Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nie na pałę a na dobry niski kurs.
:beczka:
Przypomniał mi się użytkownik Wojna i jego profesjonalny poradnik selekcji izydorów :lol:

wojna12121.jpg
 
^^ oczywiście to fame i rundy są 3 min, ale liczę że Rybak szybko wjedzie i postara się to zakończyć w 1 rundzie. Liza nie wydaje się jakimś walczakiem z charakterem
 
Liza nie wydaje się jakimś walczakiem z charakterem
Ja mam odmienne odczucia. Wydaje mi się że ta czarna Inez pokaże sporo charakteru, pytanie tylko czy wystarczy jej umiejętności bo ta Rybak jak na frika całkiem nieźle sobie radzi klatce.
 
Co do Fame, ja zastanawiam się nad, sam nie wierze Daro Lwem @3.55. W walce z Filipkiem nie wyglądał źle do czasu nokautu. Gabarytowo pewnie przewaga, doświadczenie również, ale co najważniejsze powinien mieć przewagę kondycyjną. Polecam, albo i nie. Obejrzeć walkę tego Natana. Brak kondycji już w pierwszej rundzie, ciosy pchane i przyjmowanie ciosów na głowę. Fart, że przeciwnik też nie miał siły uderzać i tylko to uratowało go przed nokautem.
 
Co do Fame, ja zastanawiam się nad, sam nie wierze Daro Lwem @3.55. W walce z Filipkiem nie wyglądał źle do czasu nokautu. Gabarytowo pewnie przewaga, doświadczenie również, ale co najważniejsze powinien mieć przewagę kondycyjną. Polecam, albo i nie. Obejrzeć walkę tego Natana. Brak kondycji już w pierwszej rundzie, ciosy pchane i przyjmowanie ciosów na głowę. Fart, że przeciwnik też nie miał siły uderzać i tylko to uratowało go przed nokautem.
 
Co do Fame, ja zastanawiam się nad, sam nie wierze Daro Lwem @3.55. W walce z Filipkiem nie wyglądał źle do czasu nokautu. Gabarytowo pewnie przewaga, doświadczenie również, ale co najważniejsze powinien mieć przewagę kondycyjną. Polecam, albo i nie. Obejrzeć walkę tego Natana. Brak kondycji już w pierwszej rundzie, ciosy pchane i przyjmowanie ciosów na głowę. Fart, że przeciwnik też nie miał siły uderzać i tylko to uratowało go przed nokautem.
Nie no nie zartujmy sobie. Pomimo tego ze natan to tez paralita i beztalencie to co przyjął na twarz to jego. Trzymal sie do konca. Daro potrafi odklepac drobna obcierke a na pewno chociaz raz natan go trafi
 
Nie no nie zartujmy sobie. Pomimo tego ze natan to tez paralita i beztalencie to co przyjął na twarz to jego. Trzymal sie do konca. Daro potrafi odklepac drobna obcierke a na pewno chociaz raz natan go trafi
Nie wiem dla mnie ten i ten to paralita, ale nie ma mowy bym pograł po kursie @1.22 tego Natana.


2 min i typ oddycha rękawicami
 
Co do Fame, ja zastanawiam się nad, sam nie wierze Daro Lwem @3.55. W walce z Filipkiem nie wyglądał źle do czasu nokautu. Gabarytowo pewnie przewaga, doświadczenie również, ale co najważniejsze powinien mieć przewagę kondycyjną. Polecam, albo i nie. Obejrzeć walkę tego Natana. Brak kondycji już w pierwszej rundzie, ciosy pchane i przyjmowanie ciosów na głowę. Fart, że przeciwnik też nie miał siły uderzać i tylko to uratowało go przed nokautem.
Nie bądź głupi kolego.. Sam fakt chęci stawiania na 49 latka z rekordem 2-11 który wygrał tylko z gościem który ma obecnie rekord 0-20 oraz z jakąś ulaną tłuszczem mini kulką mięsa jest delikatnie mówiąc niepoważne.
 
Nie bądź głupi kolego.. Sam fakt chęci stawiania na 49 latka z rekordem 2-11 który wygrał tylko z gościem który ma obecnie rekord 0-20 oraz z jakąś ulaną tłuszczem mini kulką mięsa jest delikatnie mówiąc niepoważne.
Dlatego wolałem skonsultować owe spostrzeżenia.
 
Nie wiem dla mnie ten i ten to paralita, ale nie ma mowy bym pograł po kursie @1.22 tego Natana.


2 min i typ oddycha rękawicami

Przypominajac mi ta walke tylko mnie utwierdziles ze na Dara to wystarczy zdecydowanie :D Steryd zebrał ile zebral, jakies ciosy wyprowadza, przetrwa to. W druga strone jeden czy dwa ciosy trafia darka i bedzie symulka. Tak to widze
 
Ciekawsze kursy.

J. Turner @1.6 - Hooker jest już raczej na równi pochyłej. Lepsze gabaryty Turnera i obicie Hookera zapowiadają zakończenie przed czasem.
B Green @1.55 - Tony był świetny, ale aktualnie poprostu ciężko go sobie wyobrazić nawet z Greenem. Pytanie jak szczęka Tonego i nastawienie, ale tutaj Green jest po prostu słusznym faworytem.
Volk @1.21 - pewnie wygra, ale kurs mizerny, a Yair jest nieprzewidywalny.
Chiesa @2.6 - kryptonit Hollanda to zapasy. Walka może wyglądać podobnie jak walka z Magnym. Pytanie tylko jak z nastawieniem u Chiesy. Droga do zwycięstwa jest łatwa w teorii, pytanie czy uda się ją wdrożyć.
Sterling @1.35 - nie zdziwi mnie wygrana przez poddanie. O Malley nadal mnie nie przekonuje. Sterling raczej obali i wyczaruje coś na ziemi. Mimo wszystko kurs niski a zawsze może paść jak w walce z Moraesem bo co by nie mówić Sean ma czym uderzyć.
Gaethje @1.9 - mimo wszystko patrząc na ostatnie występy i aktywność ciężko nie próbować gry na Gaethje. Jeśli będzie cierpliwy to ma jak najbardziej szanse ustrzelić Poirera. Kursy pewnie jeszcze wzrosną więc może warto poczekać.
 
Back
Top