Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Mi się nie podoba właśnie interface bet365. Trzeba sie oklikac zanim znajdzie się dane zdarzenie. Do tego dochodzą niższe kursy i co tu dużo mówić, limitują szybko wygrywających graczy. Na zdarzenie ht/ft miałem ostatnio max 10 euro... dopiero trader musiał zatwierdzić trochę większą sumę.
 
Jeśli chodzi kursy pod mma to nie ma co porównywać. Pinnacle pod tym względem jest zdecydowanie lepsze.
 
Czasami lubiłem zaryzykować z podwójnym zdarzeniem i nieźle na tym wychodziłem, ale jak teraz wrócę, to raczej na Pinnacle.
 
Jak nie macie pojęcia, to nie wprowadzajcie ludzi w błąd - niektóre zdarzenia na pinnacle można grać w kombinacjach.
 
Dawno tam nie grałem, ale z tego co pamiętam, to parę godzin przed galą (przynajmniej UFC - innych chyba nie grałem) pojawia się taka możliwość, ale oczywiście grając akumulowane zakłady, automatycznie kursy są obniżane.



Osobiście najchętniej gram na bet365 i w przeciwieństwie do kolegi saku, limitów nigdy nie miałem (szły zapytania do tradera, ale ZAWSZE akceptowali), a śmiem twierdzić, że grałem za stawki, jakich nikt na forum nie gra.
 
Mam takie ogólne pytanie: ilu z Was jest u bukow na plusie?


Ja jestem na niewielkim (do tego gram za symboliczna kasę).
 
@Cinoj



Myślałem że skro jesteś taki tajemniczy to na fotce będzie 20000 a nie 1000zł.



Nie przesadzaj z tymi stawkami.



Ja np. na bwinie czasem też mam ograniczenia na mecze PLH np do 750 zł
 
Bwin to bukmacherski śmieć. Kumpel ugrał u nich z 5 dyszek z 2k i mu zablokowali konto bez podania przyczyny. Kursy też słabe. Nie polecam absolutnie.
 
No to przeszedlem z bet at home na pinnacle. Mam nadzieje, ze przyniesie mi szczescie. Co do braku mozliwosci kombinacji rozpracuje sobie jak to wyglada ale i tak wole grac pojedyncze walki za wieksza kase, wtedy wiecej zarabiam
 
Zanim spadną kursy:



Joe Lauzon @ 1.88 pinny 3/10


Wagner Prado @ 5.8 pinny 1/10


Manny Gamburyan @ 1.67 pinny 3/10


Cole Miller @ 1.77 pinny 3/10


Oli Thompson @ 2.8 pinny 2/10


John Moraga @ 2.65 pinny 3/10
 
@ slipmych



Wyświetla mi się jedynie komunikat, że logowanie się nie powiodło, mimo że z pewnością wpisuję poprawne Client ID oraz Password. Próbuję zmienić hasło, ale strona cofa mnie do punktu wyjścia.



Olewam to, zostanę na BAHu - rodziny z tego nie utrzymuję :-)
 
22:00 Cole Miller - Nam Phan
1 1.70 2 2.17
22:00 Joe Lauzon - Jamie Varner
1 1.83 2 1.98
22:00 Josh Grispi - Rani Yahya
1 1.60 2 2.35
22:00 Lyoto Machida - Ryan Bader
1 1.28 2 3.74
22:00 Manny Gamburyan - Michihiro Omigawa
1 1.64 2 2.28
22:00 Mauricio Shogun Rua - Brandon Vera
1 1.25 2 4.00
22:00 Mike Swick - Damarques Johnson
1 1.47 2 2.70
22:00 Phil Davis - Wagner Prado
1 1.16 2 5.29
22:00 Phil De Fries - Oli Thompson
1 1.47 2 2.70
22:00 Ulysses Gomez - John Moraga
1 1.50 2 2.60


expekt
 
Witam wszystkich,
jestem na forum od dosc dawna aczkolwiek jest to mój chyba pierwszy post więc chciałbym sie przywitac. A teraz do rzeczy zamierzam postawic 200zł na machide i taka prośba do was czy jest sens bo kurs w miare niski 1,25 na BAH a dla mnie sporo kasy te 200? Czy Lyoto jest az tak zdecydowanym faworytem ze bez problemu mozna na niego stawiac?
 
Machida jest klasowym zawodnikiem, z dobrą obroną obaleń i mocną pracą z pleców. Przegrywał z Shogunem, Rampagem (tutaj niesłusznie według wielu osób) i Jonesem - którego zlał w pierwszej rundzie, ale poległ niestety w drugiej.
Bader jest mocnym zapaśnikiem z pierdolnięciem w łapie, ale nie ma "tego czegoś". Ja jestem spokojny o zwycięstwo Lyoto, ale sam bym bał się 200zł postawić. Ale stówe polecam ci zaryzykować.
 
Machida walczy z kontry na wstecznym biegu, więc zawsze istnieje ryzyko, że w oczach sędziów przegra wygraną walkę. Zresztą Bader to bardzo solidny rzemieślnik, dlatego przy takim kursie odpuściłbym granie Brazylijczyka.
 
Bader jest mega przehajpowanym zawodnikiem. Ani nie jest świetnym zapaśnikiem, stójka kwadratowa, nie wiadomo w sumie, jak znosi ciosy. Ale Tens niestety ma sporo racji. Mimo to, ja planuję grać na Machidę.
 
Back
Top