Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja tam kończę ten rok na zero, muszę przyznać, że wkręciłem się w bukmacherkę ale trzeba też wiedzieć kiedy powiedzieć stop. Cel na nastepny rok to 15% zysków.
 
tak jak ktoś już kiedyś pisał. jeśli chce się zarobić to tylko single, ewentualnie duble.
 
Ja jestem na lekkim plusie,ale mogło być znacznie lepiej.Życze sobie w nowym roku chłodniejszej głowy do zakładów ;-)
 
hehe jeszcze mam 7 dni tego roku i zamierzam je dobrze wykorzystac ;-)



wszystkiego najlepszego i wysokich wygranych!;-)
 
To nie są dziwne zakłady. Kiedyś nawet był taki płatny serwis który podawał w abonamencie same typy na under/over rzutów rożnych. Pamiętajcie, że ludzie często mówią o wygranych a o przegranych juz rzadziej. Jakby nie było gratulacje takiej kwoty.
 
Zakłady na rożne to świetna sprawa, ale tylko na live. Miałem już nie grać w tym roku, ale jak widzę kursy na Caina, Boetscha i Okamiego to chyba grzechem byłoby nie postawić.
 
Zdecydowanie przeszacowany kurs na Boetscha. Podobnie na Okamiego i Chandlera. Tak jak bosman napisał, Caina też warto zagrać po takim kursie.
 
swietna gala sie szykuje, jak dla mnie cain i varner do grania



za duzo dobrych typow na ta gale i to mnie martwi;-)
 
na lauzona trojeczka jest ;-) tez dobry pomysl, mowie za duzo dobrych typow, dobrze by bylo jakby ponad polowa weszla;)
 
myślę że Varner to wygra - nigdy nie został znokautowany a sam potrafi przyłożyć i poddać a Melvin ma ostatnio formę zniżkową , bardziej się obawiam Okamiego



system 3/4 więc nie ma aż takiego ryzyka
 
to mój już któryś z rzędu Buk. i zawsze mam słabe kursy ;)) może później się przeniosę gdzieś indziej
 
Ja w nowym roku sobie przeleje kase na jakiegoś nowego buka. Bah niskie kursy + mało do obstawiania.
 
Na betsafe sa lepsze kursy.



Z Guillard,Cain,Okami,Lauzon skleciłem kurs 23.96, czyli za 20 zł można puścić. Nie jestem pewien Caina, to puszczę drugi z JDS'em.
 
Back
Top