Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ciekawsze kursy.

J. Turner @1.6 - Hooker jest już raczej na równi pochyłej. Lepsze gabaryty Turnera i obicie Hookera zapowiadają zakończenie przed czasem.
B Green @1.55 - Tony był świetny, ale aktualnie poprostu ciężko go sobie wyobrazić nawet z Greenem. Pytanie jak szczęka Tonego i nastawienie, ale tutaj Green jest po prostu słusznym faworytem.
Volk @1.21 - pewnie wygra, ale kurs mizerny, a Yair jest nieprzewidywalny.
Chiesa @2.6 - kryptonit Hollanda to zapasy. Walka może wyglądać podobnie jak walka z Magnym. Pytanie tylko jak z nastawieniem u Chiesy. Droga do zwycięstwa jest łatwa w teorii, pytanie czy uda się ją wdrożyć.
Sterling @1.35 - nie zdziwi mnie wygrana przez poddanie. O Malley nadal mnie nie przekonuje. Sterling raczej obali i wyczaruje coś na ziemi. Mimo wszystko kurs niski a zawsze może paść jak w walce z Moraesem bo co by nie mówić Sean ma czym uderzyć.
Gaethje @1.9 - mimo wszystko patrząc na ostatnie występy i aktywność ciężko nie próbować gry na Gaethje. Jeśli będzie cierpliwy to ma jak najbardziej szanse ustrzelić Poirera. Kursy pewnie jeszcze wzrosną więc może warto poczekać.
Yair udusi trojkatem jak Emetta, jest to trenowane :jimcarrey:
Sterling po tym kursiwie nedznym, smierdzi strasznie cos czuje ze bedzie kolorowy cyrk i sie odjebie...
Gejczi - Dustin go robi, prawdopodobnie tym razem udusi, nie graj tego Mordeczko.
Chiesa moze wylapac bombe bardzo szybko jak Hollandzik zawalczy madrze.
 
Była mała zmiana planów :cool:
Na jutro na nockę od Zabójcy Izydor (na dokładki do kuponów)

LFA 158 Katambawa @1.30 Fortuna

Zawsze też STS ma LFA w ofercie a do tej pory jeszcze nie dodali. Jak ktoś tam gra może do nich napisać. Mi akurat w ten weekend na STS (MMA) nie zależy tak bardzo.
Tam skupiam się na Boksie i bardzo mocnej kombinacji
 
Błoński za drobne @2.65 - gabaryty lepsze, kondycja lepsze. Jeśli Ferarri nie trafi cepem to ma szanse to Błoński ugrać. Dubiel i Kacper raczej ćwiczą a co z Amadeuszem to zagadka.
 
Odradzam stawianie na Gromadzkiego, wprawdzie walczy z pizdą ale to MMA gdzie Zadyma będzie debiutował, jak cwelari potrafił większość walki obalać Łaszczyka to anal Kwieciński też może to zrobić.
 
Odradzam stawianie na Gromadzkiego, wprawdzie walczy z pizdą ale to MMA gdzie Zadyma będzie debiutował, jak cwelari potrafił większość walki obalać Łaszczyka to anal Kwieciński też może to zrobić.
Zgadzam się, jeśli już grać to Alana, co by nie mówić, chyba cykl mu służy. Do tego zasady dają mu przewagę. Raczej WCA ma prostą taktykę na tę walkę obalić i tam poddać lub ugrać decyzję. Po kursie >2 można próbować bardziej doświadczonego zawodnika.
 
Ktoś analizował może walkę Taylor - Cameron. @1.8 na Katie przez dec wygląda bardzo ciekawie. Skoro z Serrano sobie poradziła to tutaj co może pójść nie tak:confused:. Wiem że rywalka niezła i z kategorii wyżej ale walka pierwszy raz u niej w Dublinie - wszystko mi się tutaj układa na oczywisty werdykt.
 
Ktoś analizował może walkę Taylor - Cameron. @1.8 na Katie przez dec wygląda bardzo ciekawie. Skoro z Serrano sobie poradziła to tutaj co może pójść nie tak:confused:. Wiem że rywalka niezła i z kategorii wyżej ale walka pierwszy raz u niej w Dublinie - wszystko mi się tutaj układa na oczywisty werdykt.

Chłopie Ty w ogóle analizujesz te walki, czy tak na pałę lecisz z typami?
 
Chłopie Ty w ogóle analizujesz te walki, czy tak na pałę lecisz z typami?
Widzę że na siłę chcesz błysnąć ale słabo idzie...
To nie był typ tylko zapytanie do ludzi z forum czy ktoś ma jakieś spostrzeżenia na tę walkę. Do tego służy forum, do wymiany poglądów. Na pewno nie kierowałem tego w twoją stronę bo ty nie masz pojęcia o sportach walki.
 
Oczywiście wszystko ułożyło mu się w oczywisty werdykt ale dziwnym trafem akurat nie zagrał jak usłyszał wynik :jarolaugh:

Karma szybko dopadła za nie wyskakiwanie z podobnymi tekstami jako pierwszy jak osttanio :cool:
 
Na wieczór polecam na kupony :cool: u mnie ostatnia pozycja na kuponach z weekendu. Można też już kogoś dołożyć za tydzień oj można :wink: i to nie jednego.

Boks - Lucas Bahdi @1.32 - ( kurs taki mamy wszędzie i w ziemniakach STS czy Fortuna i w necie u chyba wszystkich poważnych ).

Kanadyjski mistrz Kraju i zwycięzca najważniejszych tam turniejów, na zawodostwie bez porażki 13-0. Trenujący z najlepszymi bokserami min. w USA, dostaje kiepskiego i słabego rywala z Meksyku. Tamtejsza 3 liga. :wink: I walka u niego w mieście.
 
Na wieczór polecam na kupony :cool: u mnie ostatnia pozycja na kuponach z weekendu. Można też już kogoś dołożyć za tydzień oj można :wink: i to nie jednego.

Boks - Lucas Bahdi @1.32 - ( kurs taki mamy wszędzie i w ziemniakach STS czy Fortuna i w necie u chyba wszystkich poważnych ).

Kanadyjski mistrz Kraju i zwycięzca najważniejszych tam turniejów, na zawodostwie bez porażki 13-0. Trenujący z najlepszymi bokserami min. w USA, dostaje kiepskiego i słabego rywala z Meksyku. Tamtejsza 3 liga. :wink: I walka u niego w mieście.

Easy TKO
:cool:
:Duke3d:
 
Eliott @1.62 - duży przeskok w doświadczeniu dla rywala. Bardziej wszechstronny, ładnie łączy obie płaszczyzny, kondycyjnie solidny.
 
Back
Top