Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Redakcjo, to taka zemsta za powątpiewanie w wasze typowania? :-)
+2,74 zł. Dobrze jest, aby na plus! :)
 
tak jak wcześniej pisałem, Juniora jestem pewny w 100% :)


1251578218_by_A86_600.jpg
 
ja -30 chociaż wszedł mi kupon z Moragą Perezem Hathawayam oraz 1.5 powyżej w Caina walce... nie komentuje tego co zrobił JDS, bo to się nawet nie nadaje do komentowaniaaa...
 
tym grajacym juniora za 1,4 jako pewniaka nad pewniakami, (bo wkoncu lepiej wygrac 5 dyszek niz wtopic na cainie) albo lebena w podobnym kursie, albo sugerujacych zastawianie domu na to, ze nie dojdzie do decyzji, proponuje sobie podac rece z bukmacherka i sie rozstac w pokoju:-)



jeszcze jakby cain wyciagnal ta balache to by bylo dobre podsumowanie tego pasiemca co junior dostal w bjj, ale w sumie sie obronil kop na glowe to na pewno dobra obrana przed balacha :-)



dorzuce jeszcze kuponika co by nie bylo :-)



hasło do przepisania by wgrac fotke mi wyskoczylo "easy as cake" hehe dobre







nzm25c.jpg
 
Graty gwidonek, ale ja nadal uważam że Ci którzy stawiają za takie stawki sporo też wtapiają i tych kuponów wtopionych na podobne kwoty już nie widzimy...



Śledzę wiele działów różnych ludzi na ForumBukmacherskim i sporo takich właśnie historii widziałem (jedną opisałem nawet parę stron wcześniej), więc tak jak większość wolę sobię zagrać max za 100-200 i to właśnie ten parszywy kurs 1,40 i wyjść na swoje i mieć te 40 na + (nie mówię tu o graniu JDS, bo to nie był typ do grania nawet za 100)



To moja subiektywna opinia, ktoś może się z nią nie zgadzać.



:)
 
kurw* co się stało w tej walce z Juniorem, to jest masakra. Jeszcze żadnego zakładu nie byłem tak pewny -.- ale tak jest hazard :)
 
na jutro gram z DREAM Manhoev+ Kawajiri+ Sakurai kurs na betssafe 3.40 ,orientuje sie ktos o ktorej jutro sie zaczyna gala Dream?bo glory od 12 jutro
 
Pierwszy raz zagrałem na gali UFC tak licho (bo tylko na jedna walke i za 20 złotych), ale opłaciło się. 30 dyszki do przodu. Współczuje pewniaka JDSa ;P szczerze mówiąc do momentu trafienia przez Caina też myślałem, że jedak mieli rację Ci co nie dawali Valasquezowi żadnych szans.
 
Jak obstawiacie Kanga z Melvinem?



Da się poddać czy go znokałtuje?



Chce go dodać do kuponu z Erolem ,Reemym i Rico.
 
gwidonek



Pomijając już to co mówiłem wcześniej, sam się zastanów czy gdyby Velasquez przegrał z JDS to pokazywałbyś nam 3 kupony czy tylko 2 (o ile też by weszły)?



I o to mi tylko chodzi, bo na 90% byśmy go nie zobaczyli.



Co do manhoeva ja nie jestem tak bardzo pewien jego wygranej i chyba ten pojedynek lepiej odpuścić, nikt nie wie czy wrócił po tej kontuzji do pełnej sprawności... A jak wiemy bardzo często ten czynnik ma duże znaczenie w wyniku walki.
 
Back
Top