Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Hubi - szanowałem Cię do tej pory.



Przecież napisałem, że podaje tylko to jak typuje dzisiejsze wyniki, nie gram żadnych kuponów. Zagrałem tylko solo na Spursów za 5 złotych, żeby lepiej się ogladało.



Baju - Minnesota jest w stanie sprawić niespodziankę, wszystko zależy od tego jak Miami zagra, bo oni potrafią czasem naprawdę przejść obok meczu. W Heatsach jedynym pewnym punktem jest LBJ - on zawsze gra na 100%. Jeśli Love będzie królował na tablicach, to może być tu ciekawie. No ale tak jak pisałem - stawiam na Miami jednak, nie będąc zbyt pewnym.



Hubi - a faktycznie, napisałem to tak niejasno, że można było to odczytać tak jak Ty to zrobiłeś. Chodzi mi o to, że jest to typowanie bezpieniężne. Chce się sprawdzić. @Na dole - nie no, jasne, że nie przestałem. Tak się u mnie mówi jak ktoś palnie coś głupiego :P Mea Culpa
 
Przestałeś mnie szanować, tylko dlatego,że zapytałem o to co grasz ?



Byłem ciekawy, bo myślalem,że grasz to , więc bez urazy.



EDIT: Okej.



Ciekawe jak pójdzie, jak będę grał coś z NBA to zawsze warto przyjrzeć się Twoim analizom, bo kiedyś złożyłem ładny kuponik dzięki Tobie (tylko kurwa go nie zaniosłem do stsu,a wszystko posiadało:)
 
Uefo, jak jest z bukmacherką każdy wie. Ja ze swojej strony jak najbardziej proszę żebyś nie zaprzestawał wrzucania tłustych typów na NBA, z dwa razy skorzystałem, zawsze z wymierną korzyścią :)
 
Co sądzicie o Boetschu za 2.0? Wydawało mi się, że Tim będzie faworytem w okolicach 1.5, a tu takie miłe zaskoczenie.
 
Will Alexander Gustafsson hold a UFC Belt in 2013?


Ciekawy zakład specjalny na betsafe ;) Kurs 1,14 zł na Nie, 5 zł na Tak.



@Puczi



No ja właśnie myślałem o kuponie Boetsch + JDS za grubszą kasę. Tim to dla mnie człowiek zagadka. Z jednej strony dostawał regularny oklep od Okamiego, z Lombardem mało co pokazał, ale z drugiej jednak te walki wygrał. ;] Z takim kursem chyba warto - Philippou jest jak najbardziej do przejścia.
 
Podaję Ciekawe kursy na underdogów, które wg mnie mogą siąść dziś. Później podam wyniki jakie obstawiam we wszystkich meczach NBA. A więc tak :



Charlotte Bobcats 4,70 - Charlotte dawno nie wygrali a Suns są naprawdę słabą drużyną, która ostatnio wygrywa jakimś cudem, więc teraz może się to zmienić. (Bobcatsi przegrali wczoraj z Lakersami tylko 1 punktem na ich terenie)



Philadelphia 76ers 3,60 - Ale tylko jeśli będzie grał Jrue Holiday.



Broolklyn Nets 2,92 - Jeśli nie będzie grał Melo Anthony to bierzcie ten typ, bo jest wieeelce prawdopodobny.



Milwaukee Bucks 5,0 - prawdopodobne, ale dla ryzykantów.



Ja ostatnio trochę przegrałem, więc nie wiem czy w ogóle będę grał ,ale jak coś bym grał to Bobcatsi myślę, że mogą dać radę.
 
Ja nie widzę za wiele atutów po stronie Charlotte, jak dla mnie handi na phoenix nawet -8,5 jest warty uwagi.



Ostatnie dwa mecze wygrane 11 punktami oraz 15 pkt, wcale nie wyglądało to na fart, w meczu z Memphis już bardziej ale to było już daawno...



Za to Charlotte od chyba 5 czy 6 kolejek dostawali porządny łomot, nie widzę opcji na cud w nocy...



Phoenix -8,5 po 1,82 za drobne.







A właśnie jakby kogoś interesowało darmowe 200 zł to polecam ten bonus:



bonuswide.png




Wpłacacie 200, dostajecie 200 bonusu, wypłacacie swoją kasę i macie co robić na święta i za co grać nie tracąc ani grosza:)



www.sts.pl
 
Oczywiście że tak, free 200 zł na zakłady, bo nikt tu nie mówi o wypłacaniu tego bonusu od razu :) Obrót jest 1.7x4...

Ale fakt faktem uznaje to jako darmowe 200zł, gdyż swój depozyt wypłaciłem wczoraj wieczorem (dziś wrócił na konto) a kasa bonusowa została więc na spokojnie jest za co pograć :)

Zielony nie zielony, korzystam z wielu takich promocji i wiem o nich bardzo dużo, a że sam przetestowałem to mogę w 100% to polecić :)
A jeżeli chcecie wiedzieć więcej proszę: http://www.forum.bukmacherskie.com/f190/sts-zezwolenie-na-internet-72777.html



Btw. To jak to nazwiesz Visu ? Skoro nie darmowe 200 zł ?:DDD



Pozdrawiam.
 
Lukasz - wiem, Charlotte jest słabe, ale Phoenix tak samo. Nie fartem? Utah odpuściło mecz, a Sacramento każdy ogrywa. z Memphis grali 3 mecze temu, ale Memphis ostatnio w dołku (z którego już wychodzi). Bobcats mogą coś zdziałać.
 
Wczorajsze typowanie w punktach jestem na +10 (co oznacza, że słabo, jutro wyjaśnie o co chodzi z tą punktacją)



Dzisiejsze typowania, na szybciorka i bez kursów.



