,9; na pinnacle pewnie będzie wyższy), za to kilka razy Rosjanina, który nie robi na mnie wielkiego wrażenia. Spodziewam się zaciętej walki w stócje i może warto zagrać?
 
Z innej beczki ciekawy typ na gole zlatana w lidze na over 32 po kursie 1,85. Zlatan ma w tej chwili 19 goli i 16 meczy przed soba (o ile nie bedzie pauzowal). Problem w tym, że ze stawki jaką chciałem zagrać - 1k zaakceptowano całe 123zł :D przesłałem więc cały zakład do rozpatrzenia by po minucie dostać odpowiedź o odrzuceniu zakładu.



betsyf...:-)
 
gwidonek, czego nie grasz na pinnaclu? Z tego co pamiętam, to stawiasz tylko single, a tam masz najwyższe stawki.
 
Przy każdym zdarzeniu jest podany limit np. na 1/X/2 w meczu Realu z Barceloną 31 tys. zł, handicap 50 tys. zł; w futbolu amerykańskim to kwoty rzędu kilkuset tysięcy.
 
Belattor 87



Ćwierćfinały turnieju Bellatora w wadze lekkiej



David Rickels - Lloyd Woodard 2.05 - 1.70 typ 2



Ricardo Tirloni - Will Brooks 2.35 - 1.54 typ 2



Guilaume Delorenzi - Patricky Freire 3.05 - 1.34 typ 2



Alexander Sarnavskiy - Thiago Michel 1.36 - 2.95 typ 1
 
mysle caly czas nad zmiana buka, ale niestety z bolem serca trzeba przyznac ze betsyfek ma jedna z lepszych ofert mma
 
Dzisiaj Gran Derbi, polecam typ: Liczba goli w pierwszej połowie: poniżej 1.5 w betsafe po kursie 1.69







PS. Jestem nowy, jak ustawić avatara?
 
Kogo typujecie w meczu Realu z Barcą? Bo niezależnie kogo typujecie to polecam dorzucić do kuponu wygraną Atletico z Sevillą(1.62) i Atletico z Betisem(1.45).



Na Real-Barca kusiło mnie postawienie remisu po 3.10,ale dusza madritisty zabroniła mi tak stawiać i postawiłem Real po kursie 2.71.



P.S. Czy mi się wydaje, czy betsafe nie ma zakładów na Puchar Króla?

Betclic : Real - 3.20, Barca - 2.10


o kurwa, to 50gr więcej niż w STS :O
 
Jest na Betsafe Puchar Króla, ale kursy są nieznacznie mniejsze w porównaniu do Betclic, ja postawiłem na Barcę za 2.30.



PS. @Dankhog http://www.mmarocks.pl/inne/avatary/
 
Moim zdaniem warto jeszcze zagrać te zakłady na Gran Derbi:
Goście wygrają pierwszą lub drugą połowę: Tak; 1.57
Czerwona kartka: Nie; 1,40
Liczba żółtych kartek poniżej 7,5: 1,76

1sza bramka: Real; 2,14
 
Wcześniej szukałem to nie mogłem znaleźć,a teraz na samej górze.



Chyba namówię rodziców,żeby zalożyć na któregoś z nich konto, bo grać za gówniane kursy na stsie się nie opłaca ;)
 
Ja też mam na jednego z rodziców założone konto na betclic'u, lecz po rejestracji trzeba wysłać do nich zdjecia dowodu osobistego tej osoby, na którą jest zarejestrowane konto.



Z tymi kartkami to nie byłbym taki pewien : )
 
Solaris, to pierwszy mecz więc wątpie by grali nadto agresywnie. Ponadto nie zagra Ramos, Pepe, moim zdaniem będzie poniżej 7,5 :)
też grałem na betclicu ale ich oferta boksu i mma jest zbyt uboga.
 
Piłkę i tenis stawiam na betclic'u, ale za to mma i boks właśnie na betsafe. Nie wiedziałem, że Ramos też nie zagra, w takim razie te kartki mogą Ci wejść. Stawiasz ogólnie wynik końcowy na którąś z drużyn, czy tylko gole, kartki itd.?
 
Wyniku nie stawiam, czekam aż pojawi się na betsafe oferta na rogi w lidze angielskiej i wtedy dołoże te typy do zestawień z ligi angielskiej :)
Zastanawiam się jeszcze nad postawieniem typu: Liczba bramek poniżej 3,5 ale nie jestem pewny umiejętności Adana.
 
Dość pewne tj. Overeem + Evans ? Ja mam jeden kupon z nimi + Szpilke z Mollo i jeszcze kilka meczy.


Kurs na Szpilke wynosi 1,10
 
Back
Top