Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Soccer Grecce


Fokikos - Kallithea FC Athen


Pick: Kallithea FC Athen


Odds: 2.7
 
betsafe wystawił oferte na gale w Szwecji jakieś propozycje ?


Simoen Thoresen - Besam Yousef



1,33 3,05


Francis Carmont - Magnus Cedebland



1,40 2,73



Papy Abedi - James Head



1,50 2,42



Reza Madadi - Yoislandy Izquierdo



1,50 2,42



Brad Pickett - Damacio Page



1,45 2,56


Damarques Johnson - John Maguire



1,85 1,85


Dennis Siver - Diego Nunes



2,26 1,57


Paulo Thiago - Siyar Bahadurzada



1,45 2,56



Brian Stann - Alessio Sakara



1,25 3,57



Jason Young - Eric Wisely



1,42 2,66



Alexander Gustafsson - Thiago Alves



1,42 2,66



ja ukąsze John Maguire +Jason Young i Brian Stann+ Alexander Gustafsson
 
Papy Abedi - James Head



1,50 2,42



Reza Madadi - Yoislandy Izquierdo



1,50 2,42



Brad Pickett - Damacio Page



1,45 2,56



Damarques Johnson - John Maguire



1,85 1,85



Dennis Siver - Diego Nunes?



2,26 1,57


Paulo Thiago - Siyar Bahadurzada


1,45 2,56



Brian Stann - Alessio Sakara



1,25 3,57



Jason Young - Eric Wisely



1,42 2,66



Alexander Gustafsson - Thiago Alves



1,42 2,66



Reza,papy i brad albo double z Johnsonem i bradem
 
Gustafsson nie walczy z Thiago Alvesem, tylko z Thiago Silvą. Mały błąd się wkradł. Jak ktoś chce się pokusić na Silvę, to jest na betathome po 2,90. Ja się skuszę na Nunesa na pewno a zastanawiam się jeszcze nad Papy Abedi. Na Silvę nie gram, bo jakoś czuje, że Gustafsson pewnie wygra.
 
wybiegając w przyszłość :-)

Robert Burneika - Marcin Najman
2,00 1,80

Więcej Zakładów - How long will the fight take? / Jak dlugo potrwa walka? :-)
Over 100 seconds / Powyzej 100 sekund 1,85
Under 100 seconds / Ponizej 100 sekund 1,85

betsafe
 
Kurwa nie sądziłem, że kiedyś to napiszę, ale postawię troche kaski na Najmana...
 
właśnie ja mam pewne obawy że Koksu wjedzie na Testosterona :-) z low kicka niczym Pudziao i go sponiewiera po czym Najman się podda ale z 2giej strony kusi kusi
 
panowie ja wiem, że Najman wydaje się być faworytem, ale czy czegoś znowu nie odstawi? ja na tą walke nie postawię kasy ani grosza.
 
Ja obstawiłem na jednym kuponie za 10zł Kampmanna z Alvesem za 2,20, Rogersa z Vianna za 2,20, Diaza z Millerem za 2,50 i właśnie Burneikę z Najmanem jak jeszcze był za 2,50. Mnożnik wyszedł taki, że mam do wygrania ponad 300zł. Dwie pierwsze walki już weszły a dwie następne wg mnie mają na to również duże szanse. Diaz oczywiście może przegrać na punkty po zapaśniczo-graplingowej walce ale wg mnie bardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że nie da się poddać i wypunktuje Millera w stójce. Z Najmanem i Burneiką to jest trochę jak los na loterii, ale coś czuje, że Koksu wyjdzie z całkiem przyzwoitym arsenałem, który akurat na Najmana wystarczy. Spodziewam się mocnych kopnięć albo obalenia i poddania lub gnp.
 
Markhunto - mam pojedynczy zakład na Diaza i wierzę, że poradzi sobie z Millerem w stójce. Pomimo wysokich umiejętności grapplingowych Jima, Nate nie powinien mieć problemów z ewentualnym zagrożeniem rywalowi w parterze , czy ucieczce do stójki, gdzie dokona egzekucji.



Martwi mnie jednak, że Jim przegrywał z zawodnikami o wysokich umiejętnościach zapaśniczych(Benson, Edgar, Maynard), aniżeli z dobrymi grapplerami czy strikerami.



Z Burneiką - za duże ryzyko, dlatego nie obstawiam tej walki ;)
 
Chyba zacznę sztywno stosować się do zasady Przemka - nie obstawiać zawodników wracających po przerwie. Thiago Silva mocno mnie zawiódł.
 
MMA Attack:

Eddie Sanchez • Damian Grabowski 2.90 1.35

Juan Manuel Suarez • Peter Sobotta 3.55 1.25

Hans Stringer • Michał Fijałka 1.75 1.95

Wendres Carlos da Silva • Piotr Strus 1.65 2.10

Damir Hadzovic • Krzysztof Jotko 3.55 1.25

Paul Reed • Sebastian Grabarek 1.35 2.90

Marcin Najman • Robert Burneika 1.85 1.90

Marcin Najman • Robert Burneika (How long will last the fight)

00-90 seconds
1.80

151 seconds or more
3.25

91-150 seconds
3.50

www.tobet.com
 
Hmm na stronie STS jak obstawiam zwyciestwo najmana to liczy mi po kursie 1.93 a nie po 2.20. Wiecie o co w tym chodzi?
 
Może spróbuj w ziemniaku ,tam jak jest kurs 2,20 to jest kurs 2,2 na kunie i kropka - 10% od wygranej
 
Też się zastanwiam nad Najmanem, ale z nim nigdy nic nie wiadomo:-)



Ktoś wie jakie są kursy na KSW?







E: Dzięki Bubi



Kurs na Pudziana nieziemski :P
 
Wie ktos czy w sts-ie jest mozliwosc obstawienia calej gali mmaatack czy tylko Najmana z koksem mozna?Bo pokusilbym sie jednak o wiecej walk gdyby dalo rade :-)
 
Szkoda ale i tak kurs na najmana jest kuszacy.:-)Chociaz ta walka to jak rzut moneta :/Dzieki w kazdym badz razie :)
 
Back
Top