Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Chyba oleje ten hazard. Nie pamietam kiedy ostatnio godziwie wygrałem, a psuje mi to miłe oglądanie gali.
 
Postawiłem Bensona, Shoguna i MacDonalda na kombinacie i przysięgam, że jak mi to nie wejdzie to przestaję grać.




Na jakiś czas... :)
 
Be Es



Moim zdaniem wejście tego zakładu jest bardzo wątpliwe :) Obstawiłeś Shoguna,czyli najmniej prawdopodobnego z trojki underdogów :) Ja jeżeli miałbym coś postawić za małą sumkę to bym dał Diaz,Shogun,BJ Penn, a za większą to Diaz/Benson,Alex i BJ Penn, bo kursy kuszą.
 
Ja obstawiłem 3 underdogów na singlach, każdy z nich ma według mnie spore szanse na wygraną. Ludzie poprzez pryzmat słabej walki z Verą zapominają o jego niesamowitych bojach vs Machida I, vs Hendo, czy zmiażdżeniu przeciwnika jak vs Griffin II, vs Machida II. Dla mnie ktoś, kto wygrywa dwie walki z Dragonem (pierwszą wygrał wg mnie) jest w stanie pokonać każdego.
 
Moim zdaniem żaden z underdogów nie wejdzie, a jeżeli miałbym przydzielać szansę, to wyglądało by to tak :



Shogun 30%, BJ 25%, Nate 15%
 
nate i shogun maja takie same szanse na wygrana jak bendo i gustafsson, dlatego tez na tych pierwszych postawie grubiej na singlach
 
Ja jestem graczem bardzo niedzielnym i mialem na koncie tylko dyche ktora postawilem na Shogun+Penn. Do wygrania 90 a jak umocze to na jakis czas dam sobie spokoj:)
 
Nate nie ma szans w tej walce. Obym się mylił, ale nie widzę żadnej płaszczyzny, w której Nate mógłby być lepszy.
 
moze Benson 'boksu' jako takiego nie ma mega, ale stojke ma juz solidna, wliczam tu kopniecia, ktore sa 'vicious' z jego sila w udach.
 
gdyby to bylo KSW to wcale nie zdziwilbym sie takie cos zobaczyc, czasem te ich 'attitude' mnie rozpierdala. :)



a nogi Benson ma najsilniejsze w dywizji i spokojnie moglby walczyc w WW mysle.
 
Panowie, chcę zacząć grać, gdzie najlepiej założyć konto? :) Wiem, że pewnie tu już było to wałkowane tysiąc razy, ale nie mam czasu przeszukiwać stron wcześniej.
 
amen20 - Jeśli to byłby pojedynek bokserski to tak. Jednak w walce na zasadach MMA, Bendo nie daje się łatwo trafiać, straszy obaleniami, "lołkickuje" i ogólnie nie można się przy nim tak otworzyć boksersko jak to było w walce z Cerrone. Takie jest moje zdanie. Diaz to dobry zawodnik, ba bardzo dobry, ale moim zdaniem Henderson jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla niego.



OSTRZEŻENIE : Nie grajcie dzisiejszej Ligii mistrzów !Nie wiadomo kto odpuści, kto zagra poważnie, nie polecam.
 
Hehe, wszystkie niedowiarki zobaczą jeszcze jak Nate wygra ten pasek a ja pięknie pomnoże sobie na nim sianko x 2,10.
 
Uefo



W takiej sytuacji warto zagrać live. Zawsze na początku meczu można sprawdzić składy, a stawki są wysokie. City dziś zagra prawdopodobnie z rezerwami BVB - kurs 3.5 i powalczą o miejsce w LE.
 
Dokładnie Al - Live to jedyna dobra opcja. Ja się zastanawiam,czy City w ogóle będzie chciało się grać w LE, czy skupi się na lidze angielskiej.
 
Hehe, wszystkie niedowiarki zobaczą jeszcze jak Nate wygra ten pasek a ja pięknie pomnoże sobie na nim sianko x 2,10


No fuc$ing way :D ,mogę się o to założyc ::P
 
OStatnio w nba Orlando dalo mi troche zarobic, raz po kursie 9, a raz po kursie 5, fajne to nba :D
 
Back
Top