Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

fajny kurs na malage z handi, gra pierwszym skladem, nie przegrala jeszcze w lm, anderlecht jest strasznie slaby i juz u siebie przegral z malaga 0:3
 
Panowie... Undefeated Shael jest za Diazem i BJem. Dobra nasza, hajs się będzie zgadzać :-)
 
No ale Silva zagina czasoprzestrzeń i zna dokładną trajektorię lotu każdego ciosu jeszcze przed rozpoczęciem swoich walek. Stawianie przeciwko niemu po prostu nie jest rozsądne.
 
Benson Henderson pokonał Frankiego Edgara, jednego z najlepszych fighterów w historii. Nie wiem no, co do tej walki jestem jakoś przekonany, i każdemu polecam grać na Bensona po dobrym kursie. Nie widzę sposobu jakim miałby wygrać Diaz.
 
mat01, słownik w tablecie w durny sposób mnie poprawia.



Zarobiłem ładnie na Diazie vs Cerrone. Tym razem moim zdaniem ta sztuczka nie udałaby się.
 
ustawki nie bedzie, ale druzyny beda zadowolone z remisu wiec pewnie taki styl gry podejma. moze adriano wcisnie jakas z 'fair play'. :)
 
Chelsea - Nordsjaelland (1)
Szachtar - Juventus (X)
Celtic - Spartak (1)

Kurs: 3.58

:-)
 
Czy BJ Penn uczestniczył w przygotowaniach do najbliższej walki w sesjach treningowych w AKA, czy siedział tylko u siebie? Tak samo interesuje mnie co z Shogunem - treningi w Brazylii czy w Kings MMA?
 
Z tegu co mi wiadomo BJ u siebie-sprowadził do siebie m in, Askrena-ogólnie nie wiem czy ma wstęp do AKA po walce z Fitchem.CO do Shoguna to nie wiem
 
Hehe, zrobiłem 2 kupony na LM za 10zł. Jeden z Juventusu, Cluj i Sporting Braga i drugi z Juventusu, Velancji i ... Galatasaray, bo zapomniałem, że wcześniej dałem na Sporting. Za ten drugi przytuliłem 282zł. :)
 
Szczegóły kuponu
Rodzaj zakładu Kombinacyjny Stawka 10,00 PLN
Numer konta gracza ******** Kurs 28,62
Numer kuponu 654 maks. wygrana 286,20 PLN
Data 05-12-12 14:50 Wygrana 0,00 PLN
Status Otwarte
Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik
4937178 Shakhtar Donetsk - Juventus Turin (Typ) 2 4,00 05-12-12 20:40
4937200 OSC Lille - CF Valencia (Typ) 2 2,70 05-12-12 20:40 (0:1) 0:1
4937262 Sporting Braga - Galatasaray (Typ) 2 2,65 05-12-12 20:40


Jeszcze nie zaksięgowało ale fusk podtrzymany.
 
ja sobie tylko na JUve bez ryzyka za 20 na tobecie dzis, fajny ten adwentowy kalendarz :D
 
kurwa, jakim cudem ja takie kursy przegapiłem :O



markhunto, gdzie grasz? Bo na stsie jak jest kurs około 30, to i tak za 10zł można wygrać około 260zł,bo liczy jako 8.80 wkładu. Czy Twój bukmacher nie odprowadza podatku od wygranej,czy co?







W stsie nie ma kursów na UFC najbliższe i jak ja postawię :(?
 
Jeśli ma wygrać, to tylko przez decyzję. Nie powinien poddać ani znokautować Nate'a. Tym bardziej, że ostatnie 5 walk ma wszystkie przez decyzję. Nie skończył Bocka, Guidy czy Millera, szanse na skończenie Diaza marginalne.
 
Back
Top