Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

dobrze ze nie zagralem na lecha, chcialem grac wszelkie handicapy, bo w slasku szatnia po prostu nie istnieje :) no ale to zalosna polska liga, odradzam kazdemu grac, ewentualnie jakies wysokie kursy bo wszystko mozliwe, np. predzej wejdzie jutro podbeskidzie po kursie 5 niz jakies 2 inne "pewne" mecze.


poza tym siatkowka z handicapami to chyba najlepsze rozwiazanie na zarobek
 
Milan + St.Etienne z Iksem i z 15 złotych robi się 50. Chcecie coś na NBA? Bobcats vs Philadelphia 6/10 (kurs 2.37) Timberwolves vs Bucks 6/10 (kurs 1,96) OKC vs Utah Jazz 4/10 (kurs 5,00) Sacramento Kings vs Indiana Pacers 7/10 (kurs 1,85). Co do Bobcatsów to mam przeczucie i to takie dosyć silne.
 
Wiem że faworytami Sowiński i Kułak nie są, ale granie na wszystkich faworytów opłaca się tylko przy dużych stawkach, przy tak małych trzeba liczyć na niespodzianki :-)
 
Bo ja wiem czy ten Strus jest na tyle dobry, żeby pokonać, nawet nie w pełni dysponowanego Kułaka? Im bliżej walki tym coraz bardziej w to wątpię i czuję, że Kułak może go po prostu zjeść. Sowiński może i jest słabszy technicznie w stójce ale ma wszystkie atuty, żeby wygrać to starcie. Nawet jak stawki byłyby wyrównane to stawiałbym na Kornika.
 
Ja pograłem na Strusa, ale rozdzielam szansę 50/50. Zagram też Solo na Kornika za dyszkę, wallaca i martina. Może się skuszę na Kendalla...
 
Moim skromnym zdaniem Strus obije Kułaka,ale powodzenia ;) (sam powiedział że jesy na 40% swojej szczytowej fortmy )
 
w starciu z Brazylijczykiem Strus mnie zawiódł , i wypadł średnio bardziej bym się skłaniał ku Kułakowi który mimo wszystko jest bardziej doświadczonym zawodnikiem i to powinno zdecydować o wygranej , inne typy to Borys , Iro - bez większego przekonania ale liczę na niego , oczywiście Mamed , Magic Mike - który troche ostatnio trochę mało medialny co jest w jego przypadku dziwne ( takie mam wrażenie ) , ja bym postawił Borys + Mamed + Michał + ew. Horwich ale też jego um. mnie nie przekonują
 
Najwięszkym pewniakiem jest dla mnei borys, po stronie Saidova jest tylko moim zdaniem siła,zresztą zobaczymy jutro :)
 
jakbym mial wytypowac cala gale oprocz kobiet to stawialbym borysa, mameda, michala, strusa, iro i horwicha. strus jak dla mnie zje kulaka, w tej walce moim zdaniem szanse sa podzielone 75%-25% na korzysc piotrka
 
Mam tak samo jak Ty :) (oczywiście nie wliczając Mameda, na którego jeśli ktoś stawia w bukmacherce to jest to dla mnie bardzo dziwne) To moja drabinka zawodników, których typuję na zwycięzców ułożeni w kolejności od najpewniejszego do najmniej pewnego :



Mamed, Borys, Horwich, Materla, Strus, Kowalkiewicz, Iro,



Gala o dziwo ciężka do wytypowania (bo pamiętam, że zazwyczaj obstawianie KSW przychodziło mi łatwo i wygrywałem spore sumki)
 
2rf7mns.png




będą emocje :-)
 
Szalejesz. Kornik jest jak dla mnie przy całej sympatii i kibicowskiej wierze sporym underdogiem i osobiście nie obstawiłbym też Khaliboba. Kurs 1.10 to jakiś żart.
 
Kursy na Strusa spadły z 2,25 na 2,00.



Pograłem za 2 złote Tonego Harveya w kombinacji z Kornikiem, 34 do wygrania :P
 
uważam, że silniejszy jest Aslambek a szanse są wyrównane. Buki za bardzo biorą pod uwagę ostatnią walkę Aslana. Możesz się przejechać co najmniej na 2 typach. Borys vs Aslan i Kornik z Jewtuszko. Jewtuszko ostrożniej podejdzie do tematu, nie da się zaskoczyć. Będzie kontrolował walke w stójce.
 
Ładna sumka Ropniak :-)
Strusiu nabiera mocy widzę, miałem obstawiać właśnie na niego ale się powstrzymałem z kuponem. Zaskakująca gala może być.
 
Na J. Silve był dobry kurs kiedy jeszcz miał walczyć z Horwichem koło 3 zeta a wydaje mi się że rozniósłby Matta miałem się skusić na to ale widzicie...
 
panowie zawsze obstawiam na ekspekt ale tam nie ma wszystkich walk jaki internetowy buk polecacie?
 
Na kilka godzin przed rozpoczęciem widowiska kursy u bukmachera betsafe prezentują się następująco:

Krzysztof Kulak • Piotr Strus 1.71 • 2.07

Terry Martin • Matt Horwich 3.40 • 1.28

Aslambek Saidov • Borys Mankowski 2.36 • 1.55

Artur Sowinski • Maciej Jewtuszko 3.60 • 1.26

Michal Materla • Rodney Wallace • 1.22 • 4.00


Mamed Khalidov • Kendall Grove • 1.16 • 4.80




Ja osobiście zastanawiam się nad postawieniem 1 jednostki na Martina.


I jako ciekawostka:


http://www.oddsportal.com/volleyball/greece/a1-2012-2013/kifisias-panathinaikos-1484660/

Doszły mnie słuchy że zawodnicy gospodarzy stawiają przeciwko sobie u bukmacherów. Drużyna jest w kryzysie, nie dostają wypłat. Kursy lecą ostro w dół. Typ warty uwagi.
 
Back
Top