Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jordan na przerazonego wyglądał na tym ważeniu. Szanse dalej uważam 50/50 ale jak sie chlopak w klatce tak bedzie stresowal to zle skonczy
 
Boetsch mega zestresowany, po staredownie zobaczcie, że Dana podał mu rękę, a ten nie zauważył. Ciekawe, czy nasze "oceny" przełożą się na walki. Edit: kurde, nie zauważyłem, że to temat bukmacherski, sorry. Ale od biedy też może być.
 
Wtf ,na sportingbet Jordan jest faworytem :O 2.00 na Kongo , 1.75 na Jordana...



@up



Perosh i Jordan zjebią Ci kupon :D
 
Chodzi Ci o najwyższe kursy czy mnogośc opcji np. walka wieczoru, metoda zwycięstwa itp? I czy layout z polskim językiem czy angielskim?
 
jesli chodzi o mnie to mnogosc opcji, wiem, ze na expekcie jest dobra oferta, ale to tez nie to co bym chcial. najlepiej, zeby szlo robic przelew z paypala, ale to chyba tylko bwinie idzie a tam lipa jest
 
p24 masz praktycznie w każdym buku , z paypal nie robiłem więc nie wiem na czym dokładnie polaga różnica , p24 kasiore masz w ciągu 2-10 min na buku
 
saku, wolalbym z polskim. Chodzilo mi glownie wlasnie o mnogosc jak i ilosc zakladow, bo np na takim bah'u, to za wiele walk nie mozna obstawiac, juz nie mowiac wlasnie o sposobie np zakonczenia walki. Sprawdze na dniach Expect.
 
Riddle nie będzie miał swojego trenera w kornerze. Może warto się skusić teraz na Clementsa.
 
Przepraszam wszystkich za moje namawianie na Fabera. Mam nadzieje, ze wielu sie nie zasugerowalo. Sorrry :/
 
Trzeba mieć gdzieś archiwum pozytywnych rezultatów, dysponować wiedzą, dojścia do dobrych informacji/insiderów itp
 
Gratulacje wszystkim ktorzy postawili na Boetscha. Dalej twierdze , ze Hector to lepszy zawodnik i gdyby "chciał" walczyc a nie robic cyrk to by wygral. Jestem zazenowany ta walka i ta gala. Szkoda mi UFC bo ta organizacja zasluguje na zawodnikow ktorzy chca walczyc a nie takich jak Lombard czy Kongo ktorzy zrobili wczoraj wszystko zeby spierd*lic ludziom humor.







Swoją drogą Lombard powinien ta walke wygrac i sedziowie zrobili prezent przeciwnikowi ale i tak gratulacje dla tych ktorzy postawili na Tima
 
dawałem Lombarda 10/9 a jak dla mnie to stawka bardzo duża. Zazwyczaj stawiam 4-5/10. Wtopiłem najniższą Polską krajową, przez to, że sędziowie chcieli dać pstryczka w nos Lombardowi i godnie powitać go w UFC. Ch...j mnie obchodzi jak beznadziejna była ta walka. Lombard ją wygrał!



Saku jak masz dostęp do Unique jeszcze to daj znać na prive jakie to nowe forum w którym się udzielasz. Postaram się do niego dostać. Mój nick na Unique to kwadrat83.
 
Back
Top