Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak ktoś chce to gra dziś na Mavericksów (2,30) i Philadelphie (3.0). Do tego Lakersi z handi -9,5
 
Boetsch jest najwiekszym walczakiem i mam wyjebane, obstawilem go bodajze i Belchera na jednym, dwie niespodzianki na kuponie chcialem zmiescic. do tego Pickett+Guillard, Lauzon+Leben bodajze. zobaczymy jak to wyjdzie, Caina na solo obstawilem albo z J-Lauem. ufam Ci Joe! :<
 
Stawia ktoś na Winelanda? Wcześniej w ogóle nie brałem tej walki pod uwagę, ale teraz bardzo poważnie rozważam postawienie na Eddiego. W trzech ostatnich występach zaprezentował świetne defensywne zapasy (z Faberem, o ile dobrze pamiętam, doznał kontuzji w drugiej rundzie i wszystko się posypało), a w stójce to bardzo sprawny uderzacz z mocnym ciosem i twardą szczęką (chyba że myśli tylko o obronie obaleń jak w walce z Benavidezem).



Pickett pozbawiony możliwości skutecznego mieszania stójki z zapasami sporo traci. Zresztą z Jabouinem do momentu ko prezentował się raczej przeciętnie, a dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z lepszym uderzaczem od Yvesa, który dodatkowo ma wyraźną przewagę zasięgu.



PS. Tym wpisem przekonałem sam siebie :)
 
Osobiście się zesrałem tym, że większość typuje Costę i postawiłem kontr-kupon. Boetsch po 2.07, Costa po 2.02. Więc albo 20 albo 70 groszy do przodu :-)
 
Belcher+Boetsch+Miller - kurs 5.11



Duffee+Perez+Miller+Holloway - kurs 2.80



Velasquez - kurs 2.65



Takie trzy kupony puściłem na dziś.
 
lubie Todda, ale nie szkoda po takim go kursie grac? a jak dostanie znowu w glowe totalny z dupy cios i zjebie kupon? jak dobrze pamietam to groszowy kurs na niego.
 
Paweł Kowalik - Amatorszczyzna :D po co dwa kupony z Millerem? Jesteś aż tak pewien go, że skusiło Cię te 1,30 (jakoś tak stoi, nie?)







Ja dzisiaj zagrałem tylko za 2 dychy na Caina... może potem coś ogarnę na J-Laua, bo tych Boetschów i Belcherów to w ogóle nie jestem pewien..
 
Boetsch dla mnie jest mega wojownik i mysle, ze powinien sobie poradzic. Belchera stawiam, bo licze na jakies fajne KO i jesli Okami go nie zdominuje w parterze to bedzie okej. nie wiem czemu Millera tak stawia, mysle, ze J-Lau go podda.
 
Lauzon jest przereklamowanym parterowcem, co Miller powinien dobitnie pokazać. Nie skreślam Joe, bo to w pierwszych 5 minutach zawodnik groźny dla każdego, ale spodziewam się powtórki z walki z Sotriopoulosem.
 
od walki z dżordżim to on zrobil ogromny postep wiec powtorek z przed dwoch lat ja bym sie nie spodziewal.
 
dzisiaj jeszcze double dalem dwa, na manchestery overy 3.5, drugi słonzi i stoke, zobaczymy, narazie vice i mistrz strzelaja az milo. :)
 
Kurs był 1,40. Jak dla mnie bardzo korzystny, bo Lauzon zostanie zjedzony.
 
kurs 1,4 przy takim zestawieniu jest w porządku.Nie jestem na dzisiaj jednak pewny Caina nadal ale kurs kusi
 
Diaz tez mial zostac zjedzony przez malego Millera, zobaczymy, kurs na J-Lau jest mega wiec wole zaryzykowac na Joe. :-)
 
Gdzie Diaz, a gdzie Lauzon... Poza tym, na Millera w walce z Diazem bym nie postawił, jeśli kurs byłby poniżej 3.0
 
ja 3 kupony puściłem... JDS i Duffe, których jestem pewien za większą sumkę kurs ponad 2



jeden ryzykowny Okami Lauzon Pickett i Varner kurs 21 za małą sumkę



i trzeci niskie kursy Moraga Holloway Perez za 20zł..
 
Często nie stawiam, ale na zkończenie roku postawiłem kilka combosów, na UFC i Dream, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
 
@ Tens



Ja stawiam na Winelanda, co więcej, wg mnie to oprócz Velasqueza najlepszy kurs z tej gali. Ja dorzucałem konsekwentnie od miesiąca cały czas coś na Velasqueza i teraz jak policzyłem wszystkie kupony (pojedyncze z nim i kombinaty na których tylko on mi został) to Cain gra mi o prawie 900zł. Dałem tez na Winelanda za 100zł i za 2, 3 i 5zł parenaście kuponów na reszte walk. Nie chce mi się tu ich wszystkich wypuisywać ale są to kombinaty z Velasqueza, Millera, Boetscha, Belchera, Guillarda, Winelanda i Millera. Do tego dałem jeszcze 10zł na De Friesa bo był za 3,60 a to wg mnie mocno przesadzony kurs. Mój brachol zagrał tak jak ja z dwoma wyjątkami. Postawił na Vernera i Lauzona. Wystarczy, że wejdzie tylko Cain i ten rok mogę zaliczyć do ultraudanych, niestety tylko jeżeli chodzi o bukmacherkę. :)
 
Velasqueza, Millera, Boetscha, Belchera, Guillarda, Winelanda i Millera.


Moim zdaniem Guillard i Belcher (raczej przeceniany po ostatniej walce) wtopią. Na Boetscha miałem stawiać, ale ostatecznie zrezygnowałem. Miller pewnie wygra, ale kurs warty gry tylko za większą kasę.



Zagrałem Velasqueza i Winelanda jako single.
 
Mała uwaga jak piszecie "3 kuponiki obstawione" (adlib) to warto coś więcej o nich napisać ;) przecież po to jest ten temat założony, by wymieniać zakłady oraz założenia co do becików.



Ja dziś jadę na



jds+belcher+duffy 3,66 ako



oraz dla jaj jds przez decyzję 12,50 ;)
 
a ja dalem na okamiego i pickeita,wierze ze okami wygra chociaz nikt na niego nie stawia:Pd rugi kupon Guillard+ Boetsch trzeci kupon JDS+Leben + Miller
 
@ninja

Wklejałem fotke, ale najwidoczniej się nie wkleiła.

1.
System 2/3
Erik Perez + Joe Lauzon + Jamie Varner
Kurs: 3,49
Stawka: 3,00 zł
Max wygrana: 10,46 zł

2.
System 2/3 + 2 banki
Cain Velasquez + Alan Belcher + Tim Boetsch + Todd Duffee (bank) + Shinya Aoki (bank)
Kurs: 6,49
Stawka: 6,00 zł
Max wygrana: 38,92 zł

3.
System 3/4
Eddie Wineland + Myles Jury + John Moraga + Chris Leben
Kurs: 6,57
Stawka: 4,00 zł
Max wygrana: 26,29 zł
 
zychal wygrana Belchera będzie dla mnie sporym zaskoczeniem. Nie rozumiem hype'u na niego po zwycięstwie nad Pniakiem.
 
Back
Top