Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tylko single (w niektórych walkach można dodatkowo wybrać, czy walka potrwa więcej lub mniej niż 2,5 (4,5 w ME) rundy)
 
Właśnie na to wygląda, że nie odprowadza. Oby się nie dojebali, bo ostatnio wypłaciłem stamtąd kolo 3000.


Nie odprowadza, bo bukmacherzy są zarejestrowani w krajach, gdzie podatek od wygranych wynosi 0%. Tylko wygraną trzeba chyba wykazać - Adib kiedyś opisał tę sytuację.
 
Tak na szybko:



Powyżej jakiejś kwoty trzeba w Polsce złożyć jakiś pit, że wygrałeś tyle i tyle kasy. Nic Cię to nie będzie kosztować, bo podatek masz już opłacony w wysokości 0% u buka :P



Twoje 3000 zł to jest kwota, którą musisz zgłosić bo się przypierdolą i zapłacisz kare.
 
6a) wygrane w grach liczbowych, loteriach pieniężnych, grze telebingo, zakładach wzajemnych, loteriach promocyjnych, loteriach audioteksowych i loteriach fantowych, jeżeli jednorazowa wartość tych wygranych nie przekracza 2.280 zł, urządzanych i prowadzonych przez uprawniony podmiot na podstawie przepisów o grach hazardowych obowiązujących w państwie członkowskim Unii Europejskiej lub w innym państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego;


A co w sytuacji, w której wypłacam wygrane niższe od 2280 zł od więcej niż jednego bukmachera? Albo kiedy wypłacam od jednego buka pieniądze partiami mniejszymi od 2280 zł? Wtedy nie muszę tego wykazywać?
 
Jorgensen dla mnie nie jest pewny, jakos w kratke tak mu idzie z forma. oby teraz sie udalo. ;)
 
A na Tapology 93 % dają mu na zwycięstwo :-) Ja tam wierzę, że to on a nie Albert przerwie serię dwóch porażek ale obstawiałbym tylko przy dużym kursie. Jaki w ogóle @tomek-host jest na niego kurs?
 
Wbrew pozorom z underdogow najwiecej szans daje Shognowi, pozniej Bjowi, a na koncu dopiero Nate'owi.



Zagram chyba singla na Shoguna. Plus kilka kuponow po nizszych kursach na faworytow z undercardu.



A i ciekawym typem wedlug mnie jest Brown (2.4 kurs). Swick mimo nokautu w ogole mi nie zaimponowal w walce ze swoim slabym ostatnim rywalem.
 
Dzisiaj zagram wygraną Marqueza na punkty po kursie (5,4), którego sędziowie po ostatnim obrzydliwym przkręcie i całej nagonce w mediach, tym razem już nie zwałują (przynajmniej ma taką naiwną nadzieję).
 
ja stawiam że gdzieś w okolicach początku 2 rnd Rua trafi szweda i dobije w parterze, tak dla lepszego oglądania poszło bo bardzo kibicuje brazylowi
 
Kogo tak naprawdę poddał Shogun? Ludzie, on ma bardzo dobry parter ale w samych poddaniach nie jest jakimś asem. Ma bardzo dobrą półgardę i dobrze idzie po nogi. Bardziej tko po gnp ale na poddanie bym tu na pewno nie liczył. Jeżeli Shogun podda Szweda to będę w megaszoku.
 
Dzisiaj mozna pare kuponow skleic



SHogun, BJ, Jorgensen, Swick, Diaz, no i Marquez
 
Debiut na betsyfie, ale chyba nie stanie sie on moim ulubionym bukmacherem, jak widac kupon wciaz otwarty :-)







33jizia.jpg








Trzeba odchodzic od zmyslow, zeby stawiac BJ jako faworyta z Rorym:-)
 
No to jesteś jednego tysia do przodu, chociaż ja w życiu nie zaryzkowałbym grania takiej sumy :) Gratki.
 
Ogólnie to 3 główne walki bez zaskoczenia. Postawiłem co prawda na Shoguna ale bardziej z sympatii. Robie sobie przerwę od gry, bo mi nie idzie kurewsko.



Wydaje mi się, że w nocy byliśmy świadkami końca Shoguna, który coś znaczy. Gość technicznie i strategicznie zupełnie się nie rozwija, a jego słaba wydolność i podatna na urazy twarz robi się przysłowiowa.
 
Ja postawiłem na Phana mając nadzieję, że zaskoczy, to co przejebałem na nim odzyskałem na Gustaffsonie i Hendersonie. xD
 
80+ w przód



100 solo na Bensona - 60 z groszami na czysto



10 na Gustaffsona i Roryego - 10 z groszami na czysto



7,30 na Browna - ponad 15 zeta na czysto



Utopione - 5 zł na proctora.
 
Back
Top