Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

to jedyny buk jaki wystawił kursy na ksw 20 więc im bliżej gali tym kursy będą się bardziej kształtować i wyrównywać



ufc

Nik Lentz - Eiji Mitsuoka 1.28 3.40
Dennis Bermudez - Tommy Hayden 1.33 3.10
Ken Stone - Erik Perez 1.75 1.98
Jared Hamman - Michael Kuiper 1.77 1.96
Dustin Pague - Chico Camus 1.52 2.40
Justin Lawrence - Max Holloway 1.70 2.05
Yushin Okami - Buddy Roberts 1.17 4.55
Donald Cerrone - Melvin Guillard 1.32 3.15
Jake Shields - Ed Herman 1.50 2.45
Ben Henderson - Frank Edgar 1.52 2.40

tobet
 
Na pewno nie uważam Anzora za największego pewniaka na karcie za jakiego mają go te kursy. Ale IMO rozkład szans wychodzi jakoś 60-40 dla Czeczena więc tak, jest dla mnie faworytem.
 
Zakładam konto na Betclick jeżeli ktoś chce moge podać go jako polecającego tylko szybko bo nie będę długo czekać:)
 
@Kukul24

dość surowe warunki mają: )

polecony musi zarejestrować się w BetClick
- wpłacić co najmniej 70 zł (20 • )

-obrócić kwotę przynajmniej 100 zł (35 euro)

- zawrzeć min. 10 zakładów sportowych o kursach powyżej 2.0, na różne zdarzenia posiadające co najmniej 3 możliwości.

Wpłaty dokonane przez serwis Moneybookers Paysafe Card NIE wliczają się do promocji.

Zakłady LIVE nie są objęte promocją.

Dopisanie osoby spełniającej warunki nastąpi po 24 godzinach od zawarcia ostatniego zakładu.
 
Wpłaciłem 100zł na początek żeby wszystkiego od razu nie przegrać zobaczymy co z tego wyjdzie:P
 
jeszcze od nich nie udało mi się wypłacić:-) ostatnio wtopiłem na Lauzon-Varner. Od jakiegoś czasu wolę jednak stacjonarnego buka, chyba że nie zdąże i pozamykają to wtedy betclick. Powodzenia życzę, może Ty ich zrujnujesz; )
 
Nie musi się podkładać, Płocki Barbarzyńca i tak go zdominuje, przecież ma zabójczą stójkę.











Tak serio to nie. To już nie ten sam Le Banner, ale powinien sobie poradzić.
 
Kurwa , w STS nie ma zakładów na te UFC .... A jedyna większa sieć bukmacherska w okolicy to STS, więc wszystko w dupe.
 
Rownież uważam, ze Guilard nie jest bez szans i po kursie powyżej 3,00 postawiłbym coś na niego.
 
Ja za 20zł zagram na Edgara, na bahu jest za 2,50. Pewnie Bendo to wygra ale Edgar ma tak mocne atuty, ze za 2,50 grzechem byloby nie postawic.
 
Markhunto nie graj ! Bedzie jak z Lombardem :-)



Jeszcze jakas tu klatwe rzucisz :-)
 
dla mnie to te kurst są przesadzone i powinny być w okolicach 1,75-2,2 , ale za 1,5 nie zagram na Bensona bo Frankie jak wyżej ma atuty
 
Ja gram za 300zł Cerrone, za ten kurs na Pinnacle grzech nie zagrać



Shields wydawal sie byc dobra opcja ale nie wiem jak odbije sie na jego dyspozycji przybieranie na wadze



Benson za 1.5 to dobra opcja. Nie obstawie tylko dlatego, ze walka powinna dotrwac do decyzji a ze wzgledu na duza ruchliwosc tego malego sedziowie mu pomagaja wiec nie bede ryzykowal
 
Henderson 1.50

Herman 2.62


Kuiper 1.96




cross za 40 zl

Jakoś nie widze shieldsa w tym pojedynku tak jak i w ufc

Kupier mimo przegranej z Natalem pokazał się z dobrej strony i powinien sobie lekko poradzić z Hammanem

Bendo powtorka z rozrywki
 
2,75 na Edgara ?? Wow!! Spodziewałem się, że to Bendo będzie w tej walce underdogiem. Trzeba to obstawić :) A i jeszcze Holloway za 1,80, też kosmos. W Shieldsa juz też zaczynają powątpiewać jak wrzucają go za 1,50. Z kim jak z kim, ale z Hermanem nie powinien mieć zbyt dużych problemów.
 
Back
Top