Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

zaczynamy kolejny sezon


Jakieś spojrzenie na walkę Souza vs Basharat? Kurs na Basharata przesadzony moim zdaniem i chyba za drobne spróbuje underdoga w postaci Souzy. Souza będzie sporo większy, ma czym uderzyć, szybkościowo raczej nie odstaje. Dodatkowo walczył wcześniej wagę wyżej co też może mieć przełożenie na siłę. Już jeden Basharat dostał się do UFC zobaczymy jak poradzi sobie następny. Mimo wszystko nie widzę powodu by grać niesprawdzonego Basharata po kursie @1.33, wolę zaryzykować po kursie @2.98.
 
Jakieś spojrzenie na walkę Souza vs Basharat? Kurs na Basharata przesadzony moim zdaniem i chyba za drobne spróbuje underdoga w postaci Souzy. Souza będzie sporo większy, ma czym uderzyć, szybkościowo raczej nie odstaje. Dodatkowo walczył wcześniej wagę wyżej co też może mieć przełożenie na siłę. Już jeden Basharat dostał się do UFC zobaczymy jak poradzi sobie następny. Mimo wszystko nie widzę powodu by grać niesprawdzonego Basharata po kursie @1.33, wolę zaryzykować po kursie @2.98.
Basharat właśnie był bardzo słusznym faworytem, ale to nie ma znaczenia bo nie odbędzie się walka bo waga przestrzelona o 10 funtów
 
@Evo @sp0ngelele

Czy nie chodzi o ewentualne anulowanie zakładów przez bukmachera mimo ich przyjęcia, nagłe zmiany kursów między zakładami podczas próby wysłania, nieprzyjmowanie niektórych zakładów, problemy z wypłatami? Co pominąłem?
 
@Evo @sp0ngelele

Czy nie chodzi o ewentualne anulowanie zakładów przez bukmachera mimo ich przyjęcia, nagłe zmiany kursów między zakładami podczas próby wysłania, nieprzyjmowanie niektórych zakładów, problemy z wypłatami? Co pominąłem?
Mi się jeszcze nie zdarzyło żadne anulowanie a też już rozegrałem tego setki jak nie tysiące. Jak jest jakiś oczywisty błąd ze sporym ryzykiem zwrotu to można próbować ale bez kontrowania na rywala. Tak jak Evo mówi, solidna selekcja i przy odpowiednim doświadczeniu można przy tym zarabiać dość ładne hajsy bez stresu ;)
 
@Evo @sp0ngelele

Czy nie chodzi o ewentualne anulowanie zakładów przez bukmachera mimo ich przyjęcia, nagłe zmiany kursów między zakładami podczas próby wysłania, nieprzyjmowanie niektórych zakładów, problemy z wypłatami? Co pominąłem?
Mniej więcej. Czasem trzeba domykać ze stratą.
 
Dwa zabojcze izydory na weekend z boksu :roberteyeblinking:
Sergey Derevyanchenko 1.06 fortuna
Vito Mielnicki Jr. 1.05 fortuna
Pamiętam, że już kiedyś na tego Twojego izydora Mielnickiego była podobna promocja:juanlaugh:.




1658828378878.png





 
Diaz + Turkalj @2.70

Taki dubel, obaj zabójcy, albo ujebią rywali w pierwszej rundzie, albo będą płakać, ja stawiam na to, że ujebią i wygrywam siano.
 
Back
Top