Raptors vs Pistons - Pistons pewność 2.



Knicks vs Nets - Knicks pewność 5 (Melo gra)



Orlando vs Washington - Orlando Pewność 5



Indiana vs Utah - Indiana Pewność 3



Boston vs Cleveland - Boston Pewność 7



Atlanta vs Oklahoma City Thunder - OKC Pewność 3



Rockets vs 76ers - Jeśli Holiday nie gra to Rockets Pewność 6, Jeśli gra to 76ers Pewność 3



Phoenix vs Charlotte - Phoenix Pewność 3



Memphis vs Milwaukee - Memphis Pewność 5



Sacramento vs Golden State - GSW - Pewność 4



La Clippers vs Hornets - Clippers - Pewność 8
 
2 na 10 nietrafione. Ale o wiele łatwiejsze mecze do wytypowania były. Dzisiaj polecam zaryzykować na Levante po kursie 3,05, albo zagrać na Levante z iksem za 1,52 - to jest pewniak moim zdaniem. Kursy fajne, bo ostatnio Vallecano udało się wygrać na mizernie grającej Valencii, ale Levante ma bardzo dobrą obroną i myślę, że padnie remis, albo Levante wygra jedną bramką.
 
@Uuefo



Te swoje "pewności" na czym opierasz. Na wysokosci stawki?? Im mniejszy kurs tym wieksza pewnośc,przecież nie ma w tym nic odkrywczego. Poza tym w pierwszym poscie podałeś zupełnie odwrotne wyniki niż te w nastepnym. Z tych czterech wariatów nie wszedł Ci żaden..
 
W pierwszym poście podałem underdogów, którzy mogą siąść. Na przykład - uważałem, że raczej Phoenix wygra, przy pewności 3, ale Charlotte stać było na sprawienie niespodzianki po kursie 4,70 można było grać. A co do "pewności" to obieram ją na podstawie swojej wiedzy i obserwacji NBA. Jeśli wspomniane phoenix dałem po pewnośći 3 a kurs był rzędu 1,20 to chyba coś nie tak, według Twojego rozumowania, nie? To, że Bukmacherzy dają 1,05 na Clippersów, którym daje pewność 8 znaczy tylko, że ekipa z LA była zdecydowanym faworytem. Nie sugeruje się kursami przy wystawianiu "pewności'. A, i z tych czterech wyników, dwa możesz skreślić, bo napisałem przecież że jeśli będzie Holiday grał w 76ersach i Melo nie będzie grał w knicksach to te typy mają sens.
 
Najpierw stawiam na drużynę, a potem przyznaje punkty pewnośći. Czyli jakbym dał 1 pewności to tak jakbym to rozdzielał procentowo nie wiem - 51/49% . Nie chciałem się bawić w procenty.
 
Uefo, fakt jest taki, że wklejasz tu typy, które tylko Ty rozumiesz. Ja choćbym nie wiem jak chciał niestety nie widzę w nich krzty logiki. To nie jest żaden atak, jesteś użytkownikiem, którego lubię i szanuję ale tych typów po prostu za chuja nie rozumiem. :)
 
to jest forum MMA a nie nba nhl czy plk pls :-) , ale to już było przerabiane kiedyś i wynikły z tego "słowne wojny" , jest tyle różnych portali bukmacherskich o tematyce ogólnie sportowej że tam powinno się takie coś zamieszczać :-)
 
@Uefo również ni cholery nie rozumiem tej skali pewności 1-10. Jeśli już musisz dawać skale, to lepsze będą procenty, kto zechce, ten skorzysta. A kto nie rozumie, że bukmacherka to ryzyko, niech lepiej zrezygnuje z niej.
 
Jak dla mnie to wygląda tak:



Pewność 1 - ok. 50 % szans, czyli wyrównanie z minimalnym wskazaniem



Pewność 10 - wiadomo, 100 %



Idąc przedziałami co 5 %, takie dajmy na to 8 to pewność około 90 %. No chyba, że mieszam :)
 
Potraficie wyjaśnić tak wysoki kurs (2.03) na Boetscha? Okami za 1.87 i Chandler za 1.51 to też jakieś nieporozumienie.
 
Do tych co nie rozumieją tej skali - kurcze, no prościej się nie dało. No to może będę procentowo pisał, jak komuś łatwiej... To jest coś w stylu - koleś bez auta ma ocenić samochody - 1 to auto które mu się nie podoba, ale będzie nim jeździł, bo nie ma innego wyboru, a 10 to marzenie :P Czyli daje jeden wtedy kiedy raczej nie wiem kto wygra, ale muszę na kogoś postawić i to wzrasta. Do tych co się czepiają, że wystawiam tu te kursy, to piszę dlatego, żeby zyskać/lub stracić zaufanie użytkowników tym, że potrafie/nie potrafie stawiać konkretnie na NBA, według waszego uznania. Jeśli ktoś uzna, że jestem jako tako wiarygodny to może mu pomogę w dorobieniu sobie. A że to NBA, to nie widzę problemu, bo jest to pomoc innym. Mat01 swego czasu wrzucał z tenisa i byłem mu bardzo wdzięczny, więc myślę, że jak raz dziennie będę pisał tu swoje typy co do NBA to nikomu się nic nie stanie. Jeśli jest jednak więcej głosów przeciw - to spoko zaprzestanę. A nie piszę tych typów na innych forach bukmacherskich, bo nie jestem aż tak wkręcony w bukmacherkę, żeby tam się wpraszać. Lubię cohones i tu się udzielam.
 
Back
Top