Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Okami,Shield,Bendo (przeciwko temu co mówi mi serce),Bermundez,Pague,Hamman,Stone,Lentz, USA (kobiety siatka) vs Brazylia i na Francje w ręczną za 20 zł postawiłem, wygrać można 616.70zł (na stronce STS podlicza na 645). Ktoś na bank wtopi , dlatego tylko 20 zł.
 
Kusi mnie zagrać na Edgara. Pamiętam jak był underdogiem w walce z Penem i 2 x okazał się lepszy. Za drobne można zagrać.
 
markhunto



napisałes w jednym temacie "Ja stawiam 1,55 max na Silvę. Jak będzie więcej to bardzo się zdziwię."



Kurs na Ericka Silve na pinnacle wynosi 1.909 wiec na bah będzie między 1.7 a 1.8
 
Zdarzyło się wam, że któryś z portali bukmacherskich zablokował konto lub ustanowił limit? Chłopaki z insomni podobno mieli taki problem z unibetem.
 
Wychodzi, że najlepiej grać małe kwoty razy wiele buków. Trochę głupie pytanie: to zablokowanie polegało na tym, że nie mogliście wypłacić nawet pieniędzy, które wpłaciliście?
 
Czasami ciężko przewidzieć przebieg walki, a co dopiero iracjonalną decyzję punktowych - chyba, że walczy Japończyk albo punktuje Cecil Peoples...
 
W Polsce oczywiście 'liberałowie' z plaformy więdzą lepiej co jest dobre, a co nie...
 
Przecież te strony nie są zarejestrowane w Polsce, a od wygranych nie płacisz podatku.
 
Większość internetowych buków jest zarejestrowana tam, gdzie jest podatek 0% w UE.
Dwa razy podatku się nie płaci w UE. :-)
 
Są zarejestrowani tam, gdzie jest to legalne. Przy wysokich wygranych należy się spodziewać kontaktu z urzędem skarbowym.
 
Jak się wygra większą sumkę to trzeba im zgłosić, że się wygrało i opłaciło podatek 0% tam gdzie jest zarejestrowany buk i tyle.
 
Możliwe, że coś się zmieniło ostatnio w przepisach europejskich, ale kiedyś nie było to takie proste.
 
A wiesz, gdzie jest zarejestrowany Pinnacle? Dobrze pamiętam, że w Australii? Jak tam wygląda sprawa podatku?
 
Back
Top