Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kiedyś grałem bardzo dużo. W pewnym momencie przez jakiś czas utrzymywałem sie z bukmacherki. Miałem swoją płatną stronę z typami i kilkunastu gości ze świata, którzy wykupywali u mnie abona.Musze powiedzieć szczerze, że żeby coś zarobić to trzeba zapierd.... od rana do nocy w tym biznesie. Cały czas człowiek musi być na bierząco, pod telefonem, przy internecie. Komputer stacjonarny i laptop plus możliwość obstawiania w telefonie. To barzdo ciężki kawałek chleba. Ja to bardzo lubiłem, ale jednocześnie zaniedbałem rodzinę, przyjaciół, bo po prostu mnie nie było. Cały czas byłem tam, gdzieś indziej, dlatego zrezygnowałem i pogrywam tylko od czasu do czasu dla uatrakcyjnienia widowiska, które właśnie oglądam ;-) . Dla ludzi, którzy zaczynają i chcą coś rzeczywiście zarobić to tylko single!!!
 
rzadko to mowie, ale dobra walka jak na boks :D



cunningham kontrruje tym lewym ale sily w tym zadnej nie ma
 
rzadko to mowie, ale dobra walka jak na boks :D


Widocznie same beznadziejne walki oglądasz, skoro tę nazywasz dobrą :-) Amerykanin prowadzi wysoko na punkty, ale pewnie zostanie wydymany.
 
Adamek dużo bije, ale mało ciosów dochodzi do celu. Ciekawe jak sędziowie to wypunktują. Dobrze, że Janusz Pindera obiektywnie to komentuje.
Kurs 4.0 na decyzje dla Cunninghama.
 
Ach ten boks. pewnie Adamek wygra na punkty i tyle będzie z przewagi w ciosach celnych cunnighama
 
Gwizdonek na ptk wygrywa Cunningham więc widocznie mozna. Z resztą Adamek przyjął naprawdę kilka czystych prawych
 
jakimi bzdurami? walka byla wyrownana, remis na pewno by nikogo nie skrzywdzil, poszlo na Adamka



2lihtuf.jpg




:-)
 
Back
Top