Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

1. Aoki + Karakhanyan - weszło.



2. Will Brooks wszedł. Teraz trzeba czekać na Zimmermana.



3. Fernandes i Sakurai weszli. Teraz trzeba czekać na Kawajiri i Bonjaskiego.



:-)
 
zychal

<small>Flyweight
<small>Joined: Nov '12
Komentarze:56</small></small>














na jutro gram z DREAM Manhoev+ Kawajiri+ Sakurai kurs na betssafe 3.40





WCZESNIEJ PISALEM ZE TO ZAGRALEM I JESTEM NA PLUS:p
 
większe jest prawdopodobieństwo o ile możemy o czymś takim mówić w MMA, że Ali wygra z Cainem niż, że Cain wygra z JDS






Raczysz żartować, prawda? Alistair raczej na pewno nie zrezygnuje z kopnięć, boksersko też słabo go widze z Cainem (boksersko na zasadach MMA). A jak z mistrzem kończą "kopiący" przekonał się BF. Jeżeli Cain narzuci takie tempo jak w walce z JDS to już w ogóle Ali się spompuje po połowie rundy. Zaznaczam, lubię Holendra, ale stylistycznie Velazquez jest chyba dla niego najgorszą opcją.
 
Cain strasznie sie wystawial na kolana, Ali na pewno to wykorzysta w klinczu przy siatce.



Junior w sobote zapomnial o tym calkowicie.
 
JDS całkowicie dał dupy w tej walce. Najwiekszym błędem było to, że dał sobie narzucić tempo Caina i przez to cały czas musiał się cofać. Jego największy atut jakim jest boks prawie nie istniał w tej walce . Hujowy miał game plan i tyle. Najbardziej mnie śmieszyło jak czytałem na forum, że jak Cain raz obali JDS to będzie po walce. Czekam na rewanż.
 
Sorry Piskorz, ale dzisiaj nie... ;) Mój mózg nie pracuje na odpowiednich obrotach. Jutro odrobimy, bo 12 meczów jest i na pewno coś po kursie 2+ sklecimy.
 
haha, na QPR ktos stawial dzis? po tej przegranej zmienilem sygnaturke, jak sie podoba? <3
 
Na dziś na NBA myślę, że Philadelphia, albo Milwaukee powinno siąść, oba powyżej dwójeczki.
 
Kupon


Szczegóły kuponu
Rodzaj zakładu Pojedynczy Stawka 10,00 PLN
Numer konta gracza ######### Kurs 11,00
Numer kuponu 854 maks. wygrana 110,00 PLN
Data 02-01-13 21:43 Wygrana 110,00 PLN
Status Prawidłowo
Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik
5237869 Chelsea FC - Queens Park Rangers (Główny zakład) 2 11,00 02-01-13 20:40
 
swoja drogą co tak dobry bramkarz jak julio cesar robi w QPR?







kiepska jakosc, ale parada przednia
 
ogolnie co do mma do buki maja jeszcze sporo pola do popisu,



betsafe ma dosyc bogata oferte, ale z kursami roznie bywa,



bet365 niezłe, ale jedynie do ufc nic innego z mma nie wystawiaja,



bah kursy slabe z tego co sie tutaj naczytalem



na tobecie bywaja nawet najmany do obstawiania, ale biora prowizje od wplaty, co jest nie do przyjecia juz dzis
 
na tobecie biorą prowizję ? pierwsze słysze wiem ze cos takiego było na sportingbet , ale mialem konto na tobiecie i nic nie pobierali - chyba ze sie pozmieniało ...
 
cos tam mi wzieli przy 1-wszej wplacie chyba 2%, wiec puscilem zaklad, wyplacilem i podziekowalem za wspolprace
 
Alistair Overeem - Antonio Silva 1.25 4.00



Carlos Condit - Rory MacDonald 2.70 1.48



(betsafe)



Coś mnie korci, żeby postawić na któregoś z underdogów.
 
chyba tylko Carlos z tych underdogow ma szanse zaskoczyc, jesli ktos wierzy w zwyciestwo BF to patrzy na sprawe bardzo subiektywnie. Rory udowodnil wszystkim z BJ'em, ze zartow z nim nie ma, Carlosa dominowal przez 2 rundy w ich walce, skonczenie 10sekund przed ostatnim gongiem Condita i wygrana kontrowersyjna, tym razem Canadian Psycho (:-)) nie popelni takiego bledu i nie da sie zniszczyc. jak stawianie na Cain'a mozna bylo uzasadnic (kurs byl zbrodnia jakas, srsly) to w tych przypadkach bardzo ciezko, przynajmniej mi, znalezc plaszczyzny gdzie underdogs moga sobie radzic lepiej.
 
Zaskakująco duża różnica między Conditem a Rorym.



Rory raczej wygra Condit zawsze może zaskoczyć jakimś kopnięciem ale nie liczył bym na to.
 
Back
Top