Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jeśli planujecie jednak zagrać Machide to zastanówcie się nad opcjami z wyższymi kursami np.



Machida wins by TKO/KO - 3.45



Machida przez poddanie - 14.0 (u niektórych buków tylko 6.0)



Można postawić tylko 10 zł i zarobic więcej niż stawiając 200 zł na wygraną Machidy. A przegrana nie zaboli



Wcale bym się nie zdziwił gdyby w klinczu Machida wychaczył Badera swoją podcinką i nie poszedł do poddania. A jak historia pokazała jeśli Bader przegrywa to właśnie poprzez sub
 
mam konto nad bet-at-home a tam tylko wygra lub przegra wiec slabe mozliwosci... mam watpliwości czy ryzykowa 200zl aby wygrac 50zł tylko... a wczoraj byłem prawie pewny. Oglądałem sporo jego walk i znam jego potencjał ale w MMA jeden strzał moze wiele zmienic.. a tak btw wiecie czemu nie chce mi sie pisac "c z kreseczka"
 
Saku, na Pinnacle przed galą pojawia się szersza oferta? Obecnie dostępny jest tylko wybór zwyciężcy i w dwóch głównych walkach opcja over/under, odpowiednio, 3,5 i 2,5 rundy.
 
Na pinny więcej opcji nie będzie. Najszersza oferta w www.5dimes.com



min.



Rua by submission 11.0



Machida by submission 14.0



Handicap punktowy na Vere +3.5 punktu 3.3



Handicap punktowy na Badera +3.5 punktu 2.6



to tyle z ciekawszych



aha na 5dimes można obstawiać gale UFC Live - w trakcie trwania walki :-)
 
Na bah na razie nie pojawiła się jeszcze oferta na dzisiejsze UFC, mam nadzieję (choć bardzo małą), że jeszcze się pojawi.
 
@up

Napisałem do nich kilka dni temu.

Dostałem wtedy odp:

"Oferta naszego serwisu aktualizowana jest na bieżąco i uzależniona od naszych bukmacherów.
Prosimy o aktywne śledzenie naszej strony internetowej i aktualnej oferty zakładów.
Pana uwagę skierowaliśmy do odpowiedniego działu i postaramy się o uzupełnienie naszej oferty."
 
Napisałem wyżej: "Napisałem do nich kilka dni temu."



I zawsze wrzucali dzień po moim mailu.
 
Varner ma bardzo dobrą stawkę, nie ryzykowałbym natomiast Shogun, myślę, że może mieć trochę problemów ze stójką Brandona ale obym się mylił. Machida, jeżeli jest dobrze przygotowany a wszystko na to wskazuje jest raczej pewniakiem ale za 1,25 raczej nigdy nie gram. Pojedynczy z Varnera sam bym zagrał ale ten jebany bah nie zrobił oferty do tak kozackiej gali. ;/
 
Ja złamałem swoja zasadę i postawiłem 1200zł na Shoguna, do wygrania jest 1519zł. Nie gram zwykle takich niskich kursow ale chce zaczac od zwyciestwa na pinnacle i 319zł to dobry zysk jak na poczatek. Jak dla mnie era Brandona Very skonczyla sie w 2006 roku, od 2007 ten zawodnik zdecydowanie obnizyl loty, jest slabszy we wszystkich aspektach i jedyne czego sie obawiam to 4 i 5 rundy jesli do takiej dojdzie. Wtedy moze miec przewage bo Shogun sie zmeczy ale raczej jestem optymista
 
Era Very tak na dobra sprawe nigdy nie istniała a a pewno w LHW-Slipmych 319 zl to dobry początek ;-)
 
Shogun z UFC 113 juz chyba nie wroci, slaba walka jak na jego potencjal ale i tak zniszczyl Vere mimo, ze ten byl chyba w zyciowej formie. Teraz trzeba cos zagrac na UFC 150
 
Skończ pierdolić głupoty chociaż w tym jednym temacie, który ciebie kompletnie nie dotyczy.
 
Jesli mnie kaczka pytasz to ogladajac walke znalem wynik z jednej przyczyny. Wszedlem obejrzec walke na stronke bo nie moglem ogladac na zywo i zobaczylem komentarze pod spodem "lol" i od goscia o nicku Brandon Vera "I was amazing last night" czy cos w tym stylu to mnie nerw wzial i wbilem na mmarocks zobaczyc wyniki i nastal spokoj. Gdybym ogladal na zywo to dobre emocje
 
Święte słowa Tens,możesz sie tutaj nie wypowiadać kaczka? redkacja moze mu z automatu nabić 10 tys komentów? wtedy zapewnie sie uspokoi i nie bedzie sie wciskal w kazdy temat :-)
 
Wy serio nie widzicie tego, ze takim gadaniem i czepianiem sie ciagle kaczki, go nakrecacie ? Przeciez na takiej "wojence" z userami on tu nabil pewnie z 30% postow.
 
20:00 Rafal Moks - Borys Mankowski | KSW | Mieszane Sztuki Walki
Zwycięzca meczu

1 2.15 2 1.65
20:00 Kamil Walus - Jacek Wisniewski | KSW | Mieszane Sztuki Walki
Zwycięzca meczu

1 1.33 2 3.10
20:00 Anzor Azhiev - Paul Reed | KSW | Mieszane Sztuki Walki
Zwycięzca meczu

1 1.22 2 4.00
Sobota, 15 Wrzesień
21:00 Marcin Rozalski - Jerome Le Banner | KSW | Mieszane Sztuki Walki
Zwycięzca meczu

1 3.55 2 1.27
Sobota, 15 Wrzesień
22:00 Mariusz Pudzianowski - Christos Piliafas | KSW | Mieszane Sztuki Walki
Zwycięzca meczu

1 1.44 2 2.65
Sobota, 15 Wrzesień
23:00 Jan Blachowicz - Houston Alexander | KSW | Mieszane Sztuki Walki
Zwycięzca meczu

1 1.30 2 3.30



betsafe

napewno zagram na Pudziana Janka i Walusia =2,49
 
Back
Top