Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja dzisiaj za drobne:



Saki, Bonjasky, Aerts, Schilt, Aoki i Bibiano - 3.16



Nie wiem jakim cudem, do wczoraj nie widziałem tego tematu...
 
Nie wiem jakim cudem, do wczoraj nie widziałem tego tematu...


A specjalnie napisałem temat z dużych liter :D .Dream nie ruszam,mam awersje do nich.Ten rok na plusie ale niestesty nie na takim jak gwindonek ;-)
 
A ja Wam Panowie powiem, że odkąd nie gram, to oglądanie gal sprawia mi większą przyjemność. Oceniam sobie na spokojnie widowisko bez tych pieprzonych stawek i kursów przed oczami.


Niemniej jednak trochę żałuję, że nic nie postawiłem na Caina, mimo że kurs na niego uważałem za bardzo korzystny.
 
Wiem o co Ci chodzi,dobrze mi się oglądało ale mam ukłucie w sercu że nie obstawiłem Caina.Idealnie chyba nigdy nie będzie ;-)
 
Ja mam tak, że obstawione walki/mecze mi się lepiej ogląda. Chyba, że kibicuje jednej stronie, a postawiłem na drugą. Wtedy siedzę z cwaniackim uśmieszkiem i liczę, że nie będzie remisu :) A tematu pewnie nie zauważyłem przez ten CAPS LOCK. Mój mózg nie przyswaja tego formatu :D
 
Mam tak samo, obstawianie jako dodatkowy "smaczek"



Kurcze, sklecilem zle duble na to ufc i przez to jestem 2 zl na plus, zamiast grubiej...



Escobar, a Zimmermana, albo Kawajiriego nie polecasz?
 
Kawajiri za 1,35 to dla mnie za duże ryzyko. Pewnie wygra decyzją, ale Omigawa to nie jest taki ogór, żeby nie namieszać w tej walce.



Zimmermana właściwie można do tego masowego kuponu faworytów dorzucić.
 
Zimmerman mi zaimponował w walce z JLB - ale to nie ten zawodnik co kiedyś , a teraz rywal mocniejszy więc taki pewny nie jestem
 
Marne te walki na Dream i Glory do obstawiania. Albo pewniaki, albo zawodnico o dużych nazwiskach i zagadkowej formie.

Nie stawiać na Caina wczoraj po takim kursie to grzech był:P
 
Z jutrzejszych kursów MMA IMO najciekawiej wygląda Karakhanyan. W walce 50/50 na unibecie jest za 2.20 w tej chwili.
 
widze, ze jak grochem o sciane, no to graj te parszywe 1,4 z pewnoscia jaką miala wczoraj ponad polowa forum i zarabiaj zycze powodzenia,



moge Ci wrzucic zaraz jakis przegrany kupon, problem w tym ze odkad gram w betsyfku na ostatnie 10 mam tylko 1:D o ktorym pisalem, ze wtopka tutaj
 
gwidonek, olej napinaczy, nikt nie tu nie oczekuje od nikogo calej historii swoich gier
 
Granie JDSa po zaproponowanych przez bukmacherow kursach było oczywistym, szkolnym błędem.
 
4 mecze, bardzo wyrównane moim zdaniem, więc raczej ciężko. Jedyne co mogę polecić bez jakiegoś większego strachu to OJ Mayo powyżej 16 punktów. Myślę, że Mayo będzie napędzał grę Mavericksów. Jakiś tydzień temu miał słabsze chwile i trzy mecze poniżej tam swojej normy, ale on zazwyczaj rzuca powyżej dwudziestu punktów i jest najlepszym graczem Rumaków, więc za 1,85 to dobry zakład. Do tego można spróbować Boston za 1,80 - grają przeciwko jednej z najslabszych drużyn w lidze - Kingsom, do tego przegrali ostatnie 2 mecze, więc będą chcieli wygrać. Pierwszego zakładu jestem bardziej pewien, ale drugi też prawdopodobny. To tyle.
 
-70pln na UFC 155. Zły nie jestem ale idę jutro po kredyt i stawiam 10K na Aliego z BF i potem wszystko co wygram stawiam na Aliego w walce z Cainem, później Wam wstawie tu screen...nowego TV i sikora :-)
 
Na Aliego z Big Footem bedzie kurs 1,30 - wygrywasz 3 tysiaczki. Załóżmy, że odkładasz je i stawiasz znów 10 k po kursie ok 2.0 na Aliego w walce z Cainem... przegrywasz. Masz tylko 7 koła do odpracowania + odsetki, nie jest źle ! :-)
 
3/4 jak nie więcej stawiało na JDS i się przejechali. Wydaje Mi się, że większe jest prawdopodobieństwo o ile możemy o czymś takim mówić w MMA, że Ali wygra z Cainem niż, że Cain wygra z JDS. To znaczy napompowany balon Mi tak wczoraj mówił, okazal się wielkim pustym balonem bo byłem przekonany, że JDS straci pas bardzo szybko, liczyłem, że z innych rąk ale cóż...



Nic teraz nie chcę wróżyć bo więcej będzie można powiedziec po walce Ali vs BF. Nie mamy pojęcia w jakiej formie jest Ali, czy zapier*alał przez ten rok czy się opier*alał, nie wiemy czy odstawił sterydy, nic nie wiemy. Walka z BF wystawi kurs na Aliego...Moim zdaniem zajmie mu to tyle ile zajęło Cainowi albo tyle ilu zajęło mu odprawienie Lesnara i przebieg będzie podobny ale zobaczymy...za wcześnie prorokować.
 
Spoko Duży i Gruby, troche ironicznie napisałem ten post ;)



Piskorz - sorry za Ołdżeja, ale sam widzisz ....


O.J. Mayo, SG

31
4-14
0-4

1 liczba minuty

2 liczba rzuty celne-rzuty odane

3 liczba celne trójki-trójki oddane.
 
Moim zdaniem Ali ma mniejsze szanse z Cainem niż ten miał z JDS. W wadze ciężkiej nie ma w chwili obecnej zawodnika, który mógłby odebrać Cainowi pas.
 
Back
Top