Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@up



Też tak miałem i mi Franklin nie wszedł z Le, 9 trafionych :P Już nie gram więcej niż 3 na jednym kuponie.
 
Ja kiedyś zagrałem całą galę na jednym kuponie ( UFC82 ), ale skorzystałem z opcji, że jednej walki mogę nie trafić i mimo, że Hendo przegrał z Silvą, to byłem całkim nieźle do przodu. Teraz tylko single, max 2 walki na kuponie.
 
@Puczi , obydwa zakłady siadły, nie ma za co :)



A ten kumpel czeka na maila, bo jakieś tam zamieszanie wyniknęło.
 
Przebieg walki Pniak vs Lombard nie jest dla mnie zaskoczeniem. Typowanie idzie mi zawsze lepiej gdy nie stawiam kasy...
 
witam, co sądzicie o takim kuponie:



Waldburger + del Rosario kurs 2,47 za 5 dyszek



i tak zastanawiam się nad singlem Mitrione, tylko dlatego, że wątpie, żeby Nelson dosięgnął go jakimś cepem.
 
Osobiście po prostu nie widzę jak Mitrione mógłby wygrać z Nelsonem. Nie ma żadnych szans go skończyć, i wątpię by dał radę wypunktować.
 
Na Pata Barryego są fajne kursy. Na betsafe 2,85. Gdybym grał, to bym na niego postawił.
 
No ja chyba pogram na Barryego. Dzisiaj w NBA jest fajny kurs na Boston Celtics - 5.0. Nie wiem, czemu aż taki wysoki. Faworytem owszem, są Spursi, ale to jest mecz o prestiż i obie drużyny podejdą do tego poważnie. Celci i Spursi to ekipy w moich oczach grające podobnie i bazujące na tym samym, tj - współpraca rozgrywającego z podkoszowym. W Bostonie jest to duet Rondo (nieprzewidywalny geniusz) - Garnett a w San Antonio - Parker - Duncan. Po kursie 5.0 spokojnie można grać na celtic, przeiwduję wyrównany mecz, który rozstrzygnie się w końcówce. Dla tych, którzy nie lubią aż takiego ryzyka polecam grać na handicap +9,5 na Celtów po kursie 1,91. W moim odczuciu nie ma takiej opcji, żeby Spursi pokonali Celtów aż dziesięcioma punktami.
 
Na betsafe Celci są po 5,65 teraz. Postawiłem jednak tą bezpieczniejszą opcję, czyli handicap po 1,94. Drugi kupon Barry+Poirier.
 
Szady & Sajd - ten kurs jest jakiś niemożliwy. Szukam cały czas informacji o jakiś kontuzjach, ale nic. Celci wczoraj przegrali z Houston różnicą 20 punktów, ale z tego co oglądam NBA i powiedzmy "wchodzę w głowy zawodników" to ten mecz nie będzie miał żadnego przełożenia na dzisiejszą grę. Na boston każdy zespół się motywuje - tak było z Houston, a celci po prostu odpuścili sobie ten mecz, albo mieli gorszy dzień. Nie ma dwóch dni gorszych z rzędu. Spursi jak grają pod presją potrafią popełniać głupie błędy dlatego myślę, że do końca trzeciej kwarty powinien być wynik powiedzmy maksymalnie 5 punktów przewagi jednej z drużyn i w końcówce kto będzie miał mocniejsze nerwy ten wygra. Opcji z tym handicapem +9,5 daje pewność 9/10. Wygrana celtów jest mniej prawdopodobna, ale po tym kursie naprawdę warto grać.



http://scores.espn.go.com/nba/preview?gameId=400278064



Jakby coś ;)
 
ja na dzis puszczam Vernera, kursik poszedl w gore co dodatkowo zacheca, udanej gali zycze i wysokich wygranych :-)
 
pytanie, bo mam zamiar zacząć grać, możecie mi powiedzieć coś o betsafe , czy tam się obstawia przez internet, wpłaca się przelewem? czy jest to opłacalne (żadnych ukrytych kosztów itp)? :D
 
Mike Pyle



Nick Catone



Dustin Poirier



Jamie Varner



Shane del Rosario



Roy Nelson



Mike Ricci (choc ponoc jest przeziebiony)
 
Ja obstawiłem Pyle'a, Nelsona, Poiriera,
Barrye'go (wierzę w niego :-))

405016_10151230344034752_21385269_n.jpg
 
Uefo, bez żadnej spiny, ale IMO przeceniasz Rondo :D



Owszem, notuje mnóstwo asyst, ale to też nie jest tak, że on kreuje czyste pozycje.



Co do kursu, jest taki, jak być powinien w normalnych okolicznościach - Spurs mają mocniejsze S5, nieporównywalnie lepszą i szerszą ławkę i genialnego trenera. No właśnie, ten genialny trener lubi czasem zrobić coś nieprzewidywalnego i np. tak, jak w meczu z Miami dać odpocząć najważniejszym graczom.
 
Przeciwnik Barrego calkiem dobrze radzi sobie na ziemii i jest pierwszym Amerykaninem- mistrzem świata MT w wadze ciezkiej. Nie kierujcie sie sympatiami...
 
Back
Top