Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

no tak, a Vitor pada po rundzie. jest w formie (przynajmniej na zdjeciach :-)), a jak wyjdzie z zalozeniem skonczenia Anglika to Count bedzie mial ciezkie w chwile w oktagonie. ciezko w ogole ocenic jak Belfort bedzie wygladal, dawno w MW go nie widzialem.
 
Pełna zgoda, uważam, że nawet przy 15 minutach jeśli będzie decyzja to tylko dla Michaela, jeśli skończenie, tylko dla Vitora. Przy czym dodatkowe 10 minut to dodatkowy czas dla Brazylijczyka.
 
Belfrot któremu nie idzie, szybko się zniecheca i zaczyna walczyć bardzo pasywnie, skupiając się głównie na dotrwaniu do ostatniego gongu. Dlatego jeżeli nie znokautuje Anglika w 1/2 rundzie, to niespodziewałbym się wielkiego powrotu w kolejnych. Czas w tej walce gra na korzyść Bispinga.



Jeżeli Gonzaga mądrze podejdzie do walki, to skręci Rothwella raz dwa, tylko jest to scenariusz raczej życzeniowy. Brazylijczyk idący na rekę Amerykaninowi też powinnien nie mieć większych problemów, chociaż przy jego szczęce to nigdy nic nie wiadomo.
 
Co wy macie z tym Gonzagą, wg mnie Ben go rozjedzie, jak ktoś wcześniej pisał jest w życiowej formie. W ostatniej walce wyglądał bardzo dobrze i szczękę ma niczego sobie. Ja puszczam Big Bena i Bispinga w singlach.



Na temat Gonzagi tak od siebie, gość ma naprawdę dobre warunki i mocną stójkę jak na ciężką, ale... To kolejny przykład zawodnika ćwiczącego w swoim gymie bez porządnych sparingpartnerów co na pewno nie wpływa dobrze na rozwój. Druga sprawa to to, że sprawia wrażenie zawodnika odpuszczającego jeżeli dostanie jeden mocny cios.



Texeire odpuszczam za niski kurs, a wiadomo, jak Rampowi wyjdzie strzał desperacji to Glover może wyłożyć się jak na plaży (przy kursie powyżej 1,5 bym brał, poniżej to żart)
 
Rampage ma szanse to wygrać , Teixeira w walce z Maldonado wyłapał kilka soczystych - więc jak Rampage dobrze trafi to moze go posadzić , co do walki Big Bena z Gonzagą to stawiam na Gonzagę - a w ostatniej walce Big Ben niczego szczególnego nie pokazał bo walka była za krótka - a Schaboszczak ma szklaną szczenę
 
Rothwell stoczył w UFC cztery walki (w tym z Cainem, więc skupmy się na trzech pozostałych) - żenujące widowisko z Yvelem, jeszcze gorsze z Huntem, gdzie dostał lekcje gry parterowej (sic!) i efektowne zwycięstwo z Schaubem. Warto jednak zwrócić uwagę, że do czasu nokautującego ciosu nie wyglądał najlepiej. Po drugie, Schaub ma szczękę gorszą nawet od Gonzagi.



Brazylijczyk to jest, w mojej ocenie, taki zawodnik, który mieli ogon i średniaków dywizji ciężkiej oraz dostaje baty od czołówki. Ben zalicza się do tej pierwszej grupy, chociaż przy szczęce Gabriela i jego trudnej do wytłumaczenia taktyce gry na zasadach przeciwnika nie można wykluczyć, że zgaśnie mu światło. Mimo wszystko wydaje mi się wyraźnym faworytem.
 
1,29 w combo zartownis-prowokator :-)



co do walki gonzagi, to dodalbym ze ten zawodnik byl juz na sportowej emeryturze, wrocil bo chyba zabraklo mu kasy (oficjalnie oczywiscie glod walki) by obic jakiegos ogorka od juniora (chociaz obstawiam ze ten olivieira tez jakis czarny pas tam posiada :D), pytanie tylko jak ben wyjdzie przygotowany kondycyjnie, bo jesli tak jak do walki z huntem to bedzie problem ;-)



co do drugiej walki to na 5 rundowym dystansie sklanialbym sie ku typowaniu na bispinga
 
Gonzaga nigdy nie był na emeryturze.



Stracił kontrakt w UFC ale wygrał 1 walke po za UFC i potem wskoczył jako zastępstwo na walke z tym Olivieirą...



Gonzaga wydaje się być faworytem Ben w UFC spisuje się fatalnie i jeżeli wyjdzie w takiej formie jak z Schaubem to nie widze dla niego szans.
 
betsafe wystawil kursy na SF narazie na dwie walk



Daniel Cormier-Dion Staring. 1.07- 7.05



Nate Marquardt-Tarace Saffiedine 1.36 -2.95
 
Pewnie ktoś tu już to pisał, ale zauważyliście na betsafe zakład Jake Ellenberger - Jimmy Hendricks? :-)
 
W Pinnacle Sports minimalna stawka jest od 1 PLN czy niestety od równowartości 1 USD w naszej walucie ?
 
Od równowartości 1 USD w naszej walucie, więc to nie jest buk dla Ciebie :-)



PS. Dla fanów talentu Staringa - w Pinnacle jest po kursie 13,01 :-)
 
A ja marzę o zakontraktowaniu walki GSP z Silvą, bo przy kursie około 3 na GSP to bym brał z pocałowaniem ręki, bo w tej walce po tych dwóch bojach z Sonnenem to wydaje mi się, że to Kanadyjczyk jest faworytem...
 
Faworytem może nie jest, ale jak najbardziej może przeleżec Silvę, a wątpię, że da się złapac w jakieś poddanie z pleców jak Sonnen.
 
Ja postawiłem 2 dyszki na Jacare po głupim kursie, ale po prostu nie wierzę, żeby Herman mógł wygrać więcej niż 1 na 10 walk.
 
kurs 1.25 nie powala na kolana:Pja postawie na Estevena Payana 1.70 plus jeszcze cos po nizszym kursie
 
chcialem zagrac barce -4 w rogach, a na betsyfku nie przyjmuja zaklaadow z powodu przekroczenia maksymalnej wygranej, jakis zart, po 5min juz jest 3-0 w rogach dla barcy, co za syf z tego buka
 
mam to samo gwidonek.. nawet nie wiem na czym to przekroczenie polega... pierdole go też ostatni raz wplaciłem tak jakąkolwiek kase...
 
Ja rozważam postawić na Tavaresa i Rothwella. Thiago jest stawiany jako underdog w starciu z Ruskiem, kurs 2.45 , na Rothwella 2,20 (źródło: betsafe)
 
KJ Noons jest w prezencie za 1,60 w starciu z młodym Couturem. Nie widzę jak Ryan miałby obalić swojego przeciwnika, a w stójce to będzie pogrom.
 
nie ma pełnej rozpiski, to nie będzie jeszcze nigdzie kursów :) a w razie czego to najszybciej będzie na Betsafe.



Panowie odnośnie ostatniej gali Strikeforce, macie jakieś ciekawe typy ? potrzebuje ako 2
 
na betsafe patrzyłem było chyba 7,00 przed rozpoczeciem konkursu :) wahalem się ale myslałem ze norwegia nie da szans nikomu..
 
Pewniakiem jest to że sun Randyego pokona KJ Noonsa możecie mi ufać a i kursy są sprzyjające wiec warto postawić:)



To chyba jedyna walka z SF na którą warto stawić bo wiadomo w MMA nie ma pewnych wyników a kursy nie zachęcją.
 
Back
Top