Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Saku - kurs spadł z 4 do 1.60 i bardzo zastanawiałem się czy to ruszać. Co myślisz o pograniu Walleca ?
 
Be eS tak się złożyło że wypłaciłem $$$ z netowego buka, i zapomnialem o tym.a ze po drodze mialem sts to sobie obstawilem by lepiej się oglądało :)
 
jak dobrze ze obstawilem zaraz po wystawieniu kursow



nie wiedzialem ze wiekszosc ludzi nie bedzie sie lapac na granie "po kursach" jak to zawsze mialo miejsce
 
kuponyz.jpg
 
Mirek Nóżka prosił mnie o to :



Dzisiejsze pewniaki NBA - Golden States Warriors (Kurs ok. 1,50) - pewność 9/10



LA Clippers (kurs ok 1.20) pewność 9/10



Co może siąść po dużych kursach :



Miami Heat - Brooklyn Nets (kurs ok 4.20) Dla mnie nie zrozumiała wysokość tego kursu. Netsi są na fali, co prawda miami Heat to mistrzowie NBA, ale w tym sezonie na początku grają troszkę tak jakby im się nie chciało. Są nie pokonani na swoim parkiecie i wygrali już raz dość sporo z Netsami w tym sezonie, ale to było na samym początku więc dziś moim daniem duże szanse mają Netsi. Sam zastanawiam się czy choćby symbolicznie na nich nie zagrać.



SA Spurs - Memphis Grizzlies (kurs ok 3.25) Powiem tak - Gdyby kurs na Spursów by był w okolicach 2.0 to grałbym na spursów. Grizzlies w tym sezonie mobilizują się na te największe zespoły i na pewno mają potencjał, żeby wygrać tą rywalizacje. Co przemawia za spursami - własna hala i fakt, że są wypoczęci.



New Orleans Hornets vs OKC Thunder (kurs ok 4.20) Dlaczego? Bo OKC gra nierówno, coś na styl miami heat. Do tego New Orleans ostatnio naprawdę dają radę i dodatkowo grają na własnym parkiecie. Nie zdziwiłbym się, gdyby szerszenie wygrały to spotkanie.
 
Mat01 - jeśli mnie pytasz, to Mirek nóżka prosił mnie o "podbijacze kursów" dlatego mu to podałem tych clippersów.
 
glownie mi chodzi o CHalidowa, no ale do Ciebie tez "pilem" ;)
takie "podbijacze" to najgorsze co moze byc bo przez to glownie sie przegrywa
 
No tego akurat jestem pewien bo śledzę NBA, więc akurat tego podbijacza można spokojnie zagrać. Jeśli Kingsi wygrają to koniec świata nastąpi 21.12.2012. Podobne prawdopodobieństwo jest.



@Al - ja korzystam z tego :



http://scores.espn.go.com/nba/scoreboard



+ http://streak.espn.go.com/en/ (tam ludzie na świeżo wrzucają przedmeczowe nowinki i swoje typy, minus jest taki, że nie wszystkie mecze tam są)



Dodatkowo możesz śledzić na twitterze kluby, zawodników i dziennikarzy :P
 
jak stawiasz overy to przewaznie kursy sa od 1.25, ale to jest bardziej pewne, kilka takich overkow na kuponie i dobre ako wychodzi, ale tylko za wieksze stawki. no ale wygrane za 1.1-1.2 to nichuja :D
 
No tego akurat jestem pewien bo śledzę NBA, więc akurat tego podbijacza można spokojnie zagrać. Jeśli Kingsi wygrają to koniec świata nastąpi 21.12.2012. Podobne prawdopodobieństwo jest.







nie zycze Ci oczywiscie przegranej ale czym szybciej sie przekonasz ze nie warto, tym lepiej dla Ciebie. Nie ma czegos takiego jak pewniaki
 
mat01 - nie rozumiesz mnie chyba :P Sam nie gram takich rzeczy, ale jakbym miał polecić jakiegoś podbijacza kursu to nie widzę w tym meczu innej opcji niż wygrana clippersów. Koszykówka jest bardziej przewidywalna niż piłka nożna i w tym meczu naprawdę katastrofa musiała by się stać, żeby miejscowi przegrali. Do tego zostali by zlinczowani przez kibiców. W NBA jest ogromna presja i walka o prestiż, żeby Ci to wytłumaczyć jeszcze bardziej dosadnie to jestem Clippersów o wiele bardziej pewien niż Mameda. Jasne, że nie ma pewniaków, tak samo jak nie ma ideałów, ale ten mecz jest z definicji czymś najbliższym pewniaka. I już nie raz się przekonałem grając po małym kursie, że nie warto, dlatego teraz tak nie robie, ale jak ktoś prosi mnie o coś pewnego co podbija kurs to przez ostatnie pare tygodni niczego nie byłem tak pewien jak wyniku tego spotkania.



Edit do tego na dole - no dobra, nie da się Ciebie przekonać :D W takim razie Jajcarz graj na GSW, to jest zajebista opcja do pogrania, na tobecie kurs 1,57 i to jest podbijacz godny uwagi.
 
to ilu przejebalo juz przez Kornika? kusil ten kurs, kusil mocno i sie nie udalo. :-)
 
kupon z Borysem to byl taki dodatkowy wiec gala pod wzgledem finansowym wyszla dosc fajnie
 
Back
Top