Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

RaV



To ile postawiłes na Hectora? Moim zdaniem nie stawia sie na walki w ktorych jest taki maly kurs jak 1.25 i to mnie uratowalo bo gdyby kurs byl 1.5 to kilka stow zabrali by mi sedziowie tej walki. W ogole nie stawialem na ta gale a teraz zaluje bo myslalem o kombinacji na Barao i Jimmo ale trudno, na 150 postaram sie cos wyczarowac
 
Lombard wygrał? A jakim prawem? Dostając więcej ciosów w twarz? To , że na niego postawiliście , nie oznacza , że musiał wygrać. Chętnie poznam Waszą argumentację , która wyraźnie pokaże , że Hector to wygrał.
 
www.mmafighting.com/ufc/2012/7/21/3172723/ufc-149-live-blog-hector-lombard-vs-tim-boetsch







Podobnie walke ocenili specjalisci z Sherdog.com i wiekszosc specjalistow majacych duze pojecie o tym sporcie



Radze poczytac kryteria oceniania walk MMA , co sie punktuje w 1 kolejnosci, jesli to przeczytacie i nadal bedzie uwazac, ze Boetsch wygral to chyba panowie trzeba sie na floret przestawic, tam o zwyciestwie decyduje ilosc celnych uderzen
 
czytam, ale oprocz dwoch sprowadzen lombarda nic wiecej sie nie wydarzylo, to co innego mialo miec wplyw? umiesnienie?
 
Widzisz Gaara dlatego penwie Tidzej i Venom nie chca Wam tlumaczyc punktacji bo to jak walka z wiatrakami. Wysłałem Ci link do strony w ktorej masz opisane po angielsku za co Hector wygral 2 rundy. Uwierz mi, że to nie są ludzie z łapanki tylko fachowcy którzy wiedzą co piszą, jak chcesz podam Ci linki do innych stron zajmujacych sie punktowaniem walk MMA i tam tez poczytasz dlaczego Lombard powinien wygrac. Po za tym poczytaj sobie kryteria oceniania walk, co sie punktuje w 1 kolejnosci. Co ja mam Ci wiecej napisac? Szczerze mowiac szkoda dyskutowac o tej zanujacej walce bo byla fatalna, jedna z najgorszych jakie widzialem w tej organizacji
 
wiem za co sie ocenia walki.

Going to give Lombard round three based on the trip and the takedown






tak wytlumaczyli wygrana runde 3 lombarda, to ja nie mam pytan, ze to jest lepiej liczone niz 10 zadanych wiecej ciosow przez boetscha.
 
Lombard-Boetsch-highlights.gif




choć z drugiej strony...


Fighter KD Sig. Str. Sig. Str. % Total Str. TD TD % Sub. Att. Pass Rev.

FIGHTS TOTALS
Boetsch 0 54 of 98 55% 57 of 101 0 of 9 0% 0 0 0
Lombard 0 26 of 77 34% 47 of 99 2 of 4 50% 0 0 0

ROUND 1
Boetsch 0 19 of 35 54% 19 of 35 0 of 3 0% 0 0 0
Lombard 0 9 of 28 32% 15 of 34 1 of 1 100% 0 0 0

ROUND 2
Boetsch 0 16 of 28 57% 16 of 28 0 of 2 0% 0 0 0
Lombard 0 10 of 26 38% 21 of 38 0 of 1 0% 0 0 0

ROUND 3
Boetsch 0 19 of 35 54% 22 of 38 0 of 4 0% 0 0 0
Lombard 0 7 of 23 30% 11 of 27 1 of 2 50% 0 0 0
 
no widzisz tar, a dla mnie tim wygladal lepiej i lombard mu nie zagrozil no bo czym? ze trafil raz middlekickiem i nic z tym nie zrobil?
 
Gaara Ty napisales nowe kryteria oceniania walk MMA i do nich sie stosujesz? Dlaczego nie chcesz przeczytac z czego sie sklada ocena danej rundy i co sie punktuje w 1 kolejnosci?
 
dales link, przeczytalem opis i oceny. wkleilem powod dlaczego dali 3 runde lombardowi. czego chcesz wiecej? ja tam niczego wiecej nie widzialem. i jakie kryteria sobie wymysilem skoro tam sie nic nie dzialo praktycznie?
 
