Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

To, że Lombard jest bardzo mocno przeceniany to jestem pewien ale czy ąz na tyle, żeby nie poradzić sobie z twardym i mocno bijącym Boetshem? Wg mnie całkiem możliwe, więc jednak postawię te 50zł.
 
Ja miałem nadzieję na jakiś błąd buków i kurs na Lombarda 1.5 ale widać połapali się w sytuacji. Boetsch w ostatnich 6 rundach przegrał 3. Nick Ring wypunktował go w pierwszej. Okami zrobił sobie z niego worek treningowy w dwóch pierwszych rundach. Lombard stylistycznie nie mógł dostać lepszego rywala pod siebie. Jest szybszy w stójce, zadaje więcej uderzeń, będzie mógł przenosić walkę do parteru. Boetsch to zawodnik który jeśli wygra z Lombardem to w taki sam sposób jak z Okamim, jakiś "desperacki" nokaut bo jestem pewien, że nie ma narzędzi żeby wygrać na puntky. Pytanie tylko czy uda mu się posłać na deski zawodnika który nigdy nie dostał KO? Moim zdaniem nie
 
@ slipmych



W rewanżu JDS vs Cain zdecydowanie będę stawiał na Caina. W ostatniej walce z Silvą wyglądał lepiej niż JDS z Mirem, a kurs na niego będzie sporo większy niż na JDSa.
 
Be eS



"Styles Make Fights" - ludzie nie widzieli przed pierwszą walką i nie widzą przed drugą, że obrona obaleń Dos Santosa, umiejętność powrotu do stójki i boks to przeszkoda której Velasquez nie jest w stanie przeskoczyć. Dobrze, że Junior drugi raz udowodni kto jest królem tej kategorii wagowej. Swoją drogą ciekawe jakie żałosne usprawiedliwienia znajdą fani Velasqueza po jego drugiej porażce z Juniorem?
 
Skusi się ktoś z Was na Kongo? Kurs x 2,00 to jest wg mnie jakaś masakra, spodziewałem się, że Kongo będzie w okolicach 1,40.
 
Ja sie nie skusze, Kongo w ostatnich 3 walkach zaprezentował się poniżej oczekiwań, moim zdaniem bardzo słabo. Jego kariera w UFC chyba dobiega konca. Fakt faktem przeciwnik też nie jest bardzo grozny ale nie zdziwie sie jak Greg Jackson przygotuje swojemu zawodnikowi taktyke ktora zaowocuje zwyciestwem. W sumie 50 na 50 jak lubisz hazard to postaw
 
Jak mi dolecą inindze na konto to się skusze.Na dzień dzisiejszy nie jestem wcale przekonany do przeciwnika Kongo
 
Ja na pewno nie dam na Kongo. The Savage jest konkretnym dzikiem i nie zdziwiłbym się gdyby Kongo przegrał w pierwszej rundzie.
 
J.w na Kongo nie stawiam a Jordan także nie przekonuje wygrywał z dobrymi kelnerami więc walka może pójść w 2 strony.



Kasa leci na Barbariana + jakąś walkę do combosa.
 
Ja stawiam dosłownie parę złotych na Kongo i Lombarda ;) Dla mnie Cheick jest zdecydowanym faworytem, mimo, że żabojad :D (nie lubie ich). Paść od ciosów Hunta to żaden wstyd.
 
Ładnie pięknie tylko, że wygra Barao i Jordan...reszta Ok :-)
 
22:00 Attila Vegh - Emanuel Newton
Bellator
1 1.98 2 1.83
22:00 Bryan Baker - Karl Amoussou
Bellator
1 1.64 2 2.28
22:00 Marius Zaromskis - Waachim Spiritwolf
Bellator
1 1.33 2 3.37
22:00 Paul Daley - Rudy Bears
Bellator
1 1.17 2 5.06
22:00 Travis Wiuff - Tim Carpenter
Bellator
1 1.33 2 3.37


-------------------------------------------------------------------


22:00 Anton Kuivanen - Mitch Clarke
UFC 149
1 1.58 2 2.40
22:00 Brian Ebersole - James Head
UFC 149
1 1.25 2 4.05
22:00 Bryan Caraway - Mitch Gagnon
UFC 149
1 1.47 2 2.70
22:00 Daniel Pineda - Antonio Carvalho
UFC 149
1 1.43 2 2.86
22:00 Fransisco Rivera - Roland Delorme
UFC 149
1 1.83 2 1.98
22:00 Hector Lombard - Tim Boetsch
UFC 149
1 1.28 2 3.70
22:00 Matt Riddle - Chris Clements
UFC 149
1 1.64 2 2.28
22:00 Nick Ring - Court McGee
UFC 149
1 1.85 2 1.96
22:00 Renan Barao - Urijah Faber
UFC 149
1 1.50 2 2.60
22:00 Ryan Jimmo - Anthony Perosh
UFC 149
1 1.58 2 2.40
22:00 Shawn Jordan - Cheick Kongo
UFC 149
1 1.71 2 2.15


expekt
 
Swego czasu typowalem sporu u bukow stacjonarnych oraz na bahu. Czasem sporo kasy udalo sie wyciagnac, a innym razem trzeba bylo oddac rownie duzo :-D


Jesli mialbym cos doradzic grajacym, to nie liczylbym na wygrana Barao. Moja sugestia to postawic na decyzje na Fabera sporo i podziekowac mi w niedzielny poranek.


Pozdrawiam serdecznie hazardzisci ;-)
 
Dobra pojechałem ostro! Po przeanalizowaniu wszysktich za i przeciw doszedłem do wniosku, że warto stawiać na Boetscha (x 3,60) i zagrałem na niego w pojedynczym za 100 i w dwóch kombinatach (po 20zł za każdy), w jednym z samym Kongo ( do wygranie 144zł) a w drugim z Kongo, Jimmo i Gagnonem (do wygrania 558zł). W niedziele o 2 00 mam pociąg i wypierdalam w góry na wakacje, więc nie obejrze sobie gali ale jak przyjadę to wypłacam z betathome zrobionego na tej gali tysiączka i raduje się, że wakacje miałem za darmo.



A teraz na serio. Wg mnie Boetsch jest mega kąskiem, żeby skusić się i zagrać. Szanse w tym starciu oceniam 50/50 i jeżeli Hector nie ustrzeli twardego Tima w 1 rundzie ( a to nie będzie wcale takie proste) to w kolejnych rundach Boetsch narzuci swoje tempo walki i sam wygra przez nokaut albo na punkty. Lombard mimo siły ciosu i szybkości ma trochę mankamentów w technice i do tego jego kardio też jest trochę podejżane. Przy takich kursach (1,25 do 3,60) wg mnie grzechem jest nie zagrać na Tima. Mocno liczę na dobry zarobek w tej walce.
 
Trudno, kurs jednak mnie skusił. Boetsch bardzo dobrze wygląda w wadze średniej a Lombard jest wg mnie strasznie przeceniany. Pewnie Ty, slipmych i bukmacherzy macie rację, ale ja wolę polegać na sobie. W żadnym wypadku nie zdziwi mnie wygrana Lombarda ale szanse w tej walce stawiam mniej więcej po równo.
 
Back
Top