Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Knockoutu bym się nie spodziewał, biorąc pod uwagę, że szczęki mają solidne, a ręce nie są zbyt ciężkie.
 
ja postawiłem Adamka przed czasem, oglądałem kilka walk murzyna, słaba szczęka jak cholera :) warto zaryzykować, kurs ciekawy.
 
Kurde dzisiaj pierwszy raz w życiu coś obstawiłem.. 7 meczy za 5 zł do wzięcia była stówka.. Real przegrywa 3-2, jakiś Gent przegrywa 2-1 (wg kursów to był faworyt), Bordeaux bez bramkowy remis i chuj po kuponie :( hehe :P



UEFO PODAJ SWOJEGO MAILA BĄDŹ NAPISZ NA MOJEGO, MASZ W SYGNATURZE :)



Nigdy nie pomyślałem, że dobiję tu do 1000 postów :)
 
mrfreakz



bukmacherka to nie taki łatwy temat , a faworyci często wtapiają - więc najlepiej ocenić skalę ryzyka przed obstawieniem ;)
 
@tomek-host



Liczyłem że jest inaczej :D Skusiła mnie perspektywa łatwego zarobienia przy śmiesznym wkładzie. ;)



No wiesz teoretycznie Real powinien wygrać :)



@Przemek



nie chce grać solo albo niewielka ilościa meczy bo wtedy musialbym wkladac wiecej kasy zeby wyciagnac cos konkretnego a ze teraz odkladam jak najwiecej moge na pc to w ramach zabawy zamierzam sobie robić takie "tasiemce" :P ostatnio kumpel obstawil tez 7 meczy bodajze i z 5 wyciagnac ponad 200 :) w razie przegranej zadna strata w razie wygranej...usmiech na twarzy ;)
 
Problem polega na tym, że najprawdopodobniej wygrana z tasiemca prędko Ci się nie przytrafi ;)
 
Najlepiej trafić tasiemca z meczów El.MŚ teraźniejszych. Kiedys na 10 meczy mi jeden nie wszedł i to zmieniony w ostatniej chwili, bo miałem Real na remis z Barcą, a zmieniłem na wygraną i w pizdu... Z 12 zlotych 1000 ponad był.
 
@Be eS



Może szczęście dopisze, dostane w dupe z 3-4 razy to sobie dam z tym spokoj :P hehe



@Hubi



Ooo kurwa ja bym sie wkurwil niekiepsko na Twoim miejscu :P



@amen



Dopiero zaczynam troche musze sie poduczyc w tym temacie bo nie chce ciagle wtapiać piątek :D



Muszę tu częściej zaglądać :)
 
mrfreakz



To był pierwszy mecz z całego kupony, to miałem trochę w dupie bo wiedziałem,że nie wpadnie, ale jakbym miał tysia w ręku i na ostatnim meczu by mi przepadło to czuje,że mój monitor by lezal na podwórku :D
 
@Przemek



Właśnie to mnie najbardziej cieszy :) A propos Panowie jakieś ciekawe rzeczy macie na jutro/najbliższe dni do obstawienia ? (tak żeby kurs w sumie wynosił 10.00+) Moja piątka już mnie prosi, żebym ją zaniósł do Fortuny :P



@Hubi



Monitor miał szczęście :P
 
ooo dupa,obok mnie jest foruna i nawet nie ma kursów na KSW.Dobra rada zarejestruj sie na internetowego buka i obstawiaj mma :)
 
Po pierwsze primo nie mam konta w banku a to chyba jest wymagane, po drugie nie jestem 18+ :)) A tak ide obstawiam biore kupon wychodze i nie ma pytan :P Zreszta mam 190 wzrostu i w zime wygladam jak ponad 100 kilowy chlop (normalnie tylko 90) wiec nie sprawdzaja, zreszta moj znajomy ktory ma 15 lat tez obstawia, wyglada na jeszcze mlodszego :D
 
to też jest wyjście, ale ja sie naastawiam na masowe obstawianie drobnymi pieniedzmi a w przypadku mma obstawiam raz na ... no wlasnie :) zreszta mma jest strasznie nieprzewidywalne :)
 
Ja zagrałem poniżej 8.5 rundy. Adamek pozadził już kilka razy na deski Cunninghama. Z resztą Cunnigham miał tą nieprzyjemność leżeć w ostatnich walkach, dodając do tego 10 kg więcej na korzyść Adamka, przewiduje, że walka zakończy się przed czasem. Kurs uważam, że bardzo dobry bo w Bet365 jest 3 zł na poniżej 8.5 rundy.
 
O i na galach KSW ładnie można wyjść do przodu. Ja ostatnio miałbym 100zł z 30 postawionych łącznie (3 kupony grałem 15zł,10zł,5zł) ale oczywiscie nie zaniosłem do buka, bo raczej nie ma komu, a pani co obsługuje wie,że nie mam 18 lat bo raz przyszedłem z rodzicem.
 
Hehe aa widzisz było przychodzić samemu :D 100 z 30 no to nie jest zle ale mnie by satysfakcjonował wiekszy mnożnik raczej :)



A co nie wydałaby Ci tego hajsu? U mnie to przychodzą gówniarze (przykład mój znajomy z gimbazy, 2 klasa, czyli 15 lat, kurdupel, dzieciak na twarzy) i juz chodzi kilka miesiecy i obstawia :)
 
freakz graj single, powoli, ale do przodu. Tasiemcami nigdy nie wygrasz. Osobiście postawiłem parę zł na "ponad 11,5 rundy".
 
No właśnie problem w tym, że żeby zarobić coś grubszego na singlach to trzeba też włożyć grubszy hajs :) W przypadku przegranej większe wkurwienie niż z tej piątki czy dyszki :)
 
Dlaczego niby? Wpłacasz 2 dyszki, obstawiasz 2 walki np po kursach 1.4, 1.6, jak obie wejdą to masz 30zł.
Problem w tym, że grając tasiemce 20 razy wpłacisz 5 zł, raz wyciągniesz 50 i myślisz, że ci zajebiście idzie. Taka pułapka.
"Powoli, kroczek po kroczku" cytując klasyka. Zrobisz jak chcesz, ale jestem pewny, że wkrótce przyznasz mi rację.
 
adamek by dec. 2,5 wyglada conajmniej kuszaco


Zdecydowanie najbardziej prawdopodobny rezultat. Nawet w przypadku wyrównanej walki nie wyobrażam sobie wygranej Amerykanina u sędziów.
 
Back
Top