Skuteczny parter i kontrola obszaru, wiesz co sie na to sklada? Powiedz co zrobil Boetsch zeby zapunktowac w tych plaszczyznach, to nie byl pojedynek na zasadach K-1 żeby dać mu wygraną rundę bo miał więcej niskich kopnięć
 
nie widzialem tam skutecznego parteru. jedno obalenie to skuteczny parter? chcialbym jeszcze wiedziec gdzie tam byla jakakolwiek kontrola obszaru oprocz oczywiscie obrony przed obaleniami
 
No widze, że poczytales i to mnie cieszy. Kazdy ma prawo do swojego zdania. To , ze Twojej oceny nie podziela chyba nikt z zagranicznych specjalistow ktorzy zjedli zęby na ocenianiu walk to juz inna sprawa







"hubi ja juz 3 razy o to pytalem w wynikach z gali i jeszcze mi nikt nie odpowiedzial"







Ja Ci odpowiedziałem dlaczego moim zdaniem wygrał Lombard, podałem Ci argumenty i z mojej strony to wszystko
 
przeczytalem to co wkleiles strone temu i to jest dla mnie kpina. dla mnie jest wazne, ze to sedziowie podzielili moja opinie, a nie eksperci, bo jak wiesz to nie oni decyduja o wyniku walki
 
1 raz widze na tym forum, zeby dla kogos punktacja sedziow ringowych byla podstawa to przyznania sobie samemu racji. Ja wiem, ze trzeba ratowac jakos swoje zdanie w obliczu braku argumentow ale akurat w UFC wiele decyzji sedziowskich jest po prostu zlych i dyskusja na ten temat moze zamienic sie w "neverending story" dlatego nie chce zaczynac dyskusji w tym temacie. No nic niech kazdy sobie sam odpowie czy decyzja sedziow ringowych w UFC to mekka sprawiedliwosci w tym sporcie
 
braku argumentow? ja juz swoje podalem, ale widze, ze jak ktos nie podziela twojego zdania to nie moze miec racji.





1 raz widze na tym forum, zeby dla kogos punktacja sedziow ringowych byla podstawa to przyznania sobie samemu racji.






sam sobie to wymysliles? czy potrzebowales pomocy?
 
Wymysliłem niby sam ale potrzebowałem Twojej pomocy. Natchnąłeś mnie, dzięki Tobie zrozumiałem , że sędziowie się nie mylą. Frankie Edgar rzeczywiście sprawiedliwie wygrał 1 walke z BJ Pennem, Roy Jones Jr. sprawiedliwie wygrał z Pawłem Glazewskim a moim number one stal sie Leonard Garcia ktory wszystkie walki wygrywa jednak bez kontrowersji i zawsze zaslugiwal na wygrana !
 
Aż sobie przed chwilą 3 runde ponownie obejrzałem. Jeszcze front kick na ryj Lombarda doszedł, o czym ekzsperci nie wspomnieli. Faktycznie niewiele sie działo. Raczej Lombard "parł" do przodu. Próba obalenia przez Tima Lombard wybronił (nie dużo brakował, by fajny rzut mu na dodatek wyszedł). Jego obalenie było skuteczne natomiast, choć za dlugo Tima na glebie nie utrzymał. 1 mocne kolano i drugie slabsze w klinczu doszło do bebzuna Hectora . Inne ciosy to lowkicki Boetcha i middle kicki Lombarda (ogólnie słabe kopniecia z obu stron). Jeśli ja mialbym punktować tę rundę, z czystym sercem dałbym remis 10:10



I w calej walce remis
 
splipmych - miałem go w dublu. Duble gram rzadko, ale tym razem skusiłem się niepotrzebnie. łączny kurs miałem 1.75. Tragedii specjalniej nie ma. Grund to dobrze przeliczyć sobie stawkę procentową w stosunku do budżetu. Ja zazwyczaj gram od 2 do 10% w zależności od prawdopodobieństwa trafienia.
 
Trochę fuksem wszedł mi ten Boetsch ale ciesze się bo połowa wakacji się zwróciła. Walki jeszcze nie widziałęm (oglądne se całą galę dzisiaj wieczorem) ale po komentach widzę, że szału nie było i decyzja kontrowersyjna.
 
Zastanawiam się nad założeniem konta internetowego, tylko zastanawiam się w jakiej firmie. Jakie polecacie z własnego doświadczenia i które mają zazwyczaj największe kursy ?
 
Back
